Demet ve Alişan İletişim Telefon Whatsapp Bilgileri (Star Tv)

Yorum Yap 19 kez izlendi

Sevgili okurlarımız, Star tv de başlayacak olan Demet ve Alişan’la Sabah Sabah programının iletişim bilgileri ve whatsapp telefon hattı hakkında detayları sizlere bu konumuzda sunacağız.. Demet Akalın ve Alişan’ın sunuculuğunu üstlendiği Demet ve Alişan programı 10 Ağustos pazartesi saat 9.45’te yayın hayatına başladı. Demet ve Alişan ile sabah sabah programı İletişim Telefon Whatsapp Bilgilerini ve detaylı analiz ile sunucular hakkında bilgileri sizler için yazacağız.

Demet ve Alişan Star tv programıDemet ve Alişan İletişim Telefon Whatsapp Bilgileri

Demet Akalın ve Alişan uzun süredir adı geçen Sabah programına yakında (10 Ağustos) başlıyor. Star TV’de yayınlanacak olan Demet ve Alişan ile Sabah sabah programa oldukça neşeli güzel ve izlenesi bir program olacak. Demet Akalın ve Alişan’ın canlı ve hoş sunumları ile oldukça zevkli bir hale gelecek olan program izleyenlere hem müzik ziyafeti sunacak hem de magazinsel bir sohbetinde içinde izleyiciler kendisini bulacak. Sizler de canlı yayına katılmak Alişan ve Demet Akalın’ın sohbetinde bulunmak ya da program ile ilgili görüş ve önerilerinizi söylemek isterseniz WhatsApp grubundan yazabilir telefon ve iletişim adresleri ile bağlantı kurabilirsiniz. E-posta adresi: izleyicitemsilcisi@startv.com.tr Telefon: +90 (212) 335 00 00

Demet ve Alişan ile Sunucuları Kimler?

Star TV’de sabah kuşağında yayınlanacak olan Demet ve Alişan ile Sabah sabah programının sunucuları kim diye merak edenler zaten Alişan ve Demet Akalın’ı az çok magazin ve müzik dünyasından tanıyordur. Ancak yine de bilmeyenler için Demet Akalın ve Alişan hakkında kısa bilgileri sizler için yazmak ve Demet ile Alişan Sabah sabah programı hakkında bilgileri sizlere sunmak istiyoruz.

Demet Akalın

Demet Akalın 23 Nisan 1972 tarihinde Kocaeli ilimizin Gölcük ilçesinde doğmuş şarkıcı ve mankendir. 1990’lı yıllarda çeşitli dizi ve filmlerde oyunculuk yapmış da olan Demet Akalın gazinolarda şarkı söylemeye başladıktan sonra 1996 yılında ilk albümü Sebebim‘i çıkararak müzik dünyasına giriş yapmış oldu. Çıkarmış olduğu albümler ile müzik dünyasında sürekli yer bulan Demet Akalın 3. evliliğini Okan Kurt ile 2012 yılında yaptı ve Mira isimli bir çocuğu oldu. Son olarak Osman Pazarlama filminde de rol alan Demet Akalın Alişan ile Sabah sabah programı ile sunucu olarak Star TV’de ekrana gelecek.

Alişan

Asıl adı Serkan Burak Tektaş olan Alişan Bingöllü bir ailenin çocuğu olarak 9 Haziran 1976 tarihinde İstanbul erenköy’de dünyaya geldi. hem dizi oyuncusu hem de müzik dünyasında bir isim olan Alişan aynı zamanda magazinsel boyutu ile televizyon ekranlarında sürekli yer alan isimlerden birisi oldu. 1996 yılında ilk albümü olan aşık oldum isimli giriş şarkısıyla piyasada oldukça iyi bir yer edindi. Aynı yıllarda Aynalı Tahir dizisi ile daha sonra da 2004 yılında Cennet Mahallesi’ndeki Ferhat karakteri ile çok sevildi, birçok dizi ve filmde rol aldı. Buse Varol ile evlenen Alişan Burak isimli bir çocuğa sahip. Çağla Şikel ile birlikte uzun yıllar her şey dahil programını sunan Alişan son olarak Demet Akalın ile birlikte Star TV’de sabah sabah programını sunacak.

”Demet ve Alişan’la Sabah Sabah” 10 Ağustos Pazartesi başlıyor

Demet Akalın ve Alişan Sabah sabah programı ile Star TV’de ekrana gelmeye ve güzel bir sabah kuşağı programı yapmaya başlayacaklar. 2020 yaz aylarında herhangi bir dizi yayınlanmayan Star TV Alişan ve Demet Akalın ile birlikte ciddi bir izleyici kitlesine ulaşmayı hedefliyor. Demet ve Alişan ile Sabah sabah programı yeterli reyting oranlarına ulaşırsa yeni sezonda da ekrana gelmeye devam edecek. Demet Akalın ve Alişan programına ulaşmak iletişim ve telefon bilgilerini ya da WhatsApp mail bilgilerine ulaşmak isterseniz sayfamızdan programa ulaşabilirsiniz.  E-posta adresi: izleyicitemsilcisi@startv.com.tr Telefon: +90 (212) 335 00 00

Demet ve Alisan ile Sabah sabahDemet ve Alişan ile Sabah Sabah Tekrarı Ne Zaman?

Demet ve Alişan’la Sabah sabah programının yayın tarihi 10 Ağustos pazartesi günü olarak kesinleşti. Kurban Bayramı haftası sonrasında Demet ve Alişan Star TV ekranlarında 10 Ağustos 2020 pazartesi gününden itibaren sabah 9.30 da izlenebilir. Sabah kuşağında Demet ve Alişan ile Sabah sabah programını izleyemeyenler tekrarına gece saatlerinde de yeniden Star’da takip edebilir.

Etiketler