Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç Aşk mı Yaşıyor? Ayrıldılar mı?

09.01.2021
644

Hem oyuncu hem de şarkıcı olan Oğuzhan Koç ve güzel oyuncumuz Demet Özdemir hakkında bir takım söylentiler ortaya çıktı. Bu söylentiler Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un sevgili olduğuna dairdir. Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç hayranları çiftin sevgili olup olmadığını hızlı bir şekilde araştırmaya başladı. Biz de sizlerle bu konumuzda Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’tan bahsedip bir ilişkiye başlayıp başlamadıklarını sizlere anlatacağız. Bakalım Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç sevgili mi?

Demet Özdemir Kimdir?

Demet Özdemir KimdirGüzel ve başarılı oyuncumuz Demet Özdemir, 26 Şubat 1992 yılında Kocaeli’de dünyaya gelmiştir. Dizi ve sinema oyunculuğunun yanında dansçılıkla da yakından ilgilenmektedir. Pek çok dizi film ve reklam filminde yer almıştır. Başarısından dolayı pek çok da ödüle layık görülmüştür. Sana Bir Sır Vereceğim, Çilek Kokusu, Erkenci Kuş Doğduğun Ev Kaderindir gibi dizilerde yer almıştır. Şu anda halen Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Zeynep karakterine hayat vermektedir.

Oğuzhan Koç Kimdir?

Oğuzhan Koç KimdirOğuzhan Koç, 13 Mayıs 1985 yılında Erzincan’da dünyaya gelmiştir. Şarkıcılık ile yakından ilgilenen Oğuzhan Koç, aktif olarak oyunculuk ve komedyenlik yapıp pek çok beste yazmaktadır. Birçok dizi, film, tiyatro oyunu, reklam filmi ve program sunuculuğu yapmıştır. Bana Baba Dedi, Jet Sosyete gibi dizilerde yer almıştır. Şu anda ise yer aldığı herhangi bir dizi ya da film yoktur.Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç Sevgili Mi Oldular

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç Aşk mı Yaşıyor?

Geçtiğimiz günlerde Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç hakkında birtakım söylentiler ortaya atıldı. Bu söylentiler çiftin yılbaşını beraber geçirdiğine dair olup, sevgili olduğunu destekler nitelikteydi. Yılbaşını Çeşme’de gözlerden uzak bir yerde otelde tatil yaparak geçiren çiftimiz, ilişkilerinin doğru olduğunu açıkladılar. Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç severleri bu habere şaşırmış oldukları kadar çok da sevindiler.Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç Aşk mı Yaşıyor

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç Sevgili Mi Oldular?

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç yılbaşı tatilini birlikte geçirdiklerini kabul edip aşklarını resmi sosyal medya hesaplarında da açıkladılar. Hem Demet Özdemir hem de Oğuzhan Koç sevgili olduklarını açıklayıp sosyal medya hesaplarında birlikte fotoğraflarını paylaştılar.

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç Ayrıldılar Mı?

Oğuzhan Koç 4 yılı aşkın bir süredir Yağmur Tanrısevsin ile birlikteydi. Ancak yollarını ayırma kararı almışlardı. Bu ayrılığın ardından Oğuzhan Koç ‘aşka küsmedim aşka küsülür mü hiç hayat devam ediyor’ sözlerini kullanmıştı. Bu sözler ile Oğuzhan Koç, yeni bir aşka açık olduğunu ve ayrılığının onu derinden sarsmadığını belirtmişti.Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç Aşkı İahnet Üzerine Mi Kurulu

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç aşkı ise Yağmur Tanrısevsin’e bir ihanet olarak görülmektedir. Çünkü Oğuzhan Koç’un 2019 yılında Eylül ayında verdiği bir konsere Demet Özdemir ve Yağmur Tanrısevsin birlikte gitmişlerdi. Bu konserden 3 ay sonra Oğuzhan Koç ve Yağmur Tanrısevsin ilişkilerini bitirmişlerdi. İlişkilerini bitirme sebeplerinin iste Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir’in birbirine daha önceden bir şeyler hissetmesinden dolayı olduğunu düşünüyoruz.

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç Aşkı Uzun Sürmeyecek

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç Aşkı Uzun SürmeyecekHer ne olursa olsun Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç aşkı ihanet üzerine kurulu bir aşk olarak görülmektedir. Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir sevgili olmadan önce Demet Özdemir ve Yağmur Tanrısevsin çok yakın arkadaşlardı. Ancak Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç sevgili oldukları iddiasını kabul ettikten sonra Yağmur Tanrısevsin Demet Özdemir’in sosyal medyadan takipten çıkarmıştır. İhanet üzerine kurulmuş bir aşkın uzun soluklu olacağını düşünmüyoruz.

Bu konumuzda da sizlerle Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç aşk mı yaşıyor? gibi pek çok soruya yanıt verip sizlerle fikrimizi paylaşmak istedik. Sizlerin de Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç aşkı hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi büyük bir merakla bekliyoruz. Peki siz Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç aşka hakkında neler düşünüyorsunuz?

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.