Demet Akbağ ile Güldürme Beni Yarışmacıları Tekrarı Videosu

Demet Akbağ ile Güldürme Beni yarışmacılarını, tekrarını ve videosunu sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını Bloom Medya’nın üstlendiği Demet Akbağ ile Güldürme Beni programı Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Bizlerde, Demet Akbağ’ın ünlü isimlere komut vereceği ve sunuculuğunu Şahin Irmak’ın üstlendiği Demet Akbağ ile Güldürme Beni programının yarışmacılarını, tekrarını ve videosunu sizlerle paylaşacağız.

Demet Akbağ ile Güldürme Beni Yarışmacıları

Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Demet Akbağ ile Güldürme Beni programında oldukça başarılı ünlü isimler yarışacaktır. Bizlerde, Demet Akbağ ile Güldürme Beni programında yarışacak olan Ersin Korkut, Suzan Kardeş, Sinan Çalışkanoğlu, Aslı Bekiroğlu, Sadi Celil Cengiz, Mustafa Üstündağ ve Nursel Köse’yi yakından tanıtacağız.Demet Akbağ ile Güldürme Beni Yarışmacıları Tekrarı Videosu

Ersin Korkut

8 Kasım 1977 yılında Hakkari’de dünyaya gelen Ersin Korkut, teyzesinin oğlu olan sinemacı Yılmaz Erdoğan’ın desteğiyle oyunculuğa adımını atmıştır. 2000 yılında BKM’nin çeşitli birimlerinde görev almaya başlayan Ersin Korkut, daha önce Çok Güzel Hareketler Bunlar, Galip Derviş, Çocuklar Duymasın, Bana Baba Dedi, Dostlar Mahallesi gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Suzan Kardeş

15 Nisan 1960 yılından Mitrovica’da dünyaya gelen Suzan Kardeş, 1980’lerden itibaren sinema, tiyatro, reklam ve fotoğraf çekimlerinde makyöz ve kuaför olarak görev almıştır. Profesyonel şarkıcılığa 2007 yılında çıkardığı Türk sanat müziği albümü ile başlayan Suzan Kardeş, kamera karşısına en son 2022 yılında Fato Ana karakterine hayat verdiği Seksenler dizisiyle geçmiştir.Demet Akbağ ile Güldürme Beni Yarışmacıları Tekrarı izle

Sinan Çalışkanoğlu

26 Ocak 1978 yılında İstanbul’da dünyaya Sinan Çalışkanoğlu, Akademi İstanbul Tiyatro bölümünü bitirdikten sonra Pera Güzel Sanatlar Merkezinde pandomim ve oyunculuk dersleri almıştır. Özellikle Selena dizisinde canlandırdığı Hades karakteri ile tanınan oyuncumuz daha önce Türk Malı, Yahşi Cazibe, Klavye Delikanlıları, Kertenkele gibi projelerde de yer almıştır.

Aslı Bekiroğlu

16 Kasım 1995 yılında dünyaya gelen oyuncumuz Aslı Bekiroğlu, Bahçeşehir Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2013 yılında Beni Böyle Sev dizisiyle geçen Aslı Bekiroğlu daha önce Adı Mutluluk, İkimizin Yerine, Gülümse Yeter, Yol Arkadaşım, Jet Sosyete, Benim Tatlı Yalanım gibi projelerde de yer almıştır.

Sadi Celil Cengiz

1 Şubat 1983 yılında Samsun’da dünyaya gelen Sadi Celil Cengiz, İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olmuştur. Ayrılık adlı kısa film, Apple IMC’nin düzenlediği, “Ican 06 yarışma ateşi” kısa film yarışmasında ikinci olan Sadi Celil Cengiz daha önce Nadide Hayat, Kazara Aşk, Olaylar Olaylar, Kara Bela, Hayatım Aşkı gibi başarılı projelerde yer almıştır.

Mustafa Üstündağ

11 Şubat 1977 yılında Mersin’de dünyaya gelen Mustafa Üstündağ, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nde tiyatro eğitimi aldıktan sonra Kocaeli Bölge Tiyatrosu, Kartal Sanat İşliği ve MSM Oyuncuları sahnelerinde rol almıştır. Mustafa Üstündağ daha önce Cennet Mahallesi, Çukur, Tehlikeli Karım, Muhteşem Yüzyıl Kösem gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Nursel Köse

29 Mart 1961 yılında Malatya’da dünyaya gelen Nursel Köse, üniversite yıllarında oyunculuk, komedyenlik, yazarlık ve şairlik yapmıştır. Kamera karşısına ilk defa 1988 yılında vizyona giren Yasemin filmiyle geçen oyuncumuz daha önce Güvercin, Avlu, Kavak Yelleri, Paramparça, Menajerimi Ara, Üç Kuruş, Al Yazmalım, Kış Masalı gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Demet Akbağ ile Güldürme Beni Tekrarları

Ersin Korkut, Suzan Kardeş, Sinan Çalışkanoğlu, Aslı Bekiroğlu, Sadi Celil Cengiz, Mustafa Üstündağ ve Nursel Köse’nin yarışacağı Demet Akbağ İle Gülümse programı Show Tv’de karşımıza çıkacaktır. Program yayın hayatında başladıktan hemen sonra programın ilk bölümünün tekrarı yine Show Tv’de yayınlanacak ve o hafta boyunca Show Tv yayınlanmaya devam edecektir.

Demet Akbağ ile Güldürme Beni Videosu

Demet Akbağ’ın ünlü isimlere komut vereceği ve Şahin Irmak’ın sunacağı Demet Akbağ ile Güldürme Beni programın tanıtım fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlanmış ve izleyiciler tarafından büyük beğeni toplamıştır. Bizler büyük ilgi görmesi beklenilen Demet Akbağ ile Güldürme Beni başladığı zaman programın videolarını sayfamızdan paylaşacağız.

Demet Akbağ ile Güldürme Beni kıyafetleri

Demet Akbağ ile Güldürme Beni yarışmacılarını, tekrarını ve videosunu sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 30 Haziran 2022

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın:

Demet Akbağ ile Güldürme Beni Yarışmacıları Tekrarı Videosu (5 Yorum)