Deha Dizisi Ceylan Kimdir? Devran’ın Kardeşi (Eylül Ersöz)

Deha dizisi Ceylan kimdir? Devran’ın kardeşi Ceylan rolünü yakından tanıyacağız. Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği Deha dizisinin senaryosunu Damla Serim yazacaktır. Show Tv ekranlarında seyirici karşısına çıkacak olan Deha dizisi Ceylan rolünü oyuncumuz Eylül Ersöz canlandıracaktır. Bu konumuzda Deha dizisi Ceylan’ı ve Ceylan rolünü canlandıran Eylül Ersöz’ü yakından tanıtacağız.

Deha Dizisi Ceylan Rolü Kimdir?

Eylül Ersöz Deha Dizisi Ceylan rolündeYönetmen koltuğunda Umut Aral’ın oturduğu Deha dizisi Ceylan rolü, dizinin başrolünde yer alan Aras Bulut İynemli’nin canlandırdığı Devran karakterinin ikiz kardeşidir. Bizler Deha dizisinin önemli rolleri arasında bulunan Ceylan hakkında daha fazla bilgiye ulaştığımız zaman sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Deha Dizisi Ceylan Rolünü Hangi Oyuncu Canlandırıyor?

Devran’ın kardeşi Ceylan rolünü Eylül Ersöz canlandıracaktır. Eylül Ersöz sektörün yeni yüzlerindendir. Genç oyuncumuz Eylül Ersöz hakkındaki bilgiler de merak edilmiştir. Bizlerde Eylül Ersöz’ü yakından tanıtacağız. Eylül Ersöz’ün geçtiğimiz yıllarda rol aldığı projeleri, Instagram kullanıcı adını, sevgilisi, kıyafetleri gibi bütün bilgilerini sayfamıza ekleyeceğiz.Eylül Ersöz Deha Dizisi Ceylan rolünde

Eylül Ersöz

6 Eylül 2001 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Eylül Ersöz, aslen Orduludur. Adıgüzel Sanatlar Lisesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olan Eylül Ersöz, daha sonra özel olarak tiyatro eğitimleri almaya başlamıştır. 2018 yılında Gülperi dizisiyle sektöre adım atan ve dizide Zeliha karakterini canlandıran oyuncumuz Cannes Film Festivali’nde de ödül almıştır. Özellikle Ada Masalı dizisiyle dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz en son Bir Derdim Var dizisinde rol almıştır.

Eylül Ersöz Rol Aldığı Diziler ve Filmler

Gülberi – Zeliha – 2018 (TV Dizisi)
Yetiş Zeynep – 2021 (TV Dizisi)
Hekimoğlu – Aslı – 2021 (TV Dizisi)
Ada Masalı – Nehir – 2021 (TV Dizisi)
Kurak Günler – 2022 (Sinema Filmi)
Yürek Çıkmazı – Seray – 2022-2023 (TV Dizisi)
Ben Bu Boşluğu Nasıl – Dünya – 2023 (TV Dizisi)
Bir Derdim Var – Nilüfer Toska – 2023 (TV Dizisi)
Deha – Ceylan – 2024 (TV Dizisi)

Eylül Ersöz İnstagram Kullanıcı Adı Nedir?

Sosyal medyayı aktif kullanan genç oyuncumuz Eylül Ersöz’ün Instagram kullanıcı adı da merak edilmiştir. Instagram’da 144 gönderisi ve 130.000 takipçisi bulunan Eylül Ersöz’ün Instagram kullanıcı adı: @eylul.ersoz’dur.

Eylül Ersöz Evli Mi, Kiminle Sevgili?

Deha dizisiyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan oyuncumuz Eylül Ersöz, 22 yaşındadır. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan genç oyuncumuz bekardır. Eylül Ersöz’ün daha önce basına yansıyan sevgilisi olmamıştır. Yani Eylül Ersöz’ün sevgilisi yoktur.

Eylül Ersöz Kıyafetleri ve Elbiseleri

Kısa sürede dikkatleri üzerine çeken genç oyuncumuz Eylül Öztürk, modaya uygun giyinmektedir. Bizlerde tarzıyla beğeni toplayan isimlerden olan güzel oyuncumuz Eylül Ersöz’ün giydiği etek, tişört, kazak, hırka, yelek, gömlek, ceket, mont, kaban, pantolon, ayakkabı gibi bütün kıyafetlerini ve elbiselerini sayfamıza ekleyeceğiz.

Deha dizisi Ceylan kimdir? Ceylan rolünü canlandıran oyuncumuz Eylül Ersöz’ü yakından tanıttık. Sizlerde Eylül Ersöz ve Deha dizisindeki rolü Ceylan hakkında merak ettiklerinizi, konumuz hakkındaki tüm düşüncelerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 12 Ocak 2024

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: