Defne ile Son Gece Dizisi Oyuncu Kadrosu

03.11.2020
569

Gold film Fox TV için yeni bir dizi hazırlığı içerisinde. Yeni dizinin adı Defne ile Son Gece. Defne ile Son Gece dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Defne ile Son Gece dizisi konusu nedir, kaç bölüm sürecek, ne zaman final yapacak? Defne ile Son Gece dizisi senaristi, yönetmeni, yapım ekibi kimdir, bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Defne ile Son Gece Dizisi Oyuncu Kadrosu

Defne ile Son Gece dizisi Gold Film imzası taşınırken senaryosunu Sırma Yanık yazıyor. Bu zamana kadar birçok başarılı diziye imza atan Sırma Yanık Adını Feriha Koydum, Fazilet Hanım ve Kızları, Zalim İstanbul gibi dizilerin de senaryosunu yazmıştı. İmzası bulunan her dizideki başarısından anlaşıldığı üzere Defne ile Son Gece dizisi de başarılı olacaktır. Defne ile Son Gece dizisi başrol kadın oyuncusu Deniz Çakır olurken Tolga Güleç ve Fikret Kuşkan da dizide yer alacak.

defne ile son gece dizisi deniz cakir

Deniz Çakır

Defne ile Son Gece dizisi başrol oyunculuğu için Deniz Çakır ile görüşmeler tamamlandı. Deniz Çakır Defne karakteri ile Defne ile Son Gece dizisinin kadın başrol oyuncusu oldu.  Muhteşem Yüzyıl, Yasak, EDHO, Vurgun dizi filmlerinde rol aldı.

tolga gulec defne ile son gece dizisi

Tolga Güleç

Tolga Güleç Defne ile Son Gece dizisinde rol alacak. Tolga Güleç daha önce Öyle Bir Geçer Zamanki, Hatırla Sevgili, Poyraz Karayel, Fazilet Hanım ve Kızları, Leke ve Kırmızı Oda dizilerinde rol aldı.

fikret kuskan kimdir yeni dizisfikret kuskan kimdir yeni dizisi defne ile son gecei defne ile son gece

Fikret Kuşkan

Bir çok dizi filmde rol alan Fikret Kuşkan başarılı bir oyuncudur. Defne ile Son Gece dizisinde Deniz Çakır’ın partneri olan Fikret Kuşkan son olarak Zalim İstanbul dizisinde rol aldı. Bizim İçin Şampiyon, Mucize 2, Hanımın Çiftliği, Hayat Devam Ediyor, Zalim İstanbul dizilerinde oynadı.

foxtv gold film defne ile son gece

Defne ile Son Gece Dizisi Konusu

FOX TV’de yayınlanacak olan Defne ile Son Gece dizisinde Defne isimli genç bir kadının hayatına yer verilecek. Son gece denildiğinde bir korku filmi havası hissedilirse de dram gerilim tarzı bir dizi olacağını tahmin ediyoruz.

defne ile son gece dizisi deniz cakir basrol oldu

Defne ile Son Gece Dizisi Kaç Bölüm Sürecek, Ne Zaman Final Yapacak?

Defne ile Son Gece dizisi 2021 yılının ilk aylarında yayın hayatına başlayacak. Dizinin kaç bölüm süreceği ve ne zaman final yapacağı hakkında şu an bir bilgi yok. Dizinin final tarihi reytinglerin gidişatına bağlı. Defne ile Son Gece dizisi reytinglerde başarılı olduğu takdirde 1-2 sezon yayınlanırken reytingleri düşük giderse birkaç bölüm sonra final yaparak ekran macerasını sonlandıracaktır. Deniz Çakır’ın başrolünde olması planlanan Defne ile Son Gece dizisini izlemeyi düşünür müsünüz? Defne ile Son Gece dizisinin konusu sizce nedir? Defne ile Son Gece dizisi erkek başrol oyuncusu sizce kim olmalı yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. Kadir dedi ki:

  Bence başrol oyuncusu fikret kuşkan olması gerekiyor

 2. Manolya dedi ki:

  Gerçekten başlamadan bitsin oyuncu kadrosu berbat başlasa bile reyting sonuçları sonucundan dolayı hemen biter

 3. Seher dedi ki:

  DENİZ ÇAKIR’ın olduğu bir dizi, ne olursa olsun İZLEMEM.

 4. Menekse dedi ki:

  Kanunsuz topraklar ocakta olacak yazıyorlar oyuncular belli değil defne ile son geceyi hızlı bir şekilde buldular tren mi bekliyorlar ocakta ise oyuncular bellidir.