Defacto Reklamı Her ruhun bir rengi var, sen hangi renksin şarkısı sözleri

10.06.2020
541

Defacto 2020 reklamı çok güzel bir şarkıyla yaza merhaba dedi. Defacto 2020 Reklamında Her ruhun bir rengi var, sen hangi renksin diye soran şarkıyı kim söylüyor sözleri nasıl merak edenler için hazırlandı bu konu. Defacto yeni yaz sezonunu Elbise Mevsimi sloganıyla açtı. Elbise mevsiminde birbirinden şık ve zarif elbiseler ile kadınları yaza hazırlıyor. Defacto elbise mevsimi sloganıyla yeni bir reklam filmi hazırladı. Reklam filminde de güzel bir şarkı çalıyor. Bu şarkının sözlerini merak edenler için aşağıda paylaşıyoruz.

Defacto Reklamı Her ruhun bir rengi var, sen hangi renksin?

Defacto reklamı Elbise Mevsimi Her ruhun bir rengi var şarkı sözleri

Defacto Reklamı Her ruhun bir rengi var, sen hangi renksin şarkısı sözleri

Defacto yaz sezon elbise mevsimi sloganıyla özel bir şarkı ile reklam filmi televizyonlarda yayınlanıyor. Defacto markası reklam filminde çalan şarkının sözleri şu şekilde;
Elbise mevsimi bu,
Dön yüzünü güneşe,
Herkes sana baksın,
Sen güzelliğine,
Zor günler geride kaldı,
Tüm renkler sana gelsin,
Her ruhun bir rengi var,
Sen hangi renksin…

Defacto Reklamı Her ruhun bir rengi var şarkısı sözleri

Defacto reklamında elbise mevsimi bu diyor. Zor günler geride kaldı derken koronayı işaret ediyor. Evet yasakların çoğu kalktı ancak tedbirli olmaktan vazgeçmeyeceğiz. Elbise mevsimini Defactoda yaşamak isteyenler mağazaları ziyaret edebilirler. Defacto reklamında çalan şarkı izleyicinin dikkatini çekiyor ve herkese kendini izlettirecektir.

Defacto reklamı Zor günler geride kaldı, Tüm renkler sana gelsin, Her ruhun bir rengi var diye devam eden şarkısını kim söylüyor hangi sanatçı seslendiriyor merak edenler veya bulanlar varsa lütfen aşağıya yazsınlar. Şimdiden teşekkür ederiz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Erkan dedi ki:

    Şarkı Murat Çorak’a ait

  2. Günel👗Defacto👗 dedi ki:

    👗Defacto👗Kadınlar Bütün Rengleri Sever Hayatda Güzel Görünmek Üçün👗Ama Endise Tez Tez Deyişilir👗Altında Güzel KALP Olmalı Rengler Kadınların Hayat Şarkısıdır Kadınlar Hayatdı Rengdi Onlarsız Hayat Boş Reklam Güzel

  3. Ahmet dedi ki:

    Kesinlikle şarkıyı kimin bestelediğini ve kimlerin seslendirdiğini merak ediyorum