Dayı Filmi (2020) Oyuncuları Konusu Vizyon Tarihi

Yorum Yap 7 kez izlendi

2020 yılında vizyona çıkacak filmler den biri de Dayı filmi olacak. Ezel dizisinin efsane karakteri Ramiz Karaeski’nin yeni bir film ile yeniden canlandırılması planlanıyor. Dayı bildiğiniz üzere Tuncel Kurtiz tarafından canlandırılan bir karakter idi. Ezel dizisindeki dayı karakteri öyle sevildi ve iz bırakan bir karakter oldu ki Ramiz Karaeski bir film kahramanı olarak beyaz perdeye aktarılacak kıymete haiz.

Hem Tuncel Kurtiz’in hayatı hem de dayı karakteri ile ön plana çıkışının hikayesini konu edinecek olan dayı filmi 2020 yılı yaz aylarında çekilecek. Dayı filmini özellikle Ezel dizisine takip edenler ve Tuncel Kurtiz hayranları oldukça merak ediyor. Bizde bu konumuzda Dayı filminin oyuncularını konusunu ve vizyona gireceği tarihi sizlerle paylaşacağız.Dayı filmi oyuncuları kimler

Dayı Filminin oyuncuları kimler?

Ufuk Bayraktar

Ufuk Bayraktar 2 Eylül 1981 tarihinde İstanbul’da doğmuş olan bir dizi film oyuncusudur. Ezel dizisinde Tuncel Kurtiz’in oynamış olduğu Ramiz dayı karakterinin gençlik yıllarını canlandıran ve oldukça başarılı olan Ufuk Bayraktar şimdi yeni çekilecek olan Dayı filminde başrolde oynayacak. Daha önce Kader ve Bekleme Odası gibi filmlerde de oynamış olan Ufuk Bayraktar 2016 yılında Dağ 2 filminde Bekir karakterini canlandırarak önemli bir filme daha imza atmıştı.

Ufuk Bayraktar TRT ekranlarında yayınlanan Sevda Kuşun Kanadında dizisinde Ömer karakterini canlandırmıştı. Yakışıklı oyuncu bakalım dayı filminde Tuncel Kurtiz’in Ramiz dayı karakterini başrol olarak nasıl canlandıracak izleyip göreceğiz. (Daha önce Ezelde gençliğini başarıyla oynamıştı)

Dayı filminin oyuncuları konusu vizyon tarihiDayı Filmi Yönetmeni – Oyuncuları

Dayı Filminin yönetmeni de kesinleşti. Dayı Filmini Ketche yönetecek. 1973 yılında İstanbul’un Bakırköy ilçesinde doğan Ketche’nin gerçek adı Hakan Kırvavaç. Dayı filminin diğer oyuncuları için henüz resmi bir oyuncu kadrosu açıklanmadı. Ancak koronavirüs sonrasında Ufuk Bayraktar dışında dayı filminde oynayacak bütün oyuncuların kesinleşmesi bekleniyor. İleriki günlerde açıklanacak olan dayı filminin oyuncu kadrosu ve konusu detaylıca sizlere aktarılacak.

Dayı filminin vizyon tarihi ne zaman?

Dayı filminin 2020 sonbahar aylarında vizyona gireceğini öğrendik. 13 Temmuz’da sete çıkacak ve 2020 yaz aylarında çekimleri tamamlanacak olan ve Ufuk Bayraktar’ın başrolünde oynayacağı dayı filmi kesin vizyon tarihini tanıtım fragmanı çıktıktan hemen sonra burada sizlerle paylaşacağız. Şimdilik çıkan tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Dayı filminin konusu hikayesi nedir?

2020 yılının sonunda çıkması planlanan dayı filminin konusu elbette Ezel dizisini izleyenlerin yakından takip ettikleri Tuncel Kurtiz’in hayatı olacak. Ezel dizisinde Ramiz dayı karakteri olarak hatırladığımız sözleri ve şiirleri ile hem diziye hem de hayatımıza damga vuran dayı karakterinin hayatı ve hikayesi gözler önüne serilecek. Sizler de 2020 yılı sonunda vizyona girecek olan dayı filmi hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz.

Dayı filminin tanıtım fragmanı videosu

Etiketler