Darmaduman Dizisi Simla Kimdir? (Beste Can Sağlam)​

18.10.2022
1.248

Darmaduman dizisi Simla karakterini yakından tanıtacağız. Amerikan yapımı Beverly Hills, 90210 dizisinden uyarlanan Darmaduman dizisi Simla karakteri de merak edildi. Bizde merak eden izleyicilerimiz için araştırdık. Ay Yapım imzalı Darmaduman dizisi Simla rolünü Beste Can Sağlam canlandıracak. Darmaduman dizisi oyuncu kadrosunda yer alan Simla karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.  bestecan saglam

Darmaduman Dizisi Simla Karakteri Kimdir?

Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Darmaduman dizisinde yer alan Simla karakteri, dışlanma ve özgüven sorunları olduğu için çocukluğundan beri sosyal ortamlardan uzak kalmıştır. Bu süreçte en iyi arkadaşı bilgisayar oyunları olmuştur ve kilolu olduğu için etrafındaki zayıf, güzel ve havalı kızların vücutlarına imrenerek bakmaktadır. Kerem ile Ece’nin okula gelmesiyle yeni bir arkadaş grubu oluşacaktır ve Simla’nın yargılanmadan kendi olabileceği yeni bir sığınak olacaktır. darmaduman simla kim

Darmaduman Dizisi Simla Kimdir?

Darmaduman dizisinin ana karakterlerinden biri olan Simla karakterine genç oyuncumuz Beste Can Sağlam hayat verecektir. Simla karakteri kadar bu karaktere hayat verecek olan oyuncumuz Beste Can Sağlam da merak edildi. Bizlerde merak eden izleyicilerimiz için sektörde yeni olan oyuncumuz Beste Can Sağlam’ı araştırdık ve Beste Can Sağlam’ı yakından tanıtacağız. bestecan saglam darmaduman simla

Beste Can Sağlam

Darmaduman dizisi Beste Can Sağlam, Selçuk Akkaya Menejerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. Yapı Kredi Bomontiada, Craft ve Antalya Kültür Merkezinde sahne aldı. Beste Can Sağlam Keşanlı Ali Destanı, Yutmak, Killology, Kalp gibi tiyatro oyunlarında da yer almıştır. Yaşamına İstanbul’da devam ettiriyor. Oyuncumuz Beste Can Sağlam daha önce dizi film, reklam projesinde yer almadı.

Beste Can Sağlam Yer Aldığı Diziler

Sektörün yeni yüzlerinden olan oyuncumuz Beste Can Sağlam daha önce herhangi bir dizide yer almamıştır. Darmaduman dizisinde hayat verdiği Simla karakteriyle profesyonel oyunculuğa adım attı. Beste Can Sağlam’ın önümüzdeki yıllarda birçok başarılı dizide yer alacağını tahmin ediyoruz.

Beste Can Sağlam Resmi İnstagram Hesabı

Darmadumanda Simla karakterini canlandıran oyuncumuz Beste Can Sağlam. Bestecan Sağlam resmi İnstagram hesabından sık sık paylaşım da bulunmaktadır. İnstagram da 27 gönderisi ve yaklaşık bin takipçisi bulunan oyuncumuz Beste Can Sağlam’ın resmi İnstagram hesabı: @bestecansaglam darmaduman dizisi simla kim

Beste Can Sağlam Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Beste Can Sağlam’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edildi. Sektörde yeni olan genç oyuncumuz Beste Can Sağlam evli de ğildir. Beste Can Sağlam’ın daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmadı. Oyuncumuzun hayatında da bilinen biri yoktur.

Darmaduman Dizisi Simla – Beste Can Sağlam Kıyafetleri

Sektörün yeni yüzlerinden olan genç oyuncumuz Beste Can Sağlam, Darmaduman dizisinde Simla karakterine hayat verecektir. Bizlerde, Darmaduman dizisi başladığı zaman dizinin ana karakterlerinden biri Simla. Simla’yı canlandıran oyuncumuz Beste Can Sağlam’ın Darmaduman kıyafetlerini paylaştık. Elbise, pantolon, tişört, ceket, kaban, gömlek, ayakkabı vb. tüm kıyafetlerini sayfamızdan paylaşacağız.

Darmaduman dizisi Simla karakterini canlandıran oyuncumuz Beste Can Sağlam’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.