Darmaduman Dizisi Bitti mi Erken Final mi Neden Yok?

14.11.2022
1.759

Darmaduman dizisi bitti mi? Neden yok? Sizlerle paylaşacağız. Ay Yapım imzalı Darmaduman dizisinin başrolünde Mert Yazıcıoğlu, Hafsanur Sancaktutan, Aytaç Şaşmaz, Aslıhan Malbora yer almaktadır. Oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çeken Darmaduman dizisinin sevenleri dizinin bitip bitmediğini merak etti. Nişlerde bu nedenle araştırdık. Yönetmen koltuğunda Deniz Yorulmazer’in oturduğu Darmaduman dizisi bitti mi? 17 Kasımda Neden yok? Sizlerle paylaşacağız.

Darmaduman Dizisi Bitti Mi?

Damla Serim’in senaryosunu yazdığı Darmaduman dizisi Beverly Hills, 90210’dan uyarlanmıştır. Perşembe akşamları ekrana gelen dizi beklediği başarıyı elde etmiştir. Fox Tv’de yayınlanan Darmaduman dizisi kısa sürede geniş izleyici kitlesine ulaşmıştır. Darmaduman dizisinin sevenlere dizinin bitip bitmediğini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Darmaduman dizisi bitmemiştir. Dizinin yapımcıları gün değişikliğine gitmiş ve dizi artık perşembe değil cumartesi akşamları yayınlanacaktır. Darmaduman dizisi kadrosuDarmaduman dizisi bitti mi 17 Kasımda Neden yok

Darmaduman Dizisi Erken Final Mi Yaptı?

Bir grup gencin hikayesini izleyici ile buluşturan Darmaduman dizisi kendini izleyiciye sevdirmeyi başarmıştır. Ancak dizinin erken final yapmaması için reytinglerinde yükselişe geçmesi gerekmektedir. Fakat şu an erken final söz konusu değildir. Dizi yeni başladığı için yapımcılar henüz final tarihi konuşmamıştır. Darmaduman dizisinin yayınlanmamasına sebebi gününün değişmiş olmasıdır. Dizi bu haftadan itibaren cumartesi 20.00’de Fox Tv’de olacaktır.

Darmaduman 17 Kasım Da Var Mı, Neden Yok?

Oldukça başarılı isimlerin yer aldığı Darmaduman dizisini sevenlere dizinin 17 Kasım’da olup olmayacağını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Ancak dizi 17 Kasım Perşembe akşamı ekranlarda olmayacaktır. Ay Yapım imzalı Darmaduman dizisinin yapımcıları gün değişikliğine gitmiştir. Bunun üzerine izleyiciler dizinin final yaptığını düşünse de böyle bir durum yoktur. Darmaduman dizisi 17 Kasım’da değil 19 Kasım’da yayınlanacaktır.

Darmaduman Dizisi 2. Sezon Olacak Mı?

Beverly Hills, 90210 isimli yabancı diziden uyarlanan Darmaduman, kendini izleyiciye sevdirmiştir. Dizi yeni başladığı için yapımcılar henüz final konuşmamıştır. Dizi bu haftadan itibaren cumartesi akşamları Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Darmaduman dizisi belirli bir kitleye ulaşmış olsa da bu kitle dizi 2. sezona taşıyamaya yetmeyecektir. Kısacası, Darmaduman dizisinin 2. sezon olup olmayacağı reytinglerine bağlıdır.

Darmaduman dizisi bitti mi? Neden yok? Sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Anonim dedi ki:

    Cok merak edyoruz .no olur final olmasin.cok etgileyji bir dizi