Damat Bayıldı Programı Başvuru Katılım Formu Şartları (Onur Büyüktopçu)

16.06.2019
459

Tv8 de ekrana gelen Yemekteyiz programından bir süre önce ayrılan Onur Büyüktopçu’nun Tv8 den sonraki yeni adresi belli oldu. Onur Büyüktopçu, 2019-2020 yeni sezonda Show TV’de ekran gelecek olan Damat Bayıldı adlı yarışmayı sunacak. Damat Bayıldı programının başvuru ve katılım formunu burada sizlere paylaşırken yarışma şartlarını açıklayıp yapımcılığını Hümeyra Daştan ve Ataberk Oral’ın üstleneceği program hakkında detayları sizlere sunacağız.

Damat Bayıldı Programı Başvuru Katılım Formu

Damat Bayıldı yarışma programı eylül ayında Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Yeni sezonda yayınlanacak olan Damat Bayıldı yarışma programı nasıl bir formatta olacak? Damat Bayıldı yarışma programı önceki yarışması gibi bir yemek programı mı olacak? Yoksa farklı bir format ile mi karşımıza çıkacak? Damat Bayıldı yarışması ile ilgili detaylar geldikçe paylaşacağız. Damat Bayıldı yarışması başvuru katılım formu STAR TV  resmi web sitesinde yayınlanıyor. 

Onur Büyüktopçu Damat Bayıldı Programının Formatı Nasıl Olacak?

Onur Büyüktopçu’nun sunuculuğunu üstlendiği Damat Bayıldı programı bende yemek yarışmasını anımsattı açıkçası. Ama damatlar yemek yapacak kaynanalar beğenecek ya da puan verecek olabilir. Ya da damat ve kayınvalidelerin yarıştığı bir yarışma programı olabilir. Daha önce Yemekteyiz yarışması sunuculuğunu yapan Onur Büyüktopçu bu sezon Yemekteyiz’de olmayacağını duyurmuştu. Bu yüzden de yeni yarışması Damat Bayıldı ile yeni sezonda Showtv de…

Onur Büyüktopçu’nun sunacağı Damat Bayıldı Nasıl Bir Yarışma Olacak?

Onur Büyüktopçu’nun sunuculuğunu üstlendiği Damat Bayıldı yarışma programı nasıl bir yarışma olacak? Tahminlerimiz var elbette. Yemekteyiz yarışması farklı formatı olabilir ancak farklı tarzda bir yarışma da olabilir. Damat Bayıldı yarışmasının formatı henüz açıklanmadı. Bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

Damat Bayıldı Programı Yapımcısı Yönetmeni Yarışmacıları:

Damat Bayıldı yarışma programı yapımcıları Hümeyra Daştan ve Ataberk Oral. Damat Bayıldı yarışma programının detayları henüz belli olmadı. Damat Bayıldı yarışma programı hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Sizce Damat Bayıldı formatı nasıl olabilir? Yemekteyiz programının yeni sunucusunun Seda Sayan olması birlikte boşta kalan Onur Büyüktopçu’nun Show Tv ile anlaştığı kesinleşti.

Yemekteyiz programından sonra Onur Büyüktopçu Show Tv ile anlaştıDamat Bayıldı Sunucusu Onur Büyüktopçu Kimdir?

Damat Bayıldı yarışma programı sunucusu olan Onur Büyüktopçu 1982 İstanbul doğumludur. Onur Büyüktopçu hem oyuncu hem cast direktörü ve menajerlik yapmaktadır. Onur Büyüktopçu 18 yaşına kadar İzmir’de yaşamıştır. Sonrasında dil ve tiyatro okulu için İngiltere’ye gitmiştir. Academy of Creative Training Brighton Act London Film Academy’de oyunculuk eğitim aldı. 2003 yılında ilk oyunculuk deneyimini Lise Defteri ile attı.

Onur Büyüktopçu Yabancı Damat ve Doktorlar dizilerine konuk oyuncu olarak katıldı. 2010 yılında Güz Gülleri dizisinde rol aldı. 2015 yılından itibaren rol aldığı Kiralık Aşk dizisi ile ünlenmiştir ve dizi de rol aldığı Koray karakteri ile çok sevilmiştir. Onur Büyüktopçu Memleket Hikayeleri ve Hürmüz Gelin gibi yapımlarda rol aldı.

Onur Büyüktopçu bir kaç sezondur TV8 de yayınlanan  Yemekteyiz yarışmasının sunuculuğunu üstleniyor. Yemekteyiz programında sıcak samimi sohbeti ile herkes tarafından beğenilen Onur Büyüktopçu sezon finali yapan yarışmadan ayrıldığını duyurmuştu. Yemekteyiz yarışmasının yeni sunucusu Seda Sayan oldu. Seda Sayan Onur Büyüktopçu’nun yerine gelince de Onur Büyüktopçu yeni bir proje ile anlaştı. Onur Büyüktopçu’nun yeni projesi Damat Bayıldı ile ilgili detaylar güncellenecektir.

Show TV’nin merakla beklenen yeni yemek programının ismi netleşti! ‘Yemekteyiz’ programını iki sezon boyunca başarıyla sunan ve bu sezon sonunda programdan ayrılan Onur Büyüktopçu’nun sunumuyla ekranlara gelecek programın ismi ”Damat Bayıldı” olarak netleşti. ”Damat Bayıldı” Eylül’de Show TV’de! İşte Show TV’den ilk paylaşım..

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.