Daha İyi Bir Yarın Filmi Oyuncu Kadrosu Konusu Çekim Yerleri

14.07.2021
458

MGX Film imzalı Daha İyi Bir Yarın sinema filmi 2060’lı yılları konu edinecektir. Senaryosunu Emre Kavuk ve Mehmet Kavuk ikilisinin birlikte kaleme aldığı Daha İyi Bir Yarın sinema filmi kısa sürede büyük ilgi görmüş ve Daha İyi Bir Yarın sinema filminin oyuncu kadrosu, ne zaman vizyona gireceği ve filmi nerede çekildiği de izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Daha İyi Bir Yarın sinema filminin oyuncu kadrosunda yer alan isimleri, ne zaman vizyona gireceğini ve Daha İyi Bir Yarın sinema filminin nerede çekildiğini sizlerle paylaşacağız. daha iyi bir yarin filmi oyunculari

Daha İyi Bir Yarın Filmi Oyuncu Kadrosu

Hande Doğandemir
Nur Fettahoğlu
Zeynep Eronat
Hüseyin Avni Danyal
Onur Büyüktopçu
Burcu Binici
Aslıhan Karalar
Ceyda Düvenci
Yağız Can Konyalı

Hande Doğandemir

hande dogandemir daha iyi yarin filmi Hande Doğandemir Daha İyi Bir Yarın sinema filminin başrolünde yer alıyor. 35 yaşındaki oyuncumuz 22 Kasım 1985 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Ankara Üniversitesi Dil ve tarih-coğrafya Fakültesi sosyoloji bölümünden mezun olan oyuncumuz önce kamera arkasında çalışmaya başlamıştır daha sonra oyunculuğa adım atan Hande Doğandemir 2011 yılından itibaren, hem oyunculuk hem de sunuculuk yapmıştır. Kamera karşısına ilk defa 2010 yılında Kahramanlar dizisi ile geçen oyuncumuz kariyerindeki asıl çıkışı 2013-2014 yılları arasında başrolünde yer aldığı Güneşi Beklerken dizisi sayısına yakalamış ve 2014 yılın en başarılı kadın oyuncusu seçilmiştir. Daha önce Muhteşem Yüzyıl Kösem, Yüzleşme, Kırmızı Oda, Böyle Bitmesin, Sende Gitme gibi dizilerde yer alan oyuncumuz kamera karşısına en son 2021 yılında Hükümsüz dizisiyle geçmiştir.

Nur Fettahoğlu

nur fettahoglu daha iyi yarin filmi Nur Fettahoğlu Daha İyi Bir Yarın sinema filminin başrolünde yer alıyor. 12 Kasım 1980 yılında Almanya’da dünyaya gelen oyuncumuz Haliç Üniversitesi moda tasarım bölümünden mezun olmuştur. Kariyerine spiker olarak başlayan Nur Fettahoğlu oyunculukla ilk defa 2007 yılında Benden Baba Olmaz dizisi sayesinde tanışmıştır. Arnavut kökenli olan Nur Fettahoğlu kariyerindeki asıl çıkışı 2008-2010 yılları arasında Peyker karakterine hayat verdiği Aşk-ı Memnu dizisi sayesinde yakalamıştır. Daha önce Muhteşem Yüzyıl, Filinta, Hayat Yolunda, Kurtlar Vadisi Filistin, Fi, Kardeş Çocukları, Babil, Gönül Salıncağı, Hükümsüz, Bozkır, Payitaht Abdülhamid gibi başarılı dizilerde rol alan oyuncumuz kamera karşısında en son 2021 yılında Kağıt Ev dizisiyle geçmiştir.

Zeynep Eronat

daha iyi bir yarin filmi zeynep eronat Daha İyi Bir Yarın sinema filminin ana karakterlerinden biri olan Zeynep Eronat, 9 Temmuz 1963 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ankara Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünden mezun olan oyuncumuz birçok usta isimden eğitim almıştır. Üniversiteden mezun olduğu yıl Bursa devlet tiyatrosuna stajyer sanatçı olarak atanan Zeynep Eronat daha sonra Ankara Devlet Tiyatrosu tayin edilmiştir. Ankara Devlet tiyatrosundan emekli olan oyuncumuz kamera karşısında ilk defa 1991 yılında Issızlığın Ortasında isimli sinema filmiyle geçmiştir. Aynı zamanda seslendirme sanatçısı olan Zeynep Eronat senaryoda yazmaktadır. Daha önce birçok farklı kategoriden ödüller alan başarılı oyuncumuz kamera karşısında en son 2021 yılında Kırmızı Oda dizisiyle geçmiştir.

Hüseyin Avni Danyal

huseyin avni danyal yeni filmi daha iyi bir yarin Daha İyi Bir Yarın sinema filminin ana karakterinden biri olan Hüseyin Avni Danyal, 12 Nisan 1962 yılında Trabzon’da dünyaya gelmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi tiyatro oyunculuk bölümünden mezun olan Hüseyin Avni Danyal, bir süre Ankara Devlet Tiyatrosu’nda görev aldıktan sonra Bursa Devlet Tiyatrosu’nda çalışmaya başlamıştır. Tiyatro oyunculuğunun yanısıra yönetmenliği de yapan Hüseyin Avni Danyal kamera karşısına ilk defa, 1982 yılında Dost Eller dizisi ile geçmiştir. Kariyerindeki asıl çıkışı Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde hayat verdiği Yalçın Bulut karakteri sayesinde yakalayan usta oyuncumuz kamera karşısına en son 2021 yılında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiyle geçmiştir.

Onur Büyüktopçu

onur buyuktopcu daha iyi bir yarin filmi 39 yaşındaki oyuncumuz 24 Nisan 1982 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen Çankırılı olan Onur Büyüktopçu, dil ve tiyatro okulu için İngiltere’ye gitmiş ve burada birçok eğitimi almıştır. Kamera karşısında ilk defa 2003 yılında Lise Defteri dizisi ile geçen ve dizide hayat verdiği Yusuf karakteriyle büyük beğeni toplayan oyuncumuz ertesi yıl Yabancı Damat dizisinde boy göstermiştir. Özellikle Kiralık Aşk dizisinde hayat verdiği Koray karakteri ile tanınan başarılı oyuncumuz, Gelinim Mutfakta, Çarkıfelek, Damat Bayıldı, Yemekteyiz gibi yarışma programlarında sunuculuk yapmıştır. Daha önce Doktorlar, Kavak Yelleri, Kanıt Jet Sosyete, Kollama, Üç Tatlı Cadı gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz kamera karşısına en son 2021 yılında Menajerimi Ara dizisiyle geçmiştir.

Burcu Binici

burcu binici daha iyi bir yarin filmi 35 yaşındaki Burcu Binici, 6 Temmuz 1986 yılında Erzurum’da dünyaya gelmiştir. Aslen Rizeli olan oyuncumuz, 5 yaşından beri dans etmektedir ve daha önce şan, asma davul ve nagara eğitimi almıştır. Oyunculukla tanışmadan önce ilaç mühendisliği yapan Burcu Binici, Anadolu Ateşi’de yer alan bir hoca tarafından keşfedilmiş ve Anadolu Ateşi’nde 1 yıl kadar profesyonel olarak dans etmiştir. Kamera karşısında ilk defa 2009 yılında Bir Bulut Olsam dizisiyle geçen oyuncumuz hayat verdiği Gülengül karakteri ile dikkatleri üzerine çekmiş ve ertesi yıl, Sensiz Yaşayamam isimli projede yer almıştır. Kariyerindeki asıl çıkışı 2010 ve 2012 yılları arasında oyuncu kadrosunda yer aldığı Dürüye’nin Güğümleri dizisi sayesinde yakalayan Burcu Binici önümüzdeki günlerde Daha İyi Bir Yarın sinema filmiyle izleyici karşısına çıkacaktır.

Aslıhan Karalar

aslihan karalar daha iyi bir yarin filmi Daha İyi Bir Yarın sinema filminin ana karakterlerinden biri olan oyuncumuz Aslıhan Karalar, 27 Nisan 1999 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Ankara Bilkent Uluslararası laboratuvar Lisesinden mezun olan oyuncumuz İngiltere’nin başkenti Londra’da King’s College Üniversitesi’nde işletme okumaktadır. 2017 Best Model Of The World Güzellik yarışmasında birinci olan Aslıhan Karalar, güzelliği ile yapımcıların dikkatini çekmeyi başarmış ve 2018 yılında Ezgi karakterine hayat verdiği Şahintepesi sayesinde oyunculuğa adım atmıştır. Şahin Tepesi dizisinden hemen sonra Kuruluş Osman dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olan Aslıhan Karalar Kuruluş Osman dizisinde Burçin karakterine hayat vermiştir.

Ceyda Düvenci

ceyda duvenci daha iyi bir yarin filmi Ceyda Düvenci Daha İyi Bir Yarın sinema filminin başrolünde yer alıyor. 16 Nisan 1977 yılında Bursa’da dünyaya gelen oyuncumuz Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesinden mezun olmuştur. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Ceyda Düvenci kariyerine sabah programlarının sunuculuğunu üstlenerek adım atmıştır. Birçok sabah programında sunuculuk yapan Ceyda Düvenci oyunculukla 1996 yılında tanışmış ve Palavra Aşklar dizisi ile ilk defa kamera karşısına geçmiştir. 2015 yılında meslektaşı Bülent Şakrak ile evlenen oyuncumuzun bu evliliğinden Okan Ali isminde bir oğlu olmuştur. 2008-2013 yıllarında Engin Akgün ile evli olan Ceyda Düvenci’nin bu evliliğinden de Melisa isminde bir kızı vardır. Daha önce Zalim, Binbir Gece, Umutsuz Ev Kadınları, Hasret, Şenyuva gibi başarılı projelerde yer alan Ceyda Düvenci kamera karşısında en son 2021 yılında Öğrenci Evi dizisiyle geçmiştir.

Yağız Can Konyalı

daha iyi bir yarin filmi yagiz can konyali Yağız Can Konyalı, Daha İyi Bir Yarın sinema filminin başrolünde yer alıyor. 29 yaşındaki oyuncumuz 20 Eylül 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümünden mezun olan Yağız Can Konyalı, kamera karşısında ilk defa 2006 yılında İlk Aşk sinema filmi ile geçmiştir. Daha önce Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Aşk Ağlatır, Arıza gibi dizilerde yer alan oyuncumuz 2015 yılında vizyona giren Takım Mahalle Aşkına sinema filmindeki performansı sayesinde Altın Portakal Behlül Dal Jüri özel ödülüne layık görülmüştür. Kariyerindeki asıl çıkışı 2017-2019 yılları arasında Rahmet karakterine hayat verdiği Bizim Hikaye dizisi sayesinde yakalayan oyuncumuz kamera karşısına en son 2021 yılında Fatma dizisiyle geçmiştir.

Daha İyi Bir Yarın Filmi Vizyon Tarihi

Oldukça başarılı isimlerin yer aldığı Daha İyi Bir Yarın sinema filminin çekimleri geçtiğimiz ay başlamıştır. Çekimleri 14 Haziran’da başlayan Daha İyi Bir Yarın sinema filminin ne zaman vizyona gireceği hakkında henüz net bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak filmin Eylül veya Ekim aynında izleyici karşısına çıkması bekleniyor.

Daha İyi Bir Yarın Filmi Nerede Çekiliyor?

Oyuncu kadrosunda Hande Doğandemir, Nur Fettahoğlu, Zeynep Eronat, Hüseyin Avni Danyal, Onur Büyüktopçu, Burcu Binici, Aslıhan Karalar, Ceyda Düvenci, Yağız Can Konyalı gibi başarılı isimlerin yer aldığı Daha İyi Bir Yarın sinema filminin çekimleri 14 Haziran’da Gökçeada’da başlamıştır. Filmin çekimlerini yarısı Gökçeada’da gerçekleşirken, diğer yarısı ise filmin yapımını üstlenen MGX Film’e ait olan Virtual Production’da gerçekleşecektir.

Bu konumuzda sizler için Daha İyi Bir Yarın sinema filminin oyuncu kadrosunda yer alan isimleri, ne zaman vizyona gireceğini ve filmin nerede çekildiğini sizlerle paylaştık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.