Çukur Yeni 3.Sezon Rap Şarkısı (Ich Bin Çukur) Sözleri

29.07.2019
1.098

Çukur Yeni Sezon Şarkısı Sözleri Kim Söylüyor (Mero)… Çukur dizisi yeni sezonu hazırlıkları devam ederken diziye bomba bir transfer söz konusu oldu. Çukur dizisi yeni sezonunda diziye katılan isim dizi müziklerini yapan kişi oldu. Çukur dizi müziklerini son günlerin en popüler rap şarkıcısı yapıyor. Çukur dizisi yeni sezon şarkısını Mero yapıyor.

Çukur dizisi yeni sezonuna yeni bir rap şarkı ile giriş yapacak. Yeni sezon fragmanında seyirci ile buluşacak olan Çukur dizisi şarkısı önceki sezonla benzer formatta olacaktır muhtemelen. Yine rap tarzında olacak şarkının sözleri nasıl olacak, şarkısı söyleyen Mero’nun tarzıyla şarkı nasıl şekillenecek merak konusu oldu?

Çukurda Çalan Ich Bin Çukur Rap Şarkısı ve Sözleri

Çukur Yeni 3.Sezon Rap Şarkısı (Ich Bin Çukur) Sözleri. Çukur dizisinde Almanya çekimlerinde Çalan Ich Bin Çukur müziği (Ben Çukurum) Rap Şarkısı ve Sözleri çok merak edildi bizde burada paylaşalım istedik. Ich Bin Çukur rap şarkısı merak edenler için işte  o şarkı:

Ich Bin Çukur

Çukur Dizisi Mero’nun Söylediği Şarkı Sözleri;

Çukur dizisi yeni sezonunda Mero kendi yazdığı şarkıyı seslendirecek. Çukur dizisine özel olarak yazılan şarkının sözlerinde Çukur kelimesi çokça geçecektir elbette. Çukur dizisinde Mero’nun yazdığı ve seslendirdiği şarkının sözleri aşağıda sizlerle.

Çukur dizisi yeni sezon şarkısı sözlerini aşağıda sizlerle paylaşacağız. Şimdilik Çukur dizisi Mero şarkısı çıkmadığı için paylaşamıyoruz. Çukur dizisi yeni sezon fragmanında şarkı çalacak ve şarkının sözlerini sizlerle paylaşacağız. Çukur dizisinde Mero’nun söylediği şarkıyı nasıl buldunuz yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Çukur Dizisi Şarkısını Yazan Mero Kimdir?

Çukur dizisinin bu sezon ki müzikleri Mero’ya emanet. Çukur dizisinin müziklerini yapacak olan Mero’nun gerçek adı Enes Meral. Mero 2000 yılında Almanya’nın Rüsselsheim am Main şehrinde doğdu. Mero Baller los albümüyle piyasayı salladı dünya da Almanya ve Avustralya müzik listelerinin en üst sıralarında yer aldı. Henüz 19 yaşında olan Mero yani Enes Meral’in aslen Adanalı.

Son dönemlerin popüler ismi olan Mero aslen Adanalı ancak Almanya’da yaşıyor. Olabilir şarkısı ile müzik listelerinde en üst sırada yer alıyor. Mero verdiği bir röportajda çukur dizisine hayranlığını da dile getirmişti. Mero youtube listelerinde de en üst sırada yer alıyor. Mero’nun Olabilir şarkısını sizlerle paylaşacağız. Olabilir şarkısı Mero’yu Türkiye de meşhur etti.

Mero’nun bundan sonra hit listelerini sallayacak olan parçası da eminiz ki Çukur dizisi için yaptığı şarkı olacak. Çukur dizisi yeni sezonunda Mero’nun söylediği şarkının sözlerini ve videosunu da çıkınca sizlerle paylaşacağız.

Çukur Dizisi Yeni Sezon Şarkısı Ne Zaman Çıkacak?

Çukur dizisi yeni sezon fragmanında diziye özel bir şarkı çalacak. Çukur dizisi yeni sezon fragmanı ne zaman çıakrsa yeni sezon için yazılan rap şarkı da Mero’nun sesiyle ozaman çıkacak. Çukur dizisi çekimleri ağustos ayı sonunda yayınlanacaktır. Çukur dizisi yeni sezon fragmanı da eylül ayında yayınlanırsa eğer yeni sezon için Mero’nun yazdığı şarkı da aynı anda çıkmış olacak.

Çukur dizisi geçen sezon 17 eylül 2018 de yayınlanmaya başlamıştı. Bu sezonda yaklaşık olarak aynı tarihte başlar. Bu yüzden de Çukur dizisi yeni sezonu 16-23 eylülde başlayabilir. Çukur dizisi yeni sezon fragmanı çıktığında konumuza eklenecektir. Çukur dizisi yeni sezon başlama tarihi netleşince konumuz güncellenecektir. Çukur dizisi yeni sezon şarkısını Mero’nun yapması ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Sizce güzel bir şarkı olur mu? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

Mero Çukur rap şarkısı ile çok konuşulacak görünüyor. Alternatif müziğin rap ile birleşmesiyle tam bir fırtına gibi esecek olan Mero Çukur rap şarkısının sözlerini de buraya yazacağız en kısa sürede. Mero yeni sezonda Çukur dizisine yapacağı rap şarkısıyla en çok konuşulacak isimlerin başında gelecek. Mero Çukur rap şarkısında Aşmanca kullanmayacak.

Mero Çukur Dizisi Yeni 3. Sezon Rap Şarkısı

YORUMLAR

  1. . dedi ki:

    Mero gümüşhaneli bu arada, bir videoda bunu açıkladı.

  2. fatime dedi ki:

    süperrrrrrrrrrrrrrrrrrr