Çukur Nehir Kimdir Gerçek Adı İnstagramı Bilgileri (Hazal Subaşı)

12.09.2019
2.602

Çukur Yeni Sezon gelen Nehir Kimdir Gerçek Adı İnstagramı Bilgileri. Çukur dizisi yeni sezonunda diziye yeni katılan bir oyuncu var. Yeni sezonda Çukur dizisine aslında bir çok isim katılıyor. Yeni sezonunda neler olacağı merak konusu olan Çukur dizisinin hikayesinde biraz değişime gidildiği için oyuncuları da değişti ve yeni oyuncularla hikaye genişletildi.

Çukur dizisi Nehir rolü Hazal SubaşıÇukur dizisi Nehir rolü Hazal Subaşı

Yamaç ile yolları ilk hapishanede kesişen Nehir daha sonra Yamaç’ın rüyalarına girmeye başlamıştır. Yamaç rüyasında Nehir ile birlikte çocuğunun olduğunu görünce Nehiri aramış bulmuş ve bu rüyasını anlatmıştır. Çukur dizisi Nehir rolü Hazal Subaşı oynuyor. Güzel oyuncu ile Yamaç evlenip bir çocuk sahibi olacaklar ileriki bölümlerde. Aslında ikiside aynı rüyayı görmüş ve bebek rüyası gerçek olacaktır ilerleyen bölümlerde.Çukur dizisi Nehir ile Yamaç evlenecek mi

Çukur dizisi yeni sezonunda diziye katılan Nehir karakterini kimin canlandıracağı merak konusuydu. Çukur dizisinde Nehir rolünü canlandıracak olan oyuncu Hazal Subaşı oldu. Hazal Subaşı Çukur dizisine katıldı. Çukur dizisi yeni sezon bilgilerini ve yeni katılan oyuncu Hazal Subaşı hakkında bilgileri paylaşmak için bu konumuzu açtık. 

Çukur Dizisi Nehir Rolünü Oynayan Hazal Subaşı Kimdir?

Çukur dizisi 3. sezonu çekimlerine başlandı. İlk olarak Damla Sönmez’i kadrosuna katan Çukur dizisi yeni bir oyuncuyla anlaştı. Hazal Subaşı Çukur dizisinde Nehir karakterini canlandıracak. Ay Yapım imzalı Çukur dizisinin yeni sezonunda kadınların gücü ve sözü görülecek. Çukur dizisi yeni sezonunda kadınların rolü daha çok artacak ve kadınları gücünü izleyeceğiz.

Çukur dizisinde Nehir karakterini canlandıracak olan Hazal Subaşı Bilgileri; Hazal Subaşı 1996 İzmir doğumlu. Elidor Miss Turkey yarışmasına 2016 yılında katılmıştır ancak birinci olmasa da güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.  İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde Halkla İlişliler ve Reklamcılık bölümünden mezun oldu. Hazal Subaşı mankenlik yaptı ve sonrasında dizi oyuncusu oldu.

Trt1 ekranlarında yayınlanan Adını Sen Koy dizisinde Erkan Meriç ile başrol oynadı. Sonrasında Erkan Meriç ile sevgili oldular şuan ilişkileri devam ediyor mu bilinmese de bu dizi sayesinde çok büyük bir fan kitlesi kazandılar. Adını Sen Koy dizisinde başrol oynayan Hazal Subaşı bu diziden sonra Halka dizisinde rol aldı. Halka dizisinde polis rolünü oynayan Hazal Subaşı bu rolü ile çok başarılı oldu. Farklı karakterleri başarı ile oynayabileceğini Halka dizisi ile kanıtladı.

Hazal Subaşı yeni sezonda Halka dizisinde devam edecek diye söylentiler çıksa da yanlış olduğu anlaşıldı ve yeni sezonda Çukur dizisi ile anlaşma sağladı. Çukur dizisinde Nehir karakterini de başarı ile oynayacağından eminiz.

Çukur Dizisi Nehir Kimdir Rolü Karakteri

Çukur dizisi yeni sezonu 16 eylül pazartesi günü başlıyor. Çukur dizisi yeni sezonunda Nehir olarak diziye girdi ve Nehir kim hangi rolde bunu bilgilendireceğiz. Nehir’in bilgilerini konumuzda sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Çukur dizisinde mahalleye yeni giren Nehir adında bir kadını canlandırması için Hazal Subaşı’na teklif götüren Çukur dizisinin yapımcısı büyük ihtimalle Hazal Subaşı ile yeni sezonda Nehir karakterleri konusunda anlaşmaya varacaklarını bildirdi. Bakalım Hazal Subaşı Çukur dizisindeki Nehir rolü ile beğeni toplayacak mı?

Hazal Subaşı Çukur dizisinde Efsun rolünde Yamaç ile sevgili olacakÇukur Dizisi Nehir Kimdir?

Hazal Subaşı Halka dizisinde oynamış olduğu Bahar polis karakteri ile oldukça beğenilmiş ve rolünün hakkını veren oyunculardan birisi olarak ön plana çıkmıştı. Hazal Subaşı halka dizisinden önce Kanal D ekranlarında yayınlanan Bir Umut Yeter dizisinde 6 bölüm rol almış ancak dizinin erken final yapmasından dolayı oyuncu diziden ayrılmıştı. Tolgahan Sayışman ile birlikte Bir Umut Yeter dizisinde oynayan Hazal Subaşı Bir Umut Yeter dizisinden önce ise Star TV ekranlarında yayınlanan ve günlük olarak ekrana gelen Adını Sen Koy isimli dizide Erkan Meriç ile birlikte baş rolleri paylaşmış ve asıl herkesin tanıdığı ünlü bir oyuncu olmayı bu günlük dizide 2 sezon boyunca oynadığı Zehra karakteri ile elde etmişti.

Hazal Subaşı Çukurda Senanın yerine girecekÇukur dizisi Nehir kimdir? Çukur elbette Hazal Subaşı için oldukça farklı bir olacak. Özellikle gençlerin çok sıkı takip etmiş olduğu dizilerden birisi olan çukur dizisi 3. sezonu ile Show TV’de yine pazartesi günleri ekrana gelmeye devam edecek. Çukur dizisine giren oyuncular elbette çok merak ediliyor ve ünlü oyuncular oluyor. Bu nedenle Hazal Subaşı da yapımcı tarafından teklif götürülmesi bile oldukça onur verici bir hareket olarak gözümüze çarpıyor.

Hazal Subaşı 2020 yeni dizisi Çukur olduHazal Subaşı Çukurda Hangi karakter olacak?

Hazal Subaşı çukur dizisinde canlandıracağı Nehir karakteri ise mahalleye yeni giren ve Yamaç’ın aşık olacağı kız olarak ön plana çıkacağı konuşuluyor. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz sezon Çukur dizisinin baş rolünde oynayan ve Yamaç’ın eşi olan Sena karakterini canlandıran Dilan Çiçek Deniz diziden ayrılmış ve yerine yeni bir oyuncunun geleceği belirtilmişti. İşte o oyuncunun Hazal Subaşı olacağı ve Hazal Subaşının çukur dizisinde Nehir isimli karaktere hayat vereceği belirtiliyor.

Hazal Subaşı Çukur dizisinde Efsun rolündeDilan Çiçek Deniz yerine Hazal Subaşı Çukurda..

Çukur dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olan Hazal Subaşı dizide Dilan Çiçek denizden boşalan Sena karakterinin yerine gelen ve yeni bir rol olan Nehir karakterine hayat verecek. Nehir aklı başında oldukça samimi ve güzel bir kadını canlandıracak. Yamaç onu gördüğünde aşık olacak ve Sena’nın yokluğunu aratmayacak olan Nehir‘e yakınlaşacak. Yamaç ile Nehir arasındaki ilişki zamanla aşka dönüşecek.

Çukurda Yamaçın aşık olacağı Kız Efsun geliyorHazal Subaşı Çukurda Nehir Karakteri olacak:

Oynadığı rollerle herkesi kendisine hayran bırakan Hazal Subaşı geçtiğimiz sezon TRT 1 ekranlarında yayınlanan halka dizisinde rol almış ve Bahar isimli bir polis karakterini canlandırmıştır. Hazal Subaşı iki sezon boyunca Adını Sen Koy dizisindeki Zehra karakteri ile ön plana çıkmış ve tüm Türkiye’nin sevdiği saydığı bir isim haline gelmiştir. Hazal Subaşı 2019-2020 yeni sezonunda çukur dizisinde karşımıza çıkacak ve dizide Yamaç’ın aşık olacağı Nehir karakterini canlandıracak.

Çukur dizisi Efsun kimdir bilgileriHazal Subaşı Çukurda Yamaç’ın yeni sevgilisi Nehir rolünde

Geçtiğimiz sezon Sena karakterinin ölerek diziden ayrılmasından sonra çukur dizisinde kadın başrol kim olacak diye oldukça merak edilir olmuştu. Dilan Çiçek Deniz’den sonra çukur dizisine giren Hazal Subaşı dizide Nehir karakteri ile herkesin dikkatini üzerine çekecek ve bu sezon en çok konuşulacak isimlerden birisi olacak. Hazal Subaşı’na yeni dizisi Çukur da başarılar diliyor ve Nehir karakteri olarak yeni rolünde başarılı olacağına inancımızı belirtiyoruz.

Hazal Subaşı kimdir Çulurda Efsun rolünde izleyeceğizHazal Subaşı Kimdir? Çukura yeni gelen Nehir rolü

Hazal Subaşı başarılı bir dizi oyuncusudur. 2 mayıs 1996 tarihinde İzmir’de doğan oyuncuyu ülkeye tanıtan gelişme ise Elidor Miss Turkey 2015 yarışmasına katılması ve bu yarışmada Türkiye 3. güzeli olmasıdır. Güzel oyuncu, İzmir Ekonomi Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okumuş ve bu sırada karıldığı güzellik yarışmasında derece almasıyla dizi yapımcılarının gözdesi olmaya başlamıştır. Adını Sen Koy isimli dizide bir sezon Trt1 ekranlarında, 2. sezonda ise Star TV ekranlarında başrol oyuncusu olarak Zehra Kaya rolünü oynamış olan Hazal Subaşı dizinin erkek başrolü olan ve Ömer karakterini canlandıran oyuncusu Erkan Meriç ile uzun süre gerçek hayatta da sevgili kalmıştır.

Çukur dizisinde Efsunu kim oynayacakHazal Subaşı Adını Sen Koy dizisinden ayrılıp 2018 yılında Kanal D de başlayan Bir Umut Yeter dizisinde Elif Karabey rolünü canlandırdı ve Tolgahan Sayışman ile birlikte rol aldı. 6. Bölümde biten diziden hemen sonra Trt1 de başlayan Halka dizisinde Bahar karakterini canlandırdığı bir polis memuru olarak karşımıza çıkan Hazal Subaşı  bu dizinin akibeti belli olmayınca Çukur dizisinden teklif aldı. 2019 Ağustos sonunda çekimlerine başlanacak olan Çukur dizisinde Nehir karakterini oynayacak olan Hazal Subaşı’ya başarılar dileriz..

Çukur dizisinde Nehir rolünü karakterini canlandıracak olan Hazal Subaşı için sizlerde yorumlarınızı aşağı yazın lütfen..

Çukur Nehir (Yamaçın Rüyasında Gördüğü Kız) Kimdir?

Çukur dizisi ekranların belki de en çok oyuncu kadrosunun olduğu dizilerinden birisi.  Aksiyon dizisi olması sebebiyle rol gereği ölerek diziden ayrılan ve yeni oyuncu sirkilasyonun en çok olduğu dizi diyebiliriz. Dizinin ana karakterlerinden olan Sena karakterine can veren Dilan Çiçek diziden senaryo gereği ölerek ayrılmıştı.

3. sezonda da diziye Yamaç’ın yeni sevgilisi olarak dahil olan Nehir karalkterinin gerçek ismi Hazal Subaşı’dır. Dizide önce Yamaç’ın akıl hastanesinde yattığı zamanlar kendisi de bir hasta gibi odasına gelmiş ve Yamaş ile aynı yatakta sabahlamıştır. Daha sonrada Yamaç’ın rüyasında kucağında çocukla ortaya çıkan Nehir artık diziye dahil olmuş ve rüyasının peşine akıl hastanesine giden Yamaç orada Son Arzum şarkısını söyleyen Nehir’i bulmuş ve rüyasında çocuğu ile kendisini gördüğünü anlatmıştır.

Bundan çok etkilenen Nehir aslında Yamaç’ın hayatına tesadüfen girmemiştir. Nehir Yamaç’a düşmanlık etmek için girmiş olsa da Yamaç’ı tanıdıkça O’na aşık olacaktır ve gerçekten çocukları olacaktır. Peki Nehir karakterine can veren Hazal Subaşı kimdir?Hazal Subaşı adını ilk olarak TRT 1 ekranlarında Adını Sen Koy dizisindeki Zehra karakteri ile duyurmuştur. Tabi ondan önce Miss Turkey 2016 güzeli olarak seçilmitir. Daha sonra da Tolgahan Sayışman ile Bir Umut Yeter dizisinde başrolü paylaşmıştır.

Oldukça duru ve düzgün bir görünüme sahip olan Hazal Subaşı izleyicileri merakta bırakmayı ve ilgiyi üzerine çekmeyi başarmıştır. Bakalım Nehir’i Yamaç’ın yanına kim yerleştirdi? Nehir’in Yamaç üzerindeki planı ne? Sizler Nehir ile ilgili neler düşünüyorsunuz?

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Hazall dedi ki:

    Allah yolunu açık etsin ben Halka daki Bahar karakteriyle sevdim kendisini keşke dizi devam etseydi ve Bahar olarak kalsaydı.
    Umarim daha iyi yerlere gelir

  2. Çalıkuşu dedi ki:

    Bı çukura girmişti. Bu diziyede girince tam olucak. Maşallah yani