Çukur Seren Kimdir? Arık Böke’nin Kuzeni Seren Bilgileri

Bu konumuzda Show TV’nin ilgiyle izlenen dizisi ‘Çukur’a sürpriz bir transfer olarak dahil olan Seren karakteri hakkında olacak. Çukur dizisi Seren Kimdir? Çukurda Arık Böke’nin Kuzeni Seren bilgilerini gerçek adını soyadını ve hayatı ile ilgili tüm detayları sizlerle paylaşacağız.

Çukur Seren Kimdir?

Cukur SerenÇukur dizisinde geçtiğimiz sezon oldukça yetenekli oyuncular dahil olmuş ve güzellikleri ile dizi izleyenleri mest etmişti. Hazal Subaşı ve Damla Sönmez gibi Türkiye güzellik yarışmasında derece elde etmiş bir güzelin de bulunduğu Çukur dizisine son olarak Seren karakteri ile yeni bir oyuncu dahil oldu. Çukurda Seren rolünü İrem Sak canlandıracak.

3 sezondur Show TV ekranlarında devam eden ve 4 sezonda da kaldığı yerden devam edecek olan Çukur dizisine 4. sezonda da yeni oyuncular girmeye devam ediyor. Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğini Sinan Öztürk’ün yaptığı dizinin başrollerinde; Aras Bulut İynemli, Damla Sönmez, Hazal Subaşı, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil ve Barış Arduç isimlerin yer aldığı dizinin kadrosuna İrem Sak dahil oldu. İrem Sak Çukur dizisinde Seren karakterine hayat verecek.

Cukur dizisi Seren kimdirİrem Sak Kimdir?

Çukur dizisinde Seren karakteri olarak karşımıza çıkacak olan İrem Sak 9 Şubat 1986 tarihinde Sivas ilimizde dünyaya gelmiştir. Amerikan kültür ve edebiyatı bölümünden mezun olan İrem Sak lise yıllarından itibaren çeşitli tiyatro oyunlarında yer almış, 2008 yılında ise Beşiktaş kültür Merkezi’nde Sizinkiler adlı oyunda yer alarak ilk deneyimini yaşamıştır. Televizyondaki ilk dizi deneyimi ise 2010 yılında oynadığı Şen yuva dizisi ile olmuştur.

Daha sonra Yalan Dünya dizisinde Tülay karakteri ile ön plana çıkan İrem Sak son olarak FOX TV’de yayınlanan bir aile hikayesi dizisinde Müjde karakterini oynamıştı. Çukur dizisinde ise Seren karakterine hayat verecek İrem Sak 1.70 boyunda 55 kilo ağırlığında ve kova burcu bir dizi oyuncusudur. Son dönemde oynadığı diziler dışında instagram fotoğrafları ile ön planda olmaya başlayan İrem Sak umarız çukur dizisindeki Seren karakteri ile yeniden oyunculuk konusunda adını duyurur.

İrem Sak Çukur dizisinde yeni sezonda Seren karakteri olarak yer alacak. Tekrardan sete çıkmak için gün sayan dizide İrem Sak, Arık Böke Erdenet’in kuzeni Seren karakteriyle izleyici karşısına çıkacak. Bakalım izleyiciler Çukur dizisindeki Seren karakterini nasıl bulacak. Sizler de yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

Irem Sak Cukur dizisinde Seren rolundeÇukur Dizisi Seren Karakteri nasıl bir rolde olacak?

Muhtemelen Seren karakteri Yamaç için yeni bir gözde olarak Çukura gelecek. Damla Sönmez ve Hazal Subaşı ile birlikte İrem Sak çukur dizisindeki önemli karakterlerden biri olacak. Kıyafetleri ile çok konuşulan İrem Sak bakalım Çukur dizisindeki Seren karakteri olarak elbise ve kıyafetleri ile de ön planda olacak mı izleyip zamanla göreceğiz.

Sizde Çukur dizisinde Seren karakterini canlandıracak olan İrem Sak hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir merak ettiğiniz soruları yorum olarak bizlerle paylaşabilirsiniz. İrem Sak’ın çukur dizisinde Seren rolü olarak giydiği elbise ve kıyafetleri de buradan sizlerle paylaşacağız. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler