Çukur Sefa Kimdir? Amacı Ne, Çukurdan Ne İstiyor?

Çukur dizisinin 103. bölümü oldukça aksiyon dolu sahneler ile 16 Kasım 2020 pazartesi günü ekrana gelecek. Çukur dizisinde Sefa Kimdir? Amacı Ne, Çukurdan Ne İstiyor? gibi merak edilen sorulara bu sayfada detaylı yanıtlar vererek Çukur dizisindeki Sefa karakterinin kim olduğunu ve çukurda amacının ne olduğunu sizlere detaylıca yazmaya çalışacağız.

Çukur Sefa Kimdir? Amacı Nedir?

Çukur dizisinde aksiyon dolu sahneleri ile Sefa ve ekibi mahalleye giriş yapacak. Sefa öyle böyle değil motosikletli ekibi ile saldırgan ve ölümcül bir giriş yaparak çukur Mahallesi’nde etrafa dehşet saçacak. Bildiğiniz üzere Sefa daha önceki bölümlerde diziye dahil olmuş, sevgilisine uyguladığı şiddet ve birçok kişiyi camdan atmasıyla gün salmıştı. Sefa bu kez daha da ileri giderek ekibi ile birlikte mahalleye dalar ve koçovalılara karşı acımasız bir tavır izler.

Çukur dizisi Sefa kimdirÇukur dizisine yeni gelen Sefa’nın amacı sadece çukuru ele geçirmek değil burada liderlik yapan Yamaç ve diğer koçovalıları da etkisiz hale getirmektir. Oldukça zengin bir babası olan ve maddi gücüne güvenen Sefa Çukur’da takındığı tavır ile oldukça acımasız gaddar bir rolle izleyici karşısına çıktı. 16 Kasım pazartesi günü yayınlanacak çukur dizisinin yeni bölümünde yani 103. bölümde Sefa Meke’yi hiç acımadan öldürür. Meke çukur dizisini izleyenlerin bildiği üzere yıllardır dizide yer alan karakterlerden birisiydi.

Çukur dizisi Sefa Kimdir, Çukurdan Ne İstiyor?

Sefa’nın Çukur’daki insanlara acımasız davranması Meke ve birçok kişiyi öldürmesi elbette büyük bir tepki görse de Yamaç ve diğer koçovalılar Sefa’yı nasıl durduracak Çukur’da terör estiren ve önüne gelen her şeyi yakıp yıkan Sefa ve çetesini durdurabilecekler mi en çok merak edilen konu bu. Çukur dizisine yeni dahil olan Sefa karakteri ile ilgili bilgileri gerçek adını soyadını ve çukur dizisinde kaç bölüm kalacağını ileriki saatlerde yazacağız.

Sizce çukur dizisine yeni katılan Sefa aksiyon dolu sahneleriyle diziye renk kattı mı? Sefa’nın Çukur’da yarattığı kaos ne zaman biter, Yamaç ile Cumali Sefa’yı durdurabilecek mi bu konular hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz. Çukur Sefa Kimdir? Amacı Ne, Çukurdan Ne İstiyor? Konumuza yazacak larımız şimdilik bu kadar. Çukur dizisine yeni gelen oyuncular konumuza göz atabilir yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz..

Yorum yaz

5 Yorum

  1. Avatar I love Chukur

    Haa bide Sefa ya gulesim geldi 😂😂😂 o ne ya geçen bölümdeki hali TERMINATOR gibi😂😂

  2. Avatar I love Chukur

    Selamaleyküm. Sayın Gökhan Horzum! Yeni amca geliyor, Yamaç baba oluyor ne güzel dizi yuvarlanıp gidirken, siz çukur’u final yapıyorsunuz. Hele Vartolu geri donse! Lütfen bitmesin çukur!
    ÇUKUR HER YERDE sloganı ile ben Türkmenistan’dan izliyorum. Bize bunu yapmayın😭😭😭😭😭😭

  3. Yamaç sefayı öldürür ve cumali de yamaca yardım.esecek ve mekenin vurulmaması için elinden gelini yapacak ve bide yamacın annesi yamaca çukara geri alacak mı ve çukura geri dönsün

Etiketler