Çukur Nehir (Yamaçın Rüyasında Gördüğü Kız) Kimdir?

23.09.2019
159

Çukur dizisi ekranların belki de en çok oyuncu kadrosunun olduğu dizilerinden birisi.  Aksiyon dizisi olması sebebiyle rol gereği ölerek diziden ayrılan ve yeni oyuncu sirkilasyonun en çok olduğu dizi diyebiliriz. Dizinin ana karakterlerinden olan Sena karakterine can veren Dilan Çiçek diziden senaryo gereği ölerek ayrılmıştı.

3. sezonda da diziye Yamaç’ın yeni sevgilisi olarak dahil olan Nehir karalkterinin gerçek ismi Hazal Subaşı’dır. Dizide önce Yamaç’ın akıl hastanesinde yattığı zamanlar kendisi de bir hasta gibi odasına gelmiş ve Yamaş ile aynı yatakta sabahlamıştır. Daha sonrada Yamaç’ın rüyasında kucağında çocukla ortaya çıkan Nehir artık diziye dahil olmuş ve rüyasının peşine akıl hastanesine giden Yamaç orada Son Arzum şarkısını söyleyen Nehir’i bulmuş ve rüyasında çocuğu ile kendisini gördüğünü anlatmıştır.

Bundan çok etkilenen Nehir aslında Yamaç’ın hayatına tesadüfen girmemiştir. Nehir Yamaç’a düşmanlık etmek için girmiş olsa da Yamaç’ı tanıdıkça O’na aşık olacaktır ve gerçekten çocukları olacaktır. Peki Nehir karakterine can veren Hazal Subaşı kimdir?Hazal Subaşı adını ilk olarak TRT 1 ekranlarında Adını Sen Koy dizisindeki Zehra karakteri ile duyurmuştur. Tabi ondan önce Miss Turkey 2016 güzeli olarak seçilmitir. Daha sonra da Tolgahan Sayışman ile Bir Umut Yeter dizisinde başrolü paylaşmıştır.

Oldukça duru ve düzgün bir görünüme sahip olan Hazal Subaşı izleyicileri merakta bırakmayı ve ilgiyi üzerine çekmeyi başarmıştır. Bakalım Nehir’i Yamaç’ın yanına kim yerleştirdi? Nehir’in Yamaç üzerindeki planı ne? Sizler Nehir ile ilgili neler düşünüyorsunuz?

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.