Çukur Nehir Bursalı Diziden Çıktı mı? Yurtdışından Geri Gelecek mi?

Çukur dizisi yeni bölümleri ile 2021 yılında devam ederken kadrosundaki oyuncular da sık sık değişiklikler yaşanıyor. Çukur’da Ogeday Erdenet karakterini canlandıran Baki Davrak yayınlanan son bölümde senaryo gereği ölerek diziden ayrılırken, Olga Erdenet karakterini oynayan Suna Yıldızoğlu ve Süreyya Erdenet karakterini canlandıran Filiz Taçbaş diziden ölerek ayrıldılar. Diğer yandan Yamaç’ın sevgilisi olan Nehir Bursalı karakterini canlandıran Hazal Subaşı da Çukur dizisinin son bölümünde yurt dışına çıkarak diziden ayrıldı.

Çukur dizisi Nehir neden diziden ayrıldı?

Çukur dizisi Nehir neden çıktı ayrıldı geri dönecek miÇukur dizisinde Nehir Bursalı karakterini oynayan Hazal Subaşı hem güzelliği ile hem de dizideki rolü ile oldukça ses getirmişti. Daha önce oynamış olduğu diziler ile ve Adını Sen koy dizisindeki performansı ile herkesin yakından tanıdığı Hazal Subaşı çukur dizisine Nehir Bursalı karakteri olarak dahil olmuş ve Yamaç ile sevgili olarak adını bir kez daha duyurmuştu. Yamaçtan hamile de kalan Nehir Bursalı çukur dizisinin son bölümünde şok bir ayrılıkla sevenlerini üzdü.

Çukur dizisi Nehir Bursalı yurt dışına neden gitti?

Aslında dizi ve filmlerdeki genel imaj sevilen oyuncuların ölmemesi yönünde. Bu yüzden sevilen bir oyuncu eğer diziye veda edecek de genellikle yurt dışına gider. Hazal Subaşı’nın çukur dizisinden ayrılma şekli de böyle oldu. 4 Ocak 2021 pazartesi günü çukur dizisinin yeni bölümünde birçok oyuncu diziden ayrıldı. Çukur’da Nehir Bursalı karakterini canlandıran Hazal Subaşı da karakterinin yurtdışına çıkması nedeniyle diziden ayrılmış oldu. Elbette Hazal Subaşı sevenler bu duruma üzülecek görünüyor ancak her dizinin de bir hikayesi var ve bu hikayede nehir karakterine yurtdışı gözüktü.Çukur Nehir ayrıldı mı geri gelecek mi

Nehir Bursalı çukur dizisine geri dönecek mi?

Hazal Subaşı sevenler şimdi çukur dizisine güzel oyuncunun tekrar geri gelip gelmeyeceğini merak ediyorlar. Son aldığımız bilgilere göre çukur dizisinde Nehir Bursalı karakteri olarak sevilip sayılan Hazal Subaşı’na dijital platformlardan çok güzel bir teklif geldi. Bu teklifi kabul eden Hazal Subaşı çukur dizisi ile yollarına yurt dışına çıkarak ayırmış oldu. 2021 yılında Hazal Subaşı yeni dizisi ile dijital platformlardan birinde muhtemelen Blu TV ya da Exxende izleyici ile buluşacak. Hazal Subaşı hakkındaki yeni bilgiler için lütfen sayfamızı takipte kalın.

Çukur Nehir Bursalı Diziden Çıktı mıSizce çukur dizisinde Nehir Bursalı karakterini oynayan Hazal Subaşı’nın diziden çıkması yurtdışına gitmesi iyi oldu mu, oyuncunun yeniden diziye dönmesini ister misiniz yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız. Çukur dizisine yeni gelen oyuncular konumuza göz atarak gelen giden tüm oyuncuları görebilirsiniz. Çukur dizisi Nehir neden çıktı diziden ayrıldı, konumuz şimdilik bu kadar. Hazal Subaşı’nın yurt dışına çıkarak Çukur’dan ayrılması hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorum yaz

10 Yorum

  1. Nehir ve yamaç birbirlerine ćok yakışır diziye geri dönsün lütfen birbirlerine çok yakişir

  2. Avatar Nehirrr❤❤❤❤❤❤

    Kesinlikle geri dönsün yamacla ilk andan itibaren onları birbirlerine çok yakıştırdık efsunla olması aklımızın ucundan bile geçmezdi çok saçma bi durum oldu bu efsunla yamaç ilişkisi çok yapmacık duruyo hiç bir şekilde seyirciye gecmiyor sabırsızlıkla pazartesileri beklerken artık diziden soğutunuz bitmesin dediğim dizi artık bitsin diyorum NEHİR GERİ DÖNSÜN!!!!!!!!!!!! SENARYOYU KİM BU ŞEKİLDE YAPMIŞSA HAYALLE GERCEGİ AYIRMAMIŞ diziyi batırdı yamaç gidip nehiri alsın!!!!!

Etiketler