Çukur Namık kimdir? Sincanlı Namık Karakteri (Yıldırım Şimşek)

Yorum Yap 35 kez okundu.

Show Tv de yayınlanan ve 4 sezondur ekranların vazgeçilmezi olan Çukur’a yeni bir isim dahil oldu. Diziye dahil olan Namık karakteri izleyiciler tarafından merak uyandırdı. Herkesin merak ettiği o ismi gelin yakından inceleyelim. Çukur ekibine yeni dahil olan Çukur Namık kimdir? Sincanlı Namık kimdir?Çukur Namık Karakteri

Çukur Namık Karakteri

Vartoğlu’nun ölümünden sonra diziye dahil olan oyuncu tüm dengeleri değiştirecektir ve Çukur’da önemli bir rol üstlenecektir. Ancak şuan Namık karakterinin dost mu düşman mı olduğu ve nasıl bir karakter olduğu bilinmemektedir. Bunu ilerleyen günlerde hep beraber göreceğiz. Namık karakteri ile ilgili detaylı bir bilgiye ulaştığımızda sizlerle yeniden paylaşacağız.

Çukur Namık Kimdir?

Çukur Namık KimdirNamık karakteriyle diziye dahil olan oyuncu daha önce Çarpışma, Elimi Bırakma gibi dizilerde yer alan Yıldırım Şimşek’tir. Şimdi size Sincanlı Namık’a hayat veren başarılı oyuncu Yıldırım Şimşek‘i tanıtacağız. Yıldırım Şimşek kimdir? Kaç yaşındadır? Nerelidir ? Rol aldığı diziler nelerdir? 

Yıldırım Şimşek Kimdir?

Yıldırım Şimşek Kimdir51 yaşındaki başarılı oyuncu 1969 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Açık öğretim Fakültesi Sosyal Bilimler Bölümünden mezun olan Yıldırım Şimşek, Tiyatroyla 1986 yılında Altındağ Belediye Şehir Tiyatrosu’nda tanışmıştır. “Vatan Kurtaran Şaban”, “Bir Anarşistin Kaza Sonucu Ölümü” ve “Ada” gibi tiyatro oyunlarında yer almıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2001 yılında Hiçbir Yerde dizisiyle yaşamıştır.

Yıldırım Şimşek’in Yer Aldığı Diziler

Ah Be İstanbul
Rüya
Deniz Yıldızı
Aslı İle Kerem
Saksıdaki Ağaç
Tatlı Hayat
Çarpışma
Elimi Bırakma
Umuda Kelepçe Vurulmaz
Doktorlar
Kurtlar Vadisi Pusu
Komşu Köyün Delisi
Emret Komutanım

Yıldırım Şimşek İnstagram Hesabı

Yıldırım Şimşek İnstagram HesabıBaşarılı oyuncu sosyal medyayı da oldukça sık kullanmakta ve takipçileri için sık sık paylaşımlar yapmaktadır.  Başarılı oyuncu Yıldırım Şimşek‘in resmi  instagram hesabında da yaklaşık 2 bin takipçisi ve 97 gönderisi vardır. Yıldırım Şimşek’in resmi instagram hesabı kullanıcı adı ise: @yildirimsimsek__

Çukur ekibine yeni dahil olan Namık karakteri hakkında sizlere bilgi vermeye çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğini şeyleri bize yorum kısmında iletebilirsiniz. Ayrıca görüş ve düşüncelerinizi bizlere yorum kısmından iletirseniz çok seviniriz. Çukur 4. Sezon Diziye Yeni Gelen Katılan Oyuncular isimli konumuza hala göz atmadınız mı?

Etiketler