Çukur Murtaza Kimdir? Emmi’nin Çırağı Yeğeni Murtaza’nın Amacı Ne?

Çukur Murtaza Kimdir? Emmi’nin Çırağı Murtaza’nın Amacı Ne? oldukça merak edildi. Çünkü Cumali Çizgili Kenandan onun adını öğrendi. Kenanın ardında da Murtaza olduğu için Murtaza’nın kim olduğu çok merak edildi. 30 Eylül pazartesi günü yayınlanan Çukur dizisinde Murtaza Kimdir? Çukur Emmi’nin Çırağı Murtaza’nın Amacı Ne? Ferit Kaya Murtaza karakteri ile Çukur dizisinde:Ferit Kaya Murtaza karakteri ile Çukur dizisinde

Çukur dizisine yeni bölümde Murtaza katılıyor. Murtaza karakterini canlandıran oyuncu kesinleşti. Çukur dizisinde Murtaza’yı canlandıracak olan oyuncu Ferit Kaya. Ferit Kaya kimdir? Bu zamana kadar hangi dizi filmlerde rol aldı? Çukur dizisinde oynayan oyuncu Murtaza’nın bilgileri konumuzun devamında.

Çukur Dizisi Murtaza Rolünü Oynayan Ferit Kaya Kimdir?

Ferit Kaya Çukur dizisine katıldı ve Murtaza karakterini canlandıracak. Ferit Kaya 1984 yılında Diyarbakır’da doğdu. Mimar Sinan Devlet Konservatuarı Tiyatro Anasanat Dalı bölümünü tamamladı ve sonrasında çeşitli sinema filmlerinde ve dizilerde oynadı. Erkekler Ağlamaz dizisiyle ilk defa kamera karşısına geçti. Çukur dizisinde rol alacak olan Ferit Kaya’nın oynadığı filmler; Pazar, Bir Ticaret Masalı, Zeynep’in Sekiz Günü, Mavi Gözlü Dev, Güneşin Oğlu , Ali’nin Sekiz Günü, Merdiven Altı, Gecenin Kanatları ve Beş Şehir Kısa’ca Ramazan: Kamil İnsan. Ferit Kaya’nın oynadığı diziler: Erkekler Ağlamaz, Menekşe ile Halil, Yersiz Yurtsuz, Karamel, Kül ve Ateş, Bu Kalp Seni Unutur mu?, Öyle Bir Geçer Zaman ki, Kötü Yol. Son zamanlarda Yedinci Kuğuştaki Mucize filmi ve Kuzgun dizisinde rol aldı.

Çukur dizisinde Murtaza karakterini önceki bölümlerde Cumali elinde silahla hamamda arıyordu. Cumali’nin bu kadar öfkeyle her yerde aradığı  isim Murtaza kimdir ve Koçovalılar’a neler yapacak? Koçovalılar onlara neler yapacak göreceğiz. Çukur dizisinin kadrosuna son olarak ‘Kuzgun’ dizisinde rol alan Ferit Kaya dahil oldu. Çukur yeni bölümüyle 28 Ekim Pazartesi Akşamı Show TV’de Murtaza rolünü daha yakından izlemeye başlayacağız.

Çukur Murtaza Kimdir? Emmi’nin Çırağı Yeğeni

Çukur Murtaza Kimdir? Emminin Yeğeni olan Murtaza Cumali Koçavalı’nın yeni hedefindeki isimdir. çizgili Kenan Hamamda on un adını vermiş ve ölmekten kurtulsa da totoşuna boynuzu yemiştir. Ancak öncesinde Cumali en son hamamda Çizgili Kenan’dan bu cesareti kimden aldığını sormuştu. Kenanın verdiği cevap ise Emminin Yeğeni Murtaza ismi oldu. Murtaza ismini öğrenen Cumali şimdi onu bulmak ve yaptıklarının cezasını kesmek için Murtaza’nın peşine düştü..Çukur Kutay Kimdir? Akın Koçovalı’nın Arkadaşı (Lorin Merhart)

Çukur Murtaza Kimdir? Emminin Yeğeni Murtaza

Çukur hayranları ise emminin yeğeni olan Murtaza karakterinin kim olduğunu merak ettiler. Cumali bulacak dediyse mutlaka bulur. Şimdiki hedef Murtaza. Emminin de yeğeni olan zamanında İdris babanın gölgesinde olan ancak o öldükten ve çocukların hapislere düşmesinden sonra dayılanmaya başlayan Murtazanın sonu yakın demektir.

Çukur dizisinde Murtaza karakteri büyük ihtimalle kısa bir rolde görünecek ve sonra Cumali tarafından öldürülecektir. Murtaza Cumali Koçavalı’nın farklı öldürme tekniklerinden biriyle karşılaşacak büyük ihtimalle. Çizgili Kenan ölmedi ama boynuzu yemekten de kurtulamadı. Şimdi Cumali Murtaza’ya bakalım nasıl bir ölüm beğendirecek izleyip göreceğiz ileriki bölümlerde.

Çukur’un Emmi’si Kadir Çermik

Bildiğiniz üzere 2 sezon boyunca diziye renk katan isimlerden birisi olan Çukur’un Emmi’si rolündeki Kadir Çermik bu sezon dizimizde yok. Ancak yeğeni olan Murtaza onun yanında yetişmiş ve İdris babayla büyümüş ancak onun ölümüyle Çukura sahip olma hevesiyle çakallığa başlayıp adamlarını Koçovalı’ların üzerine salmış ve bunlardan birisi olan Çizgili Kenan sonunda onun adını ölmemek için Cumali’ye vermiştir. Şimdi Cumali Murtazayı bulup yaptıklarının hesabını soracak mi izleyip göreceğiz..

Çukur dizisinde Murtaza karakterini canlandıran oyuncu kimdir gerçek adı nedir henüz bulamadık. Çukur dizisinde Murtaza rolünü oynayacak kişi belli olunca buraya detaylı bilgileri yazıp sizleri bilgilendireceğiz. Şimdilik Çukur dizisinde Murtaza hakkında bildiklerimiz bu kadar.. Çukur dizisinde yeni oyuncuları konularımıza eklemeye devam ediyoruz. Çukur dizisinde Murtaza nasıl bir rolde olacak bilgilerini paylaşmaya devam edeceğiz.

Ferit Kaya Murtaza karakteri ile Çukur dizisindeÇukur dizisinden Tüyolar 2019-2020

📌Meliha Kanser Olacak.(Yakında Ölecek)
📌Vartolu Hariç Herkes Hapishaneden Çıkacak.
📌Vartolu Hapishanede Kalmasına Sevinecek Çünkü Ziya’yı Öldürecek.
📌Ferit Kaya Düşman Rolüyle Çukur Dizisine Dahil Oldu.
📌Akın’ın Hain Olduğunu Cumali Öğrenecek Fakat Yeğeni Olduğu İçin Şimdilik Birşey Yapmayacak.
📌Akın Yine Plan Yapıcak Kutay Eğer Bu Seferde Yaparsan Cumali Seni Affetmez Diyecek.
📌Medeti Dövüp Biber Gazı Sıkacaklar
📌Yamaç Azere Teklif Yapacak.
📌Sabredin Çok İleride AzKar Olucak.

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler