Çukur Kutay Kimdir? Akın Koçovalı’nın Arkadaşı (Lorin Merhart)

Çukur dizisinin 3. sezonunda Akın Koçovalı ile birlikte diziye giren ve Akın ile birlikte hareket eden arkadaşı Kutay kimdir? Merak edenler için sayfamızda kısa bilgiler sunmaya çalışacağız. Çukur Kutay karakteri Kimdir? Akın Koçovalı’nın Arkadaşı olan Kutay’ın amacı nedir niçin Çukurda merak edenler için işte kısa bilgiler..

Çukur Kutay Kimdir? Akın Koçovalı’nın Arkadaşı

Akının arkadaşı olarak dizide gördüğümüz ve hareketleri ile hem tepki çeken hem de dikkatleri üzerinde toplayan Kutay kimdir amacı nedir Akın ile birlikte Çukurdaki asıl amacı hedefi nedir diye merak edenler için önce kısaca Kutay kimdir bu bilgileri sonrada dizideki özel görevini açıklamaya çalışalım..Çukur Kutay Kimdir Akın Koçovalı'nın Arkadaşı

Çukur Kutay rolü Kimdir? Akın ile birlikte hareket eden oyuncunun gerçek adı soyadı Lorin Merhart‘tır. Adından anlayacağınız üzere ülkemizde yaşayan farklı milletlerden birisi olup aslen Alman kökenlidir. Lorin Merhart 28 Ocak 1997 tarihinde Almanya, Berlin’de doğmuş olan oyuncu daha sonra Drama Studio London’da tiyatro eğitimi ve oyunculuk üzerine aldığı eğitimler sonrasında Londra Drama Stüdyosunda Profesyonel Oyunculuk alanında lisans yapmıştır.

Bu kadar kariyerin ardında henüz daha yeni 2019 yılında Temmuz ayında mezun olan Lorin Merhart sosyal medya hesaplarında da görüleceği gibi mutlu bir ilişkisi bulunmakta yani sevgilisi vardır. Çok fazla dizi ve filmlerde olmasa da 2012 yılında kısa süren Zil Çalınca isimli dizide Acar karakteriyle karşımıza çıkmış olan Lorin Merhart 2013 yılında 20 Dakika dizisinde de rol almıştır. Lorin Merhart 2018 yılında Bir Kız bara girer adlı kısa filmde yer aldıktan sonra 2019 yılında Show Tv ekranlarında 3. sezonu ile ekrana gelen Çukur dizisinin oyuncu kadrosuna katılmıştı. Lorin Merhart ÇukurdaKutay karakterini canlandıran oyuncudur. Çukur Murtaza Kimdir?

Çukur Kutay Kimdir gerçek adı (Lorin Merhart)Lorin Merhart Çukur dizisinde Kutay Dizide Nasıl Bir Karakter?

Lorin Merhart’ın canlandırdığı ve Akın Koçovalı ile birlikte hareket eden Çukur dizisinde Akın Koçovalı’nın yanında yer alarak atletli oyuncu olarak dikkat çeken Lorin Merhart dizi oyunculuğu dışında çeşitli yetenekleri arasında sahne sanatları, dövüş sanatları, futbol, kayak ve vurmalı çalgılar gibi bir çok farklı alanda kendisini geliştirmiş bir oyuncudur..

Akın Koçovalı ile Kutay birlikte Çukur mahallesindeki raconu ele geçirip iş fırsatlarını birlikte değerlendirmek için yola koyulmuşlardır. Ancak bir eksikleri vardır ki halkı peşlerine takamamışlar halk olmadan da Çukurda başarılı olmak mümkün değildir. Çukur dizisinde Kutay’ın ömrü çok uzun olmayacaktır. Çünkü Kutay gibiler Çukuru elde edecek olsa kimseye yar olmazdı ve adı böyle önemsenmezdi. Çukur İdris baba gibi edepli ahlaklı adaletli insanlarla Çukur olmuştur. Akın ve Kutay ise ancak Çukura zarar verecektir. İdris babanın mirasını olumsuz etkileyecekler ve güven sarsacaklardır Koçovalı soyadı ile.

Lorin Merhart Çukur dizisinde Kutay karakteriBu konumuzda Çukur Kutay Kimdir? Akın Koçovalı’nın Arkadaşı Kutay gerçek adı (Lorin Merhart) hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Sizlerde yorum ve görüşlerinizle konumuza destek olabilirsiniz.

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler