Çukur Karaca Neden Diziden Çıktı Ayrıldı? (Ece Yaşar)

09.04.2021
211

Çukur Karaca Neden Diziden Çıktı Ayrıldı? (Ece Yaşar) Çukur dizisi sezon sonuna doğru yaklaşırken dizi de önemli bir karakter ayrılıyor. Çukur dizisinde Karaca rolünü canlandıran oyuncu Ece Yaşar diziden ayrılıyor. Karaca diziden ölerek ayrılıyor. Çukur dizisi ilk bölümünden beri dizi de rol alan oyuncu Ece Yaşar diziden ölerek ayrılacak.

cukur dizisi ece yasar neden ayrildi

Çukur Dizisi Karaca Neden Diziden Çıktı?

Ay Yapım imzalı olarak 4 sezondur Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisi her bölümünde farklı olaylar aksiyonlar yaşatıyor. Seyircinin temposunu hiç düşürmeyen Çukur dizisinden önemli bir karakter olan Karaca diziden ayrılıyor. Çukur dizisi final kararı aldıktan sonra senaryosunu sonlandırmak için değişikliklere gidiyor. Karaca senaryo gereği diziden ölerek ayrılıyor. Böylece Karaca karakteri sonlanmış oluyor.

Karaca oldu mu neden cukurdan cikti

Çukur Dizisinden Karaca (Ece Yaşar) Neden Ayrıldı?

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş, Müfit Kayacan, Erkan Kolçak, Rıza Kocaoğlu, Necip Memilli’nin yer aldığı Çukur dizisinde artık önemli karakterlerinde sonu geliyor. Çünkü dizi final kararı aldı ve karakterlerinde sonu yazılmaya başlanıyor. Çukur dizisi ilk bölümünden itibaren senaryo gereği bir çok karakter diziye dahil oldu. Bunun yanı sıra bir çok karakterde diziden ayrıldı. Çukur dizisi ilerleyen bölümlerinde de Karaca karakteri diziden ayrılacaktır. Çukur dizisinde rol alan ve ilk bölümünden itibaren dizide yer alan Karaca senaryo gereği artık rolü bittiği için diziden ayrılıyor. Ece Yaşar Çukur dizisinden ayrılıyor. Çukur dizisi final yapacağı için Karaca ayrılıyor.

cukur dizisi karaca neden ayrildi

Ece Yaşar Kimdir?

Ece Yaşar 1994 Ankara doğumludur. Ankara Üniversitesi Dil Tarih-Coğrafya Fakültesi Oyunculuk mezunudur. Star TV Kara Sevda dizisinde Eda karakterini canlandırdı. Oyunculuğun yanı sıra tiyatroda da rol almaktadır. Ece Yaşar oyunculuğunun yanı sıra yönetmen asistanlığı ve reklamlarda seslendirme de yaptı. Çukur dizisinde Karaca rolünü canlandırmaktaydı. Karaca Çukur dizisinden ayrıldı ve yeni dizi projeleri için görüşmeye başlayacaktır.

Cukur dizisi Karaca olerek diziden ayrildi

Ece Yaşar Yeni Dizisi Projesi Nedir?

Çukur dizisinde Karaca rolü ile tanıdığımız Ece Yaşar senaryo gereği ölerek ayrıldı. Ece Yaşar Çukur dizisi ile meşhur oldu. Rolü ve oyunculuktaki başarısını kanıtlayan Ece Yaşar’a bir çok dizi film teklifi gelmektedir. Yakında bir teklifi kabul edip kendisini yeni bir projede görebiliriz. Ece Yaşar Çukur dizisinden sonra bir süre koronavirüs sebebiyle sete çıkmak istemeyebilir. Ya da teklifleri değerlendirip birisini kabul edebilir.

Çukur dizisinden Karaca’nın ayrılması sizce doğru mu? Karaca’nın ayrılması reytingleri nasıl etkiler? Çukur dizisi final kararı doğru mu? Ece Yaşar’ın Çukur dizisinden ayrılması hakkında yorumlarınızı görüşlerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazınız.

YORUMLAR

 1. Semih dedi ki:

  Cukur dizi final olmasın yönetem rica etsem ve ece yaşar gelsin

 2. Abdulbaki dedi ki:

  Karaca’nın ölümü iyi olmadı çukur dizisinden ayrılmasıyla dizinin tadı kalmadı Karaca’nın hayranıyım bence müthiş bir dizi final olmasını hiç ama hiç istemiyoruz bir az final olmasına üzüldük celasunda gitti celasunun gitmek sebebi bumuydu final olacağı için mi çukur dizisini çok ama çok seviyoruz lütfen final olmasın lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen

  1. Semih dedi ki:

   Cukur dizi final olmasın yönetem rica etsem ve yapımcı lütfen ve ece yaşar gelsun