Çukur Emir Kimdir, Amacı Nedir? (Uğur Aslan)

Çukur Emir Kimdir, Amacı Nedir? (Uğur Aslan) Çukur dizisi Show TV ekranlarında bomba gibi devam ederken dizi kadrosuna yeni bir isim katılıyor. Çukur dizisine katılan yeni oyuncu tanıdık bir yüz. Daha önce de bir çok dizide rol alan Uğur Aslan Çukur dizisi ile anlaştı. Çukur dizisinde Emir karakterini canlandıracak Uğur Aslan kimdir bilgilerini paylaşalım sizlerle.

Ay Yapım imzası taşıyan, Sinan Öztürk’ün yönettiği, Gökhan Horzum’un senaryosunu yazdığı Çukur dizisinin kadrosuna Uğur Aslan katıldı. Çukur dizisi sezon finaline yaklaşırken yeni sezon onayını da aldı bu yüzden de kadrosunu genişleterek senaryoda yeni perdeler açmayı planlıyor. Çukur dizisi 4. sezonda da ekranda olacak ve Uğur Aslan diziye yeni bölümlerinde dahil olacak. Çukur dizisinde Emir karakterine hayat verecek. Emir Çukur’a ailesiyle beraber katılacak ve dengeleri değiştirecek.  Uğur aslan Çukur dizisinde Emir rolünde

Uğur Aslan Kimdir?

Çukur dizisi yeni bölümlerinde diziye dahil olan Uğur Aslan 9 Şubat 1972 Hatay doğumludur. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Ana-Sanat Dalı mezunudur. Uğur Aslan 1.78 metre boyu 74 kilo. Uğur Aslan ilk kez 2005 yılında Beşinci Boyut dizisinde oyunculuk deneyimini yaşadı. Uğur Aslan sonrasında Aile Reisi, Yer Gök Aşk, Kayıp, Derdest, Kara Sevda, Açlığa Doymak, Daha, Gümüş, Aşık: Aşığın Gözü Kördür dizi filmlerinde rol aldı. Uğur Aslan son olarak Atv de yayınlanan ve hala devam eden Kuruluş Osman dizisinde Nizameddin karakterine hayat verdi. Uğur Aslan instagram hesabı https://www.instagram.com/uguraslanofficial/ Uğur Aslan senarist Sema Ergenekon ile evli ve 2 çocuğu var.

Uğur Aslan’ın rol aldığı dizi filmler;
2005- Kale İçi,
2005- Ofis İçi,
2005- Gümüş,
2008- Derdest,
2009- Aile Reisi,
2010- Yer Gök Aşk,
2013- Kayıp,
2014- Karadayı,
2015- Kara Sevda,
2017- Siyah Beyaz Aşk,
2019- Kuruluş Osman dizilerinde rol aldı. çukur dizisi emir karakteri kim

Çukur Dizisi Emir Karakteri Nasıl Biri?

Çukur dizisine yeni bölümünde dahil olacak olan Uğur Aslan dizi de Emir karakterini canlandırıyor. Emir Çukur mahallesine ailesiyle birlikte geliyor. Ailesi birlikte Çukur mahallesinde tüm dengeleri bozacak ve mahallede kendinden söz ettirecek. Ancak Yamaç’ın tarafında yoksa karşı tarafta mı olacak bunu göreceğiz. Emir ve Yamaç arasında yeni bir savaş çıkar mı dersiniz?

Çukur Dizisi Yeni Bölümde Neler Olacak?

Çukur dizisinde son bölümlerde Yamaç zor günler geçiriyor. Mahalleye gelen Çağatay onu çok zorluyor. Emmi onu sabırlı olması konusunda uyarsa da Yamaç sabırsız kişiliği ile bu zamana kadar bir çok iş başarmışken bu yaşananlar onu yıprattı. Koçovalı ailesinde bir sürpriz. Damla Cumali’den hamile bu tüm aile tarafından neşeyle karşılanıyor. Herkes mutluyken Yamaç mahalledeki para sıkıntısı ortadan kaldırmak için
silah sevkiyat işi alırlar. Sonradan Yamaç onun Çağatay’ın oyunu olduğunu anladı. Uğur aslan kimdir çukur emir

Silah sevkiyatını başarıyla tamamladıklarını düşünen Koçovalı kardeşler mutluyken birden bire Çağatay’ı karşılarında gördüler. Damla ise polisler tarafından tekrar gözaltına alınır. Yamaç mahallede babasından kalan boşluğu dolduramadığını düşünür ve çaresiz kalır ailesi için başka bir yol izlemeye karar verir. Yamaç, Çağatay’a boyun eğer. Bu Yamaç’ın ilk kez yaptığı bir şey olduğu için herkes şaşkındır. Fadik Azer ve Karaca arasındaki yakınlığı fark eder. Yamaç Karaca’dan Azer ve ailesi arasından seçim yapmasını ister. Karaca’da ailesinin yanına döner ancak bu ayrılık sahnesi seyircileri çok üzer.

Çukur dizisi yeni bölümünde diziye katılan Emir Yamaç tarafında olarak Çağatay’a karşı onun destekçisi olur mu yoksa Yamaç’a karşı yeni bir cephe olup onu zorlar mı? Çukur dizisine katılan Uğur Aslan’ın performansını nasıl buldunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Etiketler