Çukur dizisinde Yamaç ve Nehir Erik Dalı Oynadı İşte Videosu

Çukur dizisinde Yamaç ve Nehir Erik Dalı Oynadı İşte Videosunu birazdan buraya ekliyoruz ama oldukça güzel şarkılar ve oyunlar çıkardı ikili… Babasının ölümünden sonraki şoku atlatamayan Yamaç ölümden de kurtulunca Erik dalı ile kendine geldi. Nehirde ona eşlik edince harika bir oyun ortaya çıktı.

Çukur dizisinde Yamaç ve Nehir Erik Dalı Oynadı İşte VideosuÇukur dizisinde Yamaç ve Nehir Erik Dalı Oynadı İşte Videosu

Çukur son bölüm Yamaç ve Nehir Erik Dalı şarkısı video klibini birazdan buraya ekleyeceğiz. Ancak uzun süredir aksiyonsuz geçen Çukur dizisinde Yamaç ve Nehir önce dans etmeye başladılar deliler gibi ardından ise beklenmedik bir oyun havası ile kendilerinden geçen Çukur dizisinin Yamaç ve Nehir karakterleri izleyenleri de oldukça şaşırttı.

Çukur son bölüm Yamaç ve Nehir Erik Dalı şarkısı video klipÇukur 7 Ekim Yeni bölüm Yamaç ve Nehir’in oynadığı Erik Dalı şarkısı video klip birazdan buraya eklenecektir. 7 Ekim 2019 pazartesi günü ekrana gelen Çukur 3. sezonun 4. bölümünde (71. Bölüm); Yeniden Çukur sokaklarına dönen Yamaç’ı hiç beklemediği bir sürpriz karşılıyor. Meydanda Nehir ile birlikte dansa başlayan Yamaç ardından Erik Dalı oynamaya başlıyor.

Çukur’a Yamaç’tan hemen sonra gelen Nehir yanına gelip onu karar vermeden önce ne yaptığını göstermek için parka davet ediyor. Birlikte parka gelen ikili bir anda dans etmeye başlayınca insanlar etraflarına toplanıyor. Her müzik türünde dans eden Yamaç ve Nehir kendini en son Erik Dalı’na vuruyor. Erik Dalı şarkısını Ömer Faruk Bostan seslendiriyor ve Yamaçla Nehir oldukça güzel bir oyun çıkarıyorlar.

ÇUKUR DİZİSİ ERİK DALI YAMAÇ & NEHİR

Adamlar – Hikaye | Yamaç ve Nehir’in SON BÖLÜMDE Dans Ettiği Şarkı – Çukur 3.Sezon 4.Bölüm

Elbette Yamaç ve Nehirin dansı sadece Erik dalı gevrektirden ibaret değildi. Bununla beraber bir dans şarkısı daha var ki herkesin merak ettiği ve sözlerini ilk kez duyduğu bu Yamaç Nehir dans rap şarkısı müziği sözlerini de buradan sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Yamaç ve Nehir’in SON BÖLÜMDE Dans Ettiği Şarkı sözleri:

Alevler içindeyim, alemler içinde
Aşka nah çekiyor hayat durmuyor acele
Ben kendi yoluma bakarım, gel demiyorum
Sen de gelme istemiyorum

Ben toprağım sen su, çamur ediyorsun
O şöyledir bu böyledir çok biliyorsun
Zoru bilmeyen sandı kolay, hiç terlemeden kazanılmış olan, çiğne at modası köpüğü üfle, dağılsın
Sürer böyle sürer ,ses etmezsen eğer
Dükkanda, kafeste birbirinin üstüne ,üstüne öten zavallı kuşlar gibi

İstemez de koşmaz at, yağmur çamur hikaye
Gönlün yoksa gönlümde köşkler olur harabe
Ölü çiçekler kururken ben de onlarla bekledim
Sevda sandığım kuşlar, oldu sineme taşlar
Kendime döndüm deli dediler, yerimde durdum da hadi dediler
Neydi aklımı kanatsız kuşa çeviren cevabı bulursan bana da haber ediver
Güzele varmak için sürünüyorum, denge bulmak için heykel işler gibi çalış
İğne deliğinden geçmek borç bana oğlum Sizin olsun goller ve kim kime çakmış

Etiketler