Çukur Dizisi Yasemin Kimdir? Cumali’nin Kızı

4 sezondur Show TV‘de Başarılı bir şekilde yayın hayatına devam eden dizi oyuncu kadrosuna yeni isimler eklemeye devam ediyor. İzleyicilerin fragmandan gördüğü Yasemin karakteri de oldukça merak uyandırdı. Diziye ilgi çekici bir giriş yapan Yasemin karakteri izleyiciler tarafından araştırılmaya başlandı. Bizde sizler için bu konumuzda Çukur dizisi Yasemin karakterini tanıtacağız.

Çukur Dizisi Yasemin Karakteri

Çukur Dizisi Yasemin KarakteriYasemin diziye Cumaali’nin yurtdışında yaşayan kızı olarak dahil olacaktır. Hatırladığınız üzere Çukur dizisinin yayınlanan son bölümünde Nedim ve Cumali konuşurken, Cumali kızının geleceğinden bahsetmişti. Yani izleyiciler diziye Yasemin karakterinin geleceğini Cumali’nin söylediklerinden öğrenmişti.

Dizinin yayınlanan fragmanında da gördüğünüz gibi mahalleye iki koruma ile birlikte Yasemin giriş yapacaktır. Yasemin’i mahallede gören mahalleli korumalarını Selamünaleyküm diyerek karşıladı. Yayınlanan fragmanda Yasemin’in yüzünün görülmemesi gizemini daha da arttırdı ve böylelikle izleyicilerin merakı da daha da fazlalaştı. Dizinin yayınlanacak olan 116. bölümünde Yasemin’in neden geldiğini ve amacının ne olduğunu hep birlikte izleyip göreceğiz.Çukur Dizisi Yasemin Kimdir Cumali'nin Kızı

Çukur Dizisi Yasemin Kimdir?

Diziye gizemli bir şekilde dahil olan Yasemin karakterine hayat veren oyuncumuz resmi siteler tarafından açıklanmamıştır. Yayınlanmış olan fragmanda da Yasemin karakterine hayat veren oyuncumuzun yüzü görülmemektedir. Yasemin karakterine hayat veren oyuncumuzu öğrendiğimiz zaman bu bölümde yine sizlerle paylaşmış olacağız. Yasemin karakterine hayat veren oyuncumuzu bilmek ve tanımak için bizi takipte kalabilirsiniz.

Çukur dizisi Yasemin kimdir gerçek adı ne?Çukur dizisi Yasemin kim

Elimizden geldiğince Çukur dizisi Yasemin karakterini sizlere tanıtmaya çalıştık. Yasemin karakterine hayat veren oyuncumuzu da öğrendiğimiz zaman sizlerle sayfamızda paylaşmış olacağız. Sizlerin de gizemini koruyan Yasemin karakteri hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum kısmına yazmanızı büyük bir heyecanla bekliyoruz. Yasemin karakterine hayat veren oyuncumuz hakkındaki tahminlerinizi de yine yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Diziye bu sezon dahil olan oyuncularımızın tümünü Çukur 4. Sezon Diziye Yeni Gelen Katılan Oyuncular başlıklı konumuzda bulabilirsiniz.

Etiketler