Çukur Dizisi Var mı Yok mu Neden Yayınlanmıyor Bitti mi?

Çukur dizisi özellikle gençleri severek izledikleri ve bu sezona damga vuran dizilerden birisi oldu. Çukur dizisi var mı yok mu neden yok niçin yayınlanmıyor bitti mi yeni bölüm ne zaman yayınlanacak gibi meraklı soruları soran ve cevap arayanlar için Show tv yayın akışından da faydalanarak cevaplamak ve merak edilen sorulara yanıt vermek istiyoruz.

Çukur 3. Sezonda Kimler Var Kimler Yok

Çukur Dizisi Var mı Yok mu?

Çukur dizisi yayın hayatına devam ediyor. Çukur dizisi bazen bazı sebeplerden dolayı yayın hayatına ara vermişti. Dizinin ara vermek sebeplerinden birisi olan bayram haftasının açıklamaları aşağıda verildi. Çukur dizisi yeni bölümlerinin olmadığı ya da final yapıp bittiği zaman konumuzu ziyaret ettiğiniz neden olmadığını konumuzun üst kısımlarında sizlerle paylaşacağız.

Çukur Dizisi show tv de ekrana gelmeyecek. Her hafta diziyi merak edip izlemek için gün sayanlar bu hafta 3 haziran akşamı dizinin yeni bölümünü göremeyince adeta şok oldu. 3 haziran akşamı arefe gününe denk geldiği için dizi yine yayınlanmazdı. Çünkü bayram öncesi günlerde insanlar genellikle dizi izlemiyorlar veya çok az izleyici ekrana bakıyor. Bu nedenle Çukurun 3 haziranda hiç bir şartta yayınlanması beklemeyin. Zaten dizinin saatinde Yabancı isimli bir sinema filmi ekrana gelecek.

3 haziran Çukur Dizisi Var mı Yok mu Neden bitti

3 Haziran Çukur Dizisi Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor?

3 Haziran Çukur Dizisinin yayınlanmama sebebi aslında bir hafta öncesinde dizinin sezon finali yapmış olmasıdır. 25 Mayıs pazartesi günü sezon finali bölümüyle ekrana gelen Çukur dizisi bu hafta zaten yayınlanmayacaktı. Ancak dizinin sezon finali yaptığını unutan veya geçen hafta izlememiş olanlar bu hafta diziyi tekrar izlemek için Show tv yi açtıklarında dizinin olmadığını yerine başla bir Yabancı filmin ekrana geldiğini gördüler. 3 Haziran aynı zamanda 2019 yılının Ramazan bayramı arefesi. Bu nedenle normal şartlar altında da diziler ekrana gelmezdi çünkü izleyici bulmak çok zor böyle dini günlerde ve bayramlarda. 3 Haziran Pazartesi günü Çukur dizisinin yayınlanmaması nedeniyle onun yerine Yabancı isimli bir film ekrana gelecek Show tv de.

Çukur Dizisi Var mı Yok mu Neden Yayınlanmıyor

3 Haziran Çukur Dizisi Neden Yeni bölüm yok Bitti mi final mi oldu?

Hemen telaş yapmayın. Yukarıda Çukur dizisinin bitmediğini 25 Mayıs pazartesi günü sezon finali yaparak yaz tatiline başladığını yazmıştık. Yaklaşık 3 aylık bir yaz tatili yapacak olan Çukur oyuncularının yeni sezon öncesinde Ağustos ayına kadar izin yapacakları, Ağustos ayında yeni oyuncuların da katılması ile 3. sezon için oldukça güçlü bir Çukur dizisi izlettirmek için çalışmaların başlayacağı bildiriliyor. 3 Haziran 2019 pazartesi günü Çukur Dizisi Neden Yeni bölüm yok Bitti mi final mi oldu? sorusuna evet sezon finali yaptığı için bu hafta dizinin ekrana gelmeyeceğini zaten bayram öncesinde arefe günü olması nedeniyle dizinin normal şartlarda da yayınlanmasının mümkün olmadığını bir kez daha hatırlatalım.

Çukur Dizisi bitti mi final mi Neden Yayınlanmıyor

Çukur Dizisi Yeni Sezon Ne Zaman başlayacak?

Çukur dizisinin 3. sezonu ne zaman ekrana gelir, Show tv bu konuda herhangi bir açıklama yapmadı ancak genellikle dizi eylül ayının sonlarına doğru başlıyor yeni sezona. Geçtiğimiz yıl 24 Eylül pazartesi günü 35. bölümü ile yeni sezona başlayan Çukur dizisi 2. sezonunda 32 bölüm daha çekerek 67. bölüme ulaşıp 25 mayıs 2019 günü sezon finali yaptı. Çukur dizisinin 3. sezonu büyük ihtimalle 2019 yılının Eylül sonunda tahminen de 23 Eylül 2019 pazartesi günü başlar. Belki bu tarih bir hafta erken bir hafta sonra olabilir ama genellikle dizilerin başlama tarihi bu şekilde oluyor. Çukur dizisi önceki sezonlarda bu şekilde başlamıştı yeni sezona.

Çukur 2. sezon bitti mi neden Yayınlanmıyor

Çukur Dizisi 3. Sezonda neler olacak Mahalleye Kim gelecek?

Çukur dizisinin 3. sezonda rakipsiz kalacağını çünkü Söz dizisinin final yaparak ekrana veda edeceğini bir de biz hatırlatalım. Elbette bu Star tv için iyi olmadı çünkü Söz oldukça güçlü bir diziydi. En kötü zamanlarda bile Çukur ile kafa kafaya rekabet eden dizi yeni sezonda ekranda olmayacak. Söz dizisinin yerine Şu Çılgın Türkler isimli yeni bir diziden bahsediliyor. Çukur dizisine rakip olur mu bilmiyoruz ama star tv bu konuda çok parlak sayılmaz. Yakın zamanda çarşamba günleri ekrana koyduğu Börü dizisi 6 bölüm dayanabilmiş ve final yapmak zorunda kalmıştı. Kısacası yeni bir diziyi tutturmak ve yüksek reytingler almasını sağlamak gerçekten zor bir iş. Ancak Söz kadrosunun da dağılmaya başladığı bir gerçek. Çukur dizisi bu boşluğu kullanıp 3. sezonunda çok yüksek reytinglere ulaşabilir. Çünkü Çukur dizisi ciddi bir rakipten kurtulmuş oldu.

Çukur Dizisi 3. sezonda neler olacak tüyolar

Peki gelelim asıl soruya. Çukur Dizisi 3. Sezon kim musallat olacak Mahalleye Kim gelecek? oldukça merak ediliyor. Son olarak Karakuzuların istilası bir sezonda zor püskürtülmüştü. Yeni sezonda kimler saldıracak Çukur mahallesine kimin hedefi olacak Koçovalılar oldukça merak ediliyor. Bu timsah felan yavan kaldı senaryo karşısında, daha dişli güçlü rakipler lazım Çukur halkına. Zorluklarla mücadele ede ede iyice güçlenen Çukur bireyleri yeni sezondaki dişli rakiplerini bekliyor bakalım kimler gelecek nasıl bir kapışma yaşanacak izleyip göreceğiz sezon başladığında.

Çukur Dizisinden çıkanlar yeni girenler

Çukur Dizisi 3. Sezon diziye gelecek oyuncular kimler olacak?

Çukur dizisine gelecek oyuncuların ardı arkası kesilmiyor. Dizide silahlar çok konuşunca illa ki birileri ölüyor. Ölenlerin cenazeleri bir bir kalkarken en son sezon finalinde yine olanlar oldu ve Çukur adeta kan gölüne döndü. Diziden ayrılan oyuncuların çokluğu kadar diziye yeni giren yada girecek oyuncular hatta yeni düşmanlar oldukça merak ediliyor. Geçtiğimiz Sezon Karakuzular ile oldukça uğraşan Çukurun çocukları özellikle Çeto ve Mahsun’u devirmek için oldukça zaman ve kurşun harcamışlardı. Sonunda birbirini vuran Karakuzular Çukuru bu beladan kurtarmışlardı. Yeni sezon öncesinde Timsah Celil karakteri zayıf kalınca daha güçlü ve mahalleyi sarsacak bir grubun giriş yapması planlanıyor senaryoda. Bu plan dahilinde diziye girecek olan yeni oyuncular da olacaktır. Çukura yeni girecek tüm oyuncuları sizlere detayları ile yazacağız..

Çukur 3. Sezonda Kimler Var Kimler Yok? Yeni Gelen ve Ayrılan Oyuncular

Çukur Dizisi 3. Sezonda Bitecek mi Kaçıncı Bölümde Çukur Final Yapacak?

Çukur Dizisi 3. sezonda neler yaşayacak kimler gelecek

Çukurun 3. sezon sonunda yaklaşık 100. bölüme ulaşması hedefleniyor. 67. Bölümü geride bırakan Çukur dizisi yeni sezona 68. bölüm ile başlayacak. Ortalama olarak her sezon 33-35 bölüm arası çekilen diziler düşünülünce Çukur dizisinin de 33 bölüm çekmesi halinde dizinin 100. bölüme ulaşarak dalya yapması bekleniyor. Bizim tahminlerimize göre 100.bölüm ile final yapması beklenen Çukur dizisinin 3. sezonun sonundaki reytingleri dizinin geleceğini belirleyecek olan son karar olacak. Çünkü yüksek reytingli diziler kolay kolay final yapıp bitmiyor ülkemizde. Çukur dizisi de 3. sezonun sonuna doğru alacağı reyting sonuçlarına bakılarak karar verilecektir. Eğer dizinin reytingleri Söz dizisinin yokluğunda daha da artarsa Çukur 3. sezondan sonra 4. sezon onayını da alacaktır. Ancak reytingleri aşağılara düştüyse iş tadında kalsın diye 100. bölümde final yapması muhtemeldir.

Sizlerde Çukur dizisinin geleceği hakkında neler düşündüğünüzü lütfen aşağıya samimi olarak yazınız. Sizce dizi biter mi bu sezon. Yoksa Çukur dizisinin daha uzun yıllar devam etmesini ister misiniz? Bu konudaki samimi düşüncelerinizi önemsiyoruz. Lütfen aşağıya yorum olarak yazınız.

Çukur Dizisi Var mı Yok mu 3 Haziran 2019

Ayrıca Çukur dizisinin 3 Haziran pazartesi yayınlanmaması hakkında düşüncelerinizi de bizlerle paylaşabilirsiniz. Sizce dizinin 3 haziran günü yayınlanmaması doğru mu? Sezon finalini izlememiş olanların beklentisi doğrultusunda sezon finali tekrarı olsa güzel olur muydu? Bu konular hakkında sizlerin görüşlerini aşağıya yazmanızı bekliyoruz.

Çukur dizisi 3. Sezonu Show tv de devam ederken yeni sezon ile ilgili bilgiler geldikçe konumuza eklenecektir. Yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

Etiketler