Çukur Dizisi Seher Kimdir? (Begüm Akkaya)

4. sezonu ile yayın hayatına devam eden Çukur dizisi başarılı bir şekilde yayın hayatına devam ederken, dizide son zamanlarda Seher karakteri oldukça merak edildi. Bizde sizler için bu konumuzda Seher karakterini ve ona hayat veren oyuncumuz Begüm Akkaya’yı yakından tanıtacağız. Başta Çukur Dizisi Seher Kimdir? sorusu olmak üzere pek çok sorunun yanıtı konumuzun ilerleyen kısmında..Çukur Dizisi Seher Kimdir

Çukur Dizisi Seher Karakteri

Diziye dahil olacak olan Seher karakteri Kulkan Erdenet ile aşk yaşayacaktır. Seher karakterinin özellikleri hakkında bir bilgimiz bulunmamaktadır. Seher karakterini hakkında detaylı bilgiye ulaştığımızda ve ekranlarda izledikten sonra sizlerle Seher karakteri hakkındaki bilgilerimizi paylaşmaya devam edeceğiz. Seher karakterini daha yakından tanımak için bizi takipte kalabilirsiniz..

Çukur Dizisi Seher Kimdir?

Çukur Dizisi Seher KarakteriÇukur dizisinde Seher karakterine hayat verecek olan oyuncumuz güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmiş durumda. Seher karakterine hayat verecek olan güzel oyuncumuz Begüm Akkaya‘dır. Konumuzun devamında ise okurlarımız içi Begüm Akkaya Kimdir? Begüm Akkaya hangi dizilerde yer almıştır? Begüm Akkaya’nın resmi instagram hesabı nedir? gibi pek çok sorunun yanıtına yer verdik.

Begüm Akkaya Kimdir?

Begüm Akkaya, 8 Şubat 1991 yılında Giresun’da dünyaya gelmiştir.  İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Sanat bölümünden mezun olmuştur. 15 yaşından bu yana ekranlarda yerini almaktadır. Küçük yaşlarda oyunculuğa başlayan oyuncumuz büyük bir başarı elde ederek meslek hayatına devam etmektedir. Son zamanlarda ise Çukur dizisindeki Seher karakteri ile gündeme gelmiştir.Begüm Akkaya Kimdir

Begüm Akkaya’nın Dizileri

2005 – Beşinci Boyut
2006 – Doktorlar
2006 – Yeşeren Düşler (Sakine)
2008 – Kendi Okulumuza Doğru (Pınar)
2012 – Acayip Hikayeler
2013 – 20 Dakika
2016 – Altınsoylar (Ümmü)
2017 – Aşk ve Gurur
2019 – Kurşun
2020 – Çukur (Seher)

Begüm Akkaya’nın Resmi İnstagram Hesabı

Begüm Akkaya'nın Resmi İnstagram HesabıGüzelliği ile sosyal medyada da büyük ilgi çeken oyuncumuz Begüm Akkaya, resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmaktadır. Begüm Akkaya’nın resmi instagram hesabında 62 gönderisi ve 59,9bin takipçisi yer almaktadır. Begüm Akkaya’nın resmi instagram hesabı kullanıcı adı: @begumakkaya

Begüm Akkaya’nın Sevgilisi Kim?

Begüm Akkaya'nın Sevgilisi KimMutlu ilişkisi ile de anılan Begüm Akkaya aşkı ile gündeme oturdu. Sevgilisi de kendisi gibi oyuncu olan Serkan Rutkay Ayıköz‘dür. Sevgilisi Serkan Rutkay Ayıköz’de kendisi gibi pek çok başarılı projeye imza atmış şuanda ise Yasak Elma dizisinde Emir karakterine hayat vermektedir. Çiftimize mutluluklar dileriz..

Çukur Dizisi Seher Kıyafetleri

Çukur Dizisi Seher KıyafetleriÇukur dizisinde yer alan Seher karakteri kıyafetleri ile de büyük ilgi çekti. Seher’in kıyafetlerini merak eden pek çok okurumuz oldu. Seher karakterinin kullanmış olduğu pantolon, etek, elbise, gömlek, takı, çanta ve aksesuarlar oldukça merak edildi. Biz de sizler adına Seher karakterinin kıyafetlerini bulabildiğimiz kadarı ile sizlerle paylaşacağız.

Bu konumuzda da sizler için Çukur dizisinde yer alacak olan Seher karakterini tanıtmaya çalıştık. Sizin de Seher karakteri hakkındaki görüş, düşünce ve yorumlarınızı aşağıda bulunan kısmından bizimle paylaşmanızı bekliyoruz. Ayrıca Seher karakterinin kullanmış olduğu kıyafet ve aksesuarlardan merak ettiklerinizi bizlere sorabilirsiniz. Çukur dizisine son zamanlarda dahil olan oyuncularımızı  Çukur 4. Sezon Diziye Yeni Gelen Katılan Oyuncular başlıklı konumuzda bulabilirsiniz.

Etiketler