Çukur Dizisi Oyuncu Kadrosu (Yeni Gelenler)

15.08.2020
4.326

Yeni sezonda Çukur’a gelen oyuncular kimler sorusuna yanıt vereceğiz bu konuda. Çukur 4. Sezon Diziye Yeni Gelen Katılan Oyuncular  sezonu güncel şekilde sayfamızda yer alacak. Show TV ekranlarında üç sezondur yayınlanan ve 3. sezonu pandemi nedeniyle erken biten Çukur dizisinin 4. Sezonu oldukça merak ediliyor. Yeni gelen oyuncuları ve kadroya dahil olan isimleri sizlere bu sayfada tanıtacağız. cukur dizisi 4. sezon yeni oyunculari

Çukur Dizisine Yeni Gelen Katılan Oyuncular

Üç sezondur Show TV ekranlarında oldukça iyi bir başarı yakalayan ve yüksek reyting oranları ile pazartesi günlerinin en çok izlenen yapımı olmayı başaran Çukur dizisi koronavirüs nedeniyle çekimlerine oldukça geç başladı. 2020/2021 sezonu boyunca yayınlanacak olan Çukur dizisinin kadrosuna katılan yeni gelen oyuncuları bu sayfada sırasıyla sizlere tanıtmak ve karakterleri hakkında bilgileri paylaşmak istiyoruz. İşte Çukur dizisine 4. sezonda yeni gelen oyuncular:

Çukurda Salih Kalyon Aliçonun babası rolünde

Salih Kalyon – Aliçonun babası

Çukur dizisinde 3. sezonda yeni gelen oyuncular kadrodaki yerini almaya devam ediyor. Çukur dizisinin yeni bölümünün ilk sahnesinde usta oyuncu Salih Kalyon diziye katıldı ve Çukurda Aliço’nun babası olarak izleyicinin karşısına çıkıp herkesi şaşırttı. Aliço komutanım diye nitelendirdiği babasının emirlerine oldukça sadık. Ama geçmişten izleri de taşımaya devam eden Aliço babasının gelişiyle yeni sezonda bakalım nasıl bir karaktere bürünecek. Salih Kalyon Aliço’nun babası rolünde Çukur dizisinde 3. sezon kadrosunda.

Çukur Efsunun annesi rolünde

Meral Çetinkaya – Efsun’un Babaannesi

Çukur Efsun’un babannesi rolünde oynayan oyuncu hepimizin bildiği karakterlerden ve dizi oyuncularından biridir. Gerçek adı Meral Çetinkaya olan oyuncu diziye renk katacak. Meral Çetinkaya Baykal’in Annesi ve Efsun’un Babaanne’sini oynayacak Çukur dizisinde.

çukur çizgili kenan

Çukur Çizgili Kenan:

Çukurdaki başı boş düzeni gören ve kendisine bir yol arayan Çizgili Kenan da Çukurda kendi tayfasıyla hareket etmek ister. Çukur dizisine yeni gelen oyunculardan olan ve Çizgili Kenan olarak bilinen oyuncumuzun gerçek adı soyadı:

Çukur Yeni sezon Yamaçın doktoru

Çukur Yeni sezon Yamaç’ın doktoru:

Yamaç deli hastanesine düşmüştür ama tedavi süreci sonrasında iyileşip eski günlerine döner. Çukur Yeni 3. sezon Yamaçın Deli Hastanesindeki doktoru da dizide geçici olarak rol aldı:

Çukur Nehir kimdir Hazal Subaşı

Hazal Subaşı – Nehir

Çukur dizisine en son katılan isimlerden birisi de Hazal Subaşı oldu. Yamaç Nehir ile akıl hastanesinde karşılaşır ilk kez. Ve Nehir ile Yamaç’ın hikayesi böyle başlar. Hazal Subaşı çukur dizisinde Nehir karakterine hayat verecek. Çukur dizisinin 2019-2020 sezonunda 3. sezonuyla ekrana gelecek yeni bölümlerinde Nehir karakterini canlandıracak olan Hazal Subaşı son olarak geçtiğimiz yıl TRT 1’de yayınlanan halka dizisinde rol almış daha önce ise Kanal D ekranlarındaki bir umut yeter dizisinde Tolgahan Sayışman ile baş rolde oynamıştır.

Adını Sen Koy dizisi ile herkesin tanıyıp bildiği Hazal Subaşı yeni sezonda çukur dizisinde oldukça önemli bir karakter olan Nehir rolünde izleyici karşısına çıkacak. Bakalım Nehir ile Yamaç arasında neler olacak, Sena gittikten sonra tescilli Türkiye güzeli olan Hazal Subaşı ile Çukurda aşk yaşayacak mı Yamaç sizce? Hazal Subaşı Nehir rolü hakkında detaylı bilgiler için Tıklayın >> Çukur dizisi Nehir Hazal Subaşı

Hazal Subaşı - Nehir çukur dizisi

Damla Sönmez- Efsun

Çukur Dizisi 3. Sezon Katılan Oyuncu Damla Sönmez- Efsun: Çukur dizisi 3. sezonunun başlamasına az bir süre kala oyuncu kadrosuna bir çok yeni isim katıldı. 3. Sezon oyuncularının isimlerini ve bilgilerini konumuzun devamında sizlerle paylaştık. Çukur dizisi 3. sezon oyuncularından birisi de Damla Sönmez oldu. Damla Sönmez kimdir? Damla Sönmez 1987 İstanbul doğumlu. Mimar Sinan Ünivesitesi Konservatuvarında keman ve piyano eğitimi aldı. Fransa’da Paris Sorbonne Üniversitesi’nde tiyatro eğitimi aldı ardından Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’ne devam etti.

Damla Sönmez Rol Aldığı Dizi Filmler; 2004 yılında Camdan Pabuçlar ilk dizisi olmuştur. Omuz Omuza, Şarkılar Susmasın, Sahte Prenses, Emret Komutanım, Gece Gündüz, Türkan, Şubat, Uzun Hikaye, Bir Aşk Hikayesi,Deniz Seviyesi, Sen Aydınlatırsın Geceyi, 2014 Güllerin Savaşı, 2017 Aşk ve Gurur, 7 Yüz, Masum Değiliz ve son olarak Ottoman Rising’te rol almıştır. Yeni sezonda da Çukur dizisinde rol alacaktır şimdilik karakteri ile ilgili açıklama yapılmamıştır.

Çukur dizisi 3. sezonunda bir de bebek oyuncu yer alacak. Salih’in bebeği büyüyor. Yeni sezonda biraz daha büyümüş olarak göreceğimiz bebeğin adı da tabi ki dedenin adı yani İdris. Minik İdris rolünü canlandıran bebeğin gerçek adı yer almıyor şimdilik. Resmini sizlerle paylaşıyoruz. Ne dersiniz babaya benziyor mu:)

Çukur Fadik Kurtuluş ve Efsun’un Babaannesi

Çukur dizisine 3. sezonda yeni gelen oyuncular kadroya dahil olmaya devam ediyor. 15 Eylül 2019 tarihinde Çukur dizisinde Nur Sürer Fadik Kurtuluş karakterini canlandırmak üzere dahil oldu. Çukur dizisine yeni gelen oyuncu Meral Çetinkaya ise Baykal’in Annesi ve Efsun’un Babaanne’sini oynayacak Çukur dizisinde. Yeni oyuncularımıza başarılar diliyoruz. Çukur dizisi 3. sezonda kadronun oldukça geniş olacağını görüyoruz.Çukur Fadik Kurtuluş ve Efsun'un Babaannesi

Çukur Dizisine 3. Sezon katılan Oyuncu HAZAL SUBAŞI – Efsun Rolü

Sevilen oyuncularımızdan birisi olan Hazal Subaşı Çukur dizisinin kadrosuna dahil oldu ve muhtemelen dizide Yamaç ile sevgili olacak. Sena karakterinin diziden ayrılmasından sonra Yamaç tek başına kalmıştı. Ona eşlik edecek güzel oyuncu arayışı sonunda Hazal Subaşı ile yapımcı anlaşmaya vardı. Hazal Subaşı Çukurda Efsun karakterinde mahalleye gelen güzel bir kızı canlandıracak. Detaylar için Tıklayın >>  Hazal Subaşı Çukurda Efsun rolünde

Hazal Subaşı Çukur dizisinde Efsun rolüyle dahil oldu

Çukur Dizisine Yeni Gelen Oyuncu AKIN KOÇOVALI – Burak Dakak

Çukur dizisine uzun süredir gelmesi beklenen Akın Koçovalı karakterini kimin canlandıracağı oldukça merak konusu olmuş ve 2. sezon boyunca çukur dizisinde Akın Koçovalı ne zaman gelecek kim canlandıracak gibi sorular sürekli sorulmuştur. Sonunda çukur dizisinde Akın Koçovalı karakterini canlandıracak olan ve Selim’in oğlu olan yeni bir karakter diziye dahil oluyor. Daha önce Gülperi dizisinde oyunculuğuna şahit olduğumuz Burak Dakak çukur dizisinde merakla beklenen Akın Koçovalı karakterine hayat verecek. Akın Koçovalı kimdir çukur dizisinde Akın nasıl bir rolde oynayacak sorularına da Burak Dakak’ın diziye girmesi ile cevap bulmuş olduk. Peki çukur dizisinde Akın Koçovalı karakterini canlandıran Burak Dakak kimdir?

Burak Dakak Çukur dizisine Akın Koçovalı olarak giriyor

BURAK DAKAK KİMDİR? – ÇUKUR AKIN KOÇOVALI

Burak Dakak, 18 Haziran 1998 tarihinde Başkent Ankara’da doğmuş 2008 yılında ise küçük oyuncu olarak bazı dizilerde rol almaya başlamıştır. Ezel, Geniş Aile, Ekip, Benim Adım Gültepe, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Umuda Kelepçe Vurulmaz ve Diriliş Ertuğrul gibi dizilerde rol alan Burak Dakak Diriliş Ertuğrul dizisinde Şehzade Gıyaseddin Keyhüsrev rolünde, son olarak cuma günleri Show TV’de yayınlanan Gülperi dizisinde ise Hasan Taşkın rolüyle dikkatleri çekmiştir.

Çukur Dizisine Yeni Gelen Oyuncu Cihangir Ceyhan – Azer Kurtulmuş

Çukur dizisine en son katılan oyuncu Azer karakteri oldu. Azer Kurtulmuş çukur dizisinde oldukça aktif bir rolde oynayacak ve uyuşturucu ticareti yapan azılı bir katil olarak dizide bulunacak. Azer gerçekten oldukça acımasız bir barondur. Kara kuzular dağılıp Çeto ve Mahsun ölünce diziye yeni kötü karakterler dahil olmaya başladı. Azer Kurtulmuş çukur dizisinde yeni kötü karakterin adıdır.

Çukur dizisine yeni gelen oyuncular kimler

Çukur dizisinde Azer karakterini canlandıran Cihangir Ceylan kimdir:

Geçtiğimiz sezonlarda Sıfırbir dizisi ile adını duyuran Cihangir Ceylan bu dizideki göze batan oyunculuk performansının ardından çok iyi bir transfer yaparak çukur dizisine Azer karakteri olarak dahil oldu. Oldukça acımasız bir rolde oynayacak olan Azer deyim yerindeyse karakuzuları aratacak. 1989 yılında Adana’da doğan Cihangir Ceylan çeşitli oyunculuk eğitimleri aldıktan sonra Yusuf dizisinde ilk olarak oyunculuk deneyimi yaşamış ardından bir Adana dizisi olarak ünlenen 01 projesi ile Blue TV internet dizisinde oynamaya başlamıştır. Buradaki başarısının ardından çukura transfer olan ve Azer karakterini canlandıran Cihangir Ceylan’a başarılar diliyoruz.

Feridun bozdeveci çukur dizisi Süleyman rolüyle dahil oldu

Çukur Dizisine Yeni Katılan Oyuncu Feridun Bozdeveci – Süleyman

Çukur dizisine Süleyman karakteri olarak dahil olan Feridun Bozdeveci daha önce birçok dizide rol almış ve kendisini göstermiş olan başarılı bir oyuncudur. Seksenler dizisini izleyenlerin göz aşinalığı olacağı Feridun Bozdeveci Çukur dizisine Süleyman rolüyle dahil oldu. 23 Haziran 1985 tarihinde Denizli ilimizde doğan Feridun Bozdeveci üniversite eğitimini bilgisayar mühendis olarak tamamlamış olsa da almış olduğu oyunculuk dersleri sonrasında dizi oyuncusu olarak yoluna devam etmektedir. Seksenler dizisi dışında Al Yazmalım Feridun Bozdeveci’nin oynamış olduğu başka bir dizidir. Çukur dizisinde ise Süleyman isimli oldukça beyefendi bir rolde karşımıza çıkmıştır.

Çukur Dizisine Yeni Katılan Oyuncu Ahmet Melih Yılmaz – Timsah

Çukur dizisine yeni gelen oyunculardan biriside timsah karakterini canlandıran Ahmet Melih Yılmaz. Baykal’ın adamı olduğunu düşündüğümüz ancak kimliği henüz belli olmayan timsah karakterini canlandıran oyuncu Koçovalılardan intikam almak için ve hesap sormak için diziye dahil oldu. Oldukça zeki olan ve her fırsatı değerlendiren kurnaz bir kişiliği olan timsah karakteri çukur dizisinin en sinir bozucu kötü karakterlerinden birisi olacak.

Çukur dizisine yeni katılan oyuncular timsah rolüÇukur dizisi timsah rolündeki Ahmet Melih Yılmaz kimdir? 1 Ocak 1989 tarihinde Ankara’da doğan Ahmet Melih Yılmaz Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesinde tiyatro bölümü okumuştur. Tiyatroya olan merakı onu oyunculuk konusunda teşvik etmiş ve çeşitli oyunculuk eğitimleri almaya devam etmiştir. Oyunculuk kariyerine 2015 yılında yer aldığı Abluka filmi ile başlamıştır. Daha sonra Hatırla Gönül dizisinde oynamıştır. 2019 yılında ise Çukur dizisinde Timsah karakterini canlandırmaktadır. Çukura dahil olan Ahmet Melih Yılmaz rolünün hakkını veren oyunculardan birisidir.

Çukur dizisine 2019-2020 sezonunda yeni katılacak oyuncuları burada sizlere yazmaya devam edeceğiz. çukur dizisinin 3. sezonunda diziye katılacak olan yeni gelen oyuncuların listesini Bu sayfada güncel olarak bulabilirsiniz. Dizioyuncu.com olarak sizlere çukur dizisine yeni katılan tüm oyuncuları düzenli olarak buraya eklemeyi vaat ediyoruz. Çukur dizisine katılacak bir çok oyuncudan bahsedilse de gerçeklik payı olmayanları buraya eklemek istemedik. Ancak merak edenler Çukurun yeni sezon oyuncularını aşağıdaki videodan takip edebilirler..

Çukur 3. Sezonda 2019-2020 de Diziye Yeni Gelen  Katılan Oyuncular Videosunu izle

Çukur Dizisi 3. Sezon Diziden Çıkan Ayrılan Oyuncular Kimler? 2019-2020

Bu kadar çok vurdu kırdının olduğu bir dizide birçok oyuncu ölerek diziden ayrılıyor. Çukur dizisinden ayrılan bütün oyuncuları burada yazmamız elbette mümkün değil. Ancak son dönemde çukur dizisine veda etmiş ve çukurdan ayrılmış oyuncuları sırasıyla buraya yazacağız. Çukur dizisinin 3. sezonu öncesinde diziden ayrılmış olan bütün oyuncuları aşağıda listeli şekilde bulabilirsiniz.

Çukur Dizisinden en son ayrılan oyuncu İlayda Alişan- Akşın

Çukur dizisinden en son ayrılan oyunculardan birisi de İlayda Alişan oldu. Çukurda Akşın rolünde oynayan İlayda Alişan Yücel tarafından hedef haline getirildi ve yüzüklünün emriyle vurularak öldürüldü. Çukur dizisinde Akşın’ın ölümü oldukça hüzünlü oldu ve diziyi izleyenler gözyaşlarına boğuldu. Akşın karakterini canlandıran İlayda Alişan’ın yeni sezonda yeni bir diziyle ekranda olacağı müjdesini şimdiden verebiliriz.Çukur Dizisinden Ayrılan Oyuncular 3. sezon

Çukur Dizisinden Ayrılan Oyuncu Berkay Ateş – Mahsun

Çukur dizisinde mahsul oldukça önemli bir rolü oynuyordu. Karakuzuların lideri Çeto’nun sağ kolu olan Mahsun uzun süre Çeto ile birlikte çukura hakim olmak için uğraşmış ancak daha sonra Çeto’nun gizli planları deşifre olunca Çeto tarafından gözden çıkarılarak vurulup öldürülmüş ve çukur dizisinden ayrılmıştır. Berkay Ateş’in canlandırmış olduğu Mahsun karakteri 2. sezon finali öncesinde çukur dizisine ölerek veda etmiştir.Çukur Dizisinden çıkan Oyuncular 2019-2020

Çukur Dizisinden Çıkan Oyuncu Erkan Avcı – Çeto

Çukur dizisine 2. sezon finali öncesinde veda edenlerden biride Erkan Avcı oldu. Erkan Avcı çukur dizisinde efsane bir karakter olan Çeto rolünde oynuyordu. Çeto karakuzular çetesinin lideri ve kurucusudur. Çukuru koçovalılardan almak ve hem uyuşturucu ticaretine yön vermek hem de organ mafyasına bölgede bolca iş çıkarmak amacıyla çukura saldıran ancak tamamen elde edemeyen Çeto en sonunda ölerek diziye veda etti. Erkan Avcı’nın canlandırmış olduğu Çeto karakteri çukurun en önemli ve 2. sezona damga vuran isimlerin başında gelmiştir.Çukur Dizisi ayrılan Oyuncu çeto

Çukur dizisinden daha birçok oyuncu ayrıldı, ancak biz burada en son ayrılan oyuncuları yazmaya devam edeceğiz. Çukur dizisinin 2. sezon finalinde Selim karakterinin vurularak öleceğini babası İdris koçovalının da bu çatışmada yaralanıp hastanede öleceğini şimdiden duyuralım. İdris ve Selim diziden ayrılınca Sultan Ana karakterini oynayan Perihan Savaş’ın da diziden ayrılması bekleniyor. Yeni gelişmeler oldukça burada sizlere yazmaya devam edeceğiz. Çukur dizisinden ayrılan tüm oyuncuları 3. sezonda dizide olmayacak ve ayrılacak tüm karakterleri burada bulabilirsiniz.

cagla ozavci cukur dizisine katildi

Çağla Özavcı- İsmet

Çağla Özavcı Çukur dizisinde İsmet rolünü canlandırıyor. Çukur dizisinde rol alacak olan Çağla Özavcı 1991 yılında İzmir’de doğdu. Süleyman Demirel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Oyunculuk Ana Sanat Dalı mezunu olan Çağla Özavcı ilk oyunculuk deneyimini 2015 yılında O Hayat Benim dizisinde rol aldı. Acı Aşk, Sen Anlat Karadeniz rol aldı. Çağla Özavcı instagram hesabı https://www.instagram.com/caglaozavci/?hl=tr

aykut kocaman cukurda

Aykut Kocaman

Çukur dizisine konuk oyuncu olarak katılan Aykut Kocaman kimdir? Aykut Kocaman 1965 Sakarya doğumludur. Sakaryaspor’da futbolcu hayatı başlayan Aykut Kocaman 1988’de Fenerbahçe’ye transfer olmuştur. Bir çok takımın teknik direktörlüğünü yapmış ve onları çalıştırmıştır. Aykut Kocaman Çukur’da futbol sahalarında görülecek.

Müfit Kayacan – Cumali Amca

Çukur Cumali Amca KimdirMüfit Kayacan Çukur dizisinin oyuncu kadrosuna 18 Ocak 2021 tarihinde yayınlanan yeni bölümde katıldı. Müfit Kayacan Çukurda İdris babanın kardeşi Cumali karakterine hayat verecek. Cumali Amca olarak diziye giren ve oldukça aktif bir rolde oynayacak olan Müfit Kayacan daha önce bir çok dizide karşımıza çıkmış başarılı bir oyuncu ve tiyatrocudur. Detaylı bilgiler için: Çukur Cumali Amca Kimdir

Yasemin – Cumali’nin Kızı

Çukur dizisine son katılan isim Yasemin karakteri oldu. Yasemin Çukur dizisinde Cumali’nin Kızı rolüyle katıldı. Yeni gelen oyuncu yüzü görünmeyen şekilde yurt dışından gelmiş biçimde babasının karşısına çıkacak. Çukurda Yasemin rolünü oynayan oyuncunun gerçek adı:Çukur dizisi Yasemin kim

Begüm Akkaya – Seher

Begüm Akkaya Seher karakteriyle Çukur dizisinin kadrosuna katıldı. 14 Aralık pazartesi günkü yeni bölümde çukur dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olan Begüm Akkaya dizide Seher karakterine hayat verecek. Begüm Akkaya, 8 Şubat 1991’de İstanbul’da doğdu. Begüm Akkaya, son olarak Fox TV ekranlarında yayınlanan “Kurşun” dizisinde Tomris rolünü oynamıştı. ukurda Seher karakteri olarak karşımızda. Detaylı bilgiler >> Çukur Dizisi Seher Kimdir?Cukur Dizisi Seher Kimdir

Genco Özak- Kulkan Erdenet

Çukur dizisi yeni bölümünde diziye Kulkan Erdenet katılıyor. Kulkan Erdenet rolünü canlandıran Genco Özak 1992 yılında İstanbul’da doğdu. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde eğitim aldı. Güvercin dizisinde Ökkeş karakterini canlandırdı. Söz, Vatanım Sensin ve Kocamın Ailesi dizi filmlerinde rol aldı.

cukur dizisi kulkan erdenet genco ozak

Yıldırım Şimşek- Namık

Çukur dizisi 125. bölümünde final yapacağı haberleri yankılanırken kadrosuna da yeni isimler katıyor. Çukur dizisi kadrosunda Elimi Bırakma ve Çarpışma dizilerinde rol alan Yıldırım Şimşek dahil oluyor. Yıldırım Şimşek Çukur dizisinde Namık rolünü canlandıracak.

yildirim simsek cukur dizisinde

Ufuk Tevge

Çukur dizisinde Ufuk Tevge konuk oyuncu olacak. 1993 doğumlu olan Ufuk Tevge Aydın Üniversitesi Oyunculuk bölümü mezunudur. Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde Oyunculuk ve Diksiyon eğitimi aldı.  Ufuk Tevge Blacklistt menajerlik şirketine kayıtlıdır. Ufuk Tevge instagram hesabı https://www.instagram.com/ufuktevge/?hl=tr

Ufuk Tevge kimdir yeni dizisi cukur oldu

Genco Özak – Kulkan Erdenet

Genco Özak Çukur’a Kulkan karakteri olarak dahil olacak. Kulkan Erdenet karakterine hayat verecek olan Genco Özak dizide yeni bir aksiyon ortaya koyacak. Çukur dizisinde Cengiz Erdenet’in Oğlu Kulkan karakterini canlandırması için Genco Özak’a teklif gitmişti. Genco Özak teklife yanıt verdi ve Kulkan karakteri haftaya Çukur dizisine katılacak. Detaylar burada >> Çukur dizisi Kulkan Çukur dizisi Kulkan Erdenet

Muhammed Cangören – Reşit Feyzullah

Reşit Feyzullah ÇukurdaReşit Feyzullah yeniden Çukurda 4. sezon diziye katılacak ancak uzun durmayacak. Çukur dizisinde Reşit Feyzullah karakterini canlandıran Muhammed Cangören Çukur dizisine tekrar konuk olacak. Sonra da Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine dahil olacak.

filiz tacbas cukur dizisi rolu bilgileri

Filiz Taçbaş

1964 yılında İstanbul’da doğdu. 1992 yılında Mahallenin Muhtarları dizisindeki rolü ile meşhur oldu. Filiz Taçbaş Koçum Benim, Arka Sokaklar, Anadolu Kartalları, İşler Güçler, Ah Neriman ve Eve Dönüş dizi filmlerinde rol aldı. Çukur dizisin yeni bölümlerinde rol alacak.

cukur dizisine muhammed cangoren resit geri dondu

Muhammed Cangören- Reşit

1951 yılında Afganistan’da doğdu. Afganistan tv dizilerinde rol aldı. 1982 yılında Türkiye’ye geldi çocuk tiyatrolarında oyunculuğa başladı. Muhammed Cangören’in Türkiye de rol aldığı ilk dizi İkinci Bahar oldu.  Kurtlar Vadisi’nde Abuzer Kömürcü karakteri ile meşhur oldu. Muhammed Cangören’in rol aldığı dizi filmlerin bazıları; Hayat Devam Ediyor, Hayat Devam Ediyor, Vezir Parmağı, Eski Köye Yeni Adet, Kızım Gibi Kokuyorsun bazı yer aldığı projeler.

eser karabil cukur dizisinde Iskandar rolunu canlandiracak

Eser Karabil- İskandar

1980 İzmir doğumludur. Eser Karabil Dokuz Eylül Güzel Sanatlar Fakültesin’de oyunculuk eğitimi aldı. İlk kez 2007 yılında Kaybedenler sinema filminde yer aldı. 2013 yılında Karagül dizisinde rol aldı. Muhteşem Yüzyıl, Fazilet Hanım ve Kızları, Diriliş Ertuğrul dizilerinde rol alıd. Eser Karabil’in instagram hesabı https://www.instagram.com/eserkarabil/

Baki Davrak cukur dizisi kadrosuna katildi

Baki Davrak-  Ogeday

Çukur dizisi yeni sezon 4. bölümünden itibaren Ogeday rolünü canlandırmak üzere Baki Davrak kadroya katılıyor. Baki Davrak 1971 Almanya doğumludur. Son olarak 2016 yılında Vatanım Sensin dizisinde Vasili karakterini canlandırıyor.

 İrem Sak – Seren

cukur dizisi 4. sezon irem sak seren rolunde

Müge – Fazıl’ın Kızı

Müge karakteri ile yeni bir oyuncu dahil oldu Çukur dizisinin 4. sezonuna. Çukur Dizisinde Müge Erdenetlerin yanında yer alan bir karakter olarak Çukur dizisine katıldı. Gazeteci Emir’i mahalleden çıkartmak için Fazıl Belen’in kızı Müge’ye Emir’i arattırarak onun yardım etmesini ister. Fazılı Belen’in kızı Müge olarak Çukurda yer alacak olan oyuncunun gerçek adı:Çukura yeni gelen Müge kimdir

Çukur’da Arık Böke’nin kuzeni Seren karakteri olarak İrem Sak diziye katıldı. Başarılı ve güzel oyuncu İrem Sak daha önce farklı projelerde yer almış fakat uzun süredir herhangi bir dizide oynamıyordu. Son dönemde magazin dünyasında ve instagram’daki fotoğrafları ile sürekli gündem olmayı başaran İrem Sak sonunda Çukur dizisi ile anlaştı. İrem Sak Çukur dizisinde Seren karakterine hayat verecek. Çukur dizisinde Seren, Arık Böke’nin kuzeni olacak ve diziye ciddi bir renk katacak. Çukur dizisi Seren kimdir hakkında detaylı bilgileri sizler için özel bir sayfada topladık.. Tıklayın >> Çukur dizisi Seren karakteri kimdir?

 Mustafa Avkıran – Cengiz Erdenet

Mustafa Avkıran, Cengiz Erdenet karakteri olarak Çukur dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu. Dördüncü sezonu büyük heyecanla beklenen Çukur için hazırlıklar devam ediyor. Dizinin 4. Sezon oyuncu kadrosuna usta oyuncu Mustafa Avkıran, Çağatay ve Arık Böke Erdenet’in babası Cengiz Erdenet karakteriyle hikayeye dahil olacak. 1963 doğumlu olan Mustafa Avkıran geçtiğimiz sezon Azize dizisinde rol almış bir önceki sezonda ise Show TV’de yayınlanan Yeni Gelin dizisinde Ağa karakteri olarak oldukça sevinmişti. Mustafa Avkıran Çukur dizisinin 4. Sezonunda Cengiz Erdenet olarak diziye katılacak.

Sabahat Akkiraz

Sabahat Akkiraz Çukur dizisindeSabahat Akkiraz Çukur dizisinde konuk oyuncu olarak 4. sezon ilk bölümüne dahil olacak. Türk Halk Müziği’nin sevilen ismi Sabahat Akkiraz Çukur dizisinin 2020-2021 yeni sezonuna konuk olacak ve oldukça keyifli dakikalar yaşanacak. Şarkılarıyla diziye renk katacak olan Sabahat Akkiraz Çukurda 2 bölüm oynayacak.

 Suna Yıldızoğlu

cukur dizisi suna yildizoglu karakteriSuna Yıldızoğlu Çukur dizisinin 4. sezonuna dahil oldu. Karakteri henüz belli olmayan Suna Yıldızoğlu 1955 yılında İngiltere’de doğdu. 11 yaşındayken tiyatroya başlayan Suna Yıldızoğlu 1974 yılında Türkiye’ye gelmiş ve Türk vatandaşı olarak çeşitli oyunculuk eğitimleri almaya başlamıştır. Cüneyt Arkın, Kemal Sunal, Zeki Alasya ve Metin Akpınar ile birçok filmde birlikte rol almıştır. Son olarak 2010 yılında Geniş Aile ve Yerden Yüksek dizilerinde rol alan Suna Yıldızoğlu Çukur dizisinin 4. sezon kadrosuna katıldı.

Çukur dizisinden 4. sezon ayrılacak oyuncular

Nur Sürer – Fadik

Çukur Fadik diziden ayrıldıÇukur Fadik diziden 4. sezon 4. bölümde ayrıldı. Çukurda Fadik karakterine hayat veren Nur Sürer diziden 28 Eylül 2020 pazartesi günü veda etti. Çukur Fadik karakteri oldukça sevilen bir isimdi.

Kadir Çermik – Emmi

Çukur dizisinin ilk başladığı yıldan beri kadroda yer alan Kadir Çermik dizinin 4. sezonunda birkaç bölüm ekrana geldikten sonra diziye veda edecek. Emmi karakterine hayat veren Kadir Çermik Çukur dizisinin 4. sezonunda kadrodan ölerek ayrılacak. Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri çeken Kadir Çermik Çukur dizisinde özellikle İdris babanın yer aldığı sahnelerde oldukça etkili olmuş oyunculuğu ile de dikkatleri üzerine çekmişti. Ancak İdris Baba diziden ayrıldıktan sonra Emmi karakterinin de sahneleri azalmış böylelikle geri planda kalan Kadir Çermik kendi isteğiyle Çukur dizisinden ayrılmak istemiş. Çukur dizisinin 4. Sezonunda diziden çıkacak olan Kadir Çermik muhtemelen yeni dizilerden birisi ile anlaşacaktır.Cukur 4. Sezon Diziden Ayrilan Oyuncular Emmi

Cihangir Ceylan – Azer

Çukur dizisinde canlandırmış olduğu Azer karakteri ile oldukça sevilen Cihangir Ceylan 4. sezonda Çukur dizisinden ayrılacak mı? Geçtiğimiz günlerde basında çıkan detaylı bilgilere göre Azer karakterindeki Cihangir Ceylan yeni bir dizi projesi ile anlaştığı ve Çukur dizisinin 4. Sezonunda dizide olmayacak. Ancak Cihangir Ceylan’ın bir süre daha diziye devam edeceği ve yaşamış olduğu aşk olaylı bir şekilde sona ererek diziden ayrılacağı tahmin ediliyor. Karaca ile yaşadığı aşk gündem olan Azer karakteri bakalım 4. sezonda Çukur’da kalacak mı yoksa veda mı edecek zamanla göreceğiz. cukur dizisi cihangir ceylan yeni sezonda varmi

Emir – Uğur Aslan

Çukur dizisinde Emir karakterini canlandıran Uğur Aslan diziden ayrıldı. 4. sezon oyuncu kadrosundan çıkan ve Emir rolünü canlandıran Uğur Aslan yeni sezonda başka bir dizide görev alacağını duyurdu. Çukur dizisinden 4. sezon ayrılan oyuncular konumuzda Uğur Arslan ve diğer tüm oyuncuları bulabilirsiniz.Uğur Arslan Çukur 4. sezonda diziden ayrıldı

Bu sayfamızda Çukur dizisinin 4. Sezonunda diziye gelen veya diziden çıkan oyuncuları sizlere sunmaya devam edeceğiz. Sizlerde aldığınız duyumları veya Çukur dizisinin kadrosuna 2021 yıllarında girecek veya çıkacak oyuncular hakkında bilgileri bizlere sorarak öğrenebilirsiniz. Şimdilik Çukur dizisine 4. sezonda gelecek oyuncular hakkında yazacaklarımız bu kadar. Sizce Çukur dizisi yeni sezonda katılan oyuncular ile reytinglerine katkı sağlar ve daha çok izlenir mi? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. ꧁V̸𝚊m̸𝚙i̸𝚛e̸𝚕l̸𝚊꧂Ⓛ︎ dedi ki:

  Hiç aklımızdan cikmacak dizi hep aklımızda hep yüreğimizde♥️
  🤟🤘✌️🤟🤘✌️Çok iyi dizidi yapanın ellerine sağlık📌
  🇹🇲+🇹🇷

 2. Yamaç❤Sena dedi ki:

  Siz hep derdiniz UMUT OLMADAN YAŞANMAZ diye, bende de bir umut vardı çukur final yapmaz diye. Ama şimdi sadece final bölümü kaldı. Benim demem o ki UMUT olsada olmasada aynı şey. Elveda Çukur elveda✋ seni hiç bir zaman unutamayacağım, unutturmayacağım.

 3. Shamyrat dedi ki:

  5 sezon istiyoruz
  Finale kesinlikle hayır

 4. Hersyy dedi ki:

  Çukur fidan gerçek isimi ne dir

 5. Jemal dedi ki:

  Ah Mahsum cukur diziye gel artik seni ozledim.Sen we Yamac yani hepiniz benim ucin ozelsiniz. Gule gule.

 6. Anonim dedi ki:

  diziden erkek gibi kız olan gülsüm gerçek adı nedir hatta maskeli adamdan dayak yiyorlardı

 7. Çukur Her Yerde dedi ki:

  Ah be Selim ah be Selim. Çok özledim seni😭😢. Çukur’un 5 sezonu var degilmi? Vartolu’yuda özledim. Ğelsin artık

 8. ÇUKUR EVİMİZ YAMAÇ BABAMIZ dedi ki:

  Ya vartolu ne zaman gelcek gelsin artık ve çukur final olcakmış olmasıınn

 9. I love Chukur dedi ki:

  Selim olecekmiş. Cumali, Emmi kimkalacak o zaman Koçovalılardan. Salih ve Yamaç bu mu yani. Lütfen Cumali kalsın. 13 bölüm de çok guzel soyledi Selim ÇEKILMEZ DEGILMIŞ

 10. Bilal Zencirci dedi ki:

  İçerdenin boku çıkmış versiyonu. Ama yinede başarılı bir dizi

 11. ÇUKUR IZLEYICISI dedi ki:

  Bu pazartesi fırtına gibi geliyor çurkur
  Evet biraz heyecanı kaçmaya başladı ama idare eder

 12. Çukurcuu dedi ki:

  Kubilay aka yani celasun hala dizide mi

 13. Anonim dedi ki:

  Dizinin cılkı cıktı.Mahalle taramıyor ev basılıyor takır takır adamlar öldürülüyor allah aşkına burası neresi teksas mı.Bu ülkenin polisi yok mu.Gerdek gecesi kocasını öldürüyor dışarda.Arkadas bir diziyi tadında bırakacaksın.Uzadikca sacmaliyorlar

 14. Anonim dedi ki:

  Bu gune kadar izlediyim en iyi filmlerden biri Çağatay Ulusoy bu diziye gelse daha da iyi olur.

 15. F.İnci Sirmen dedi ki:

  BİRAZ EVVEL BİR YORUM YAZMIŞTIM ;
  Diyeceğim şu ki ; ÇUKUR ; Bir mahallenin, mahalle halkının, örf ve adetlerinin ve onları ÇUKUR yapanların ve ÇUKUR’u koruyanların HİKAYESİ…
  Bizler çukuru sevdik ; Duvar yazılarını sevdik, ÇUKUR dayanışmasını sevdik , Dizi kalktı nerelere geldi ; Suna yıldızoğulları, şunlar , bunlarla ayağa kaldıramazsınız… ÇUKURU DAĞITTINIZ…HELE EMMİ DE gidince ; tam da mafya dizisi olacak, .

 16. F.İNCİ SİRMEN dedi ki:

  Bence çukurun ateşi sönüyor ; En baba oyuncular diziden çıkıyor, Hangi babaanne torununa silah verip sevdiği adamı öldürterek bir savaş başlatır. Hele karşı tarafından annesi barış için onca çabalarken.. Ya İrem Sak ; Noldu ? Dekor sıkıntısı çekiyordunuz da İrem sakı’ı vazo diye mi aldınız diziye ; Komedi oyuncusu ;Güldür güldür showda hep ayni şeyleri tekrarlayarak karakteri tüketmiş bir oyuncu. Yani kırmızı camlı gözlüklerle (çook komik) mafya kızı mı oluyor. Bi gülesim geldi..Güldür güldür showda poposunu sallayıpi dizlerini döven yaşlı kadın geldi gözümün önüne..
  Hayırlısı bakalım..Son yaşlı adamda çıkıncı dizinin de cılkı çıkar.. ..

 17. Canberkalp arslan dedi ki:

  Çukur her zaman kaliteli bir mahalle yazarlıligini anlatan güzel ve vakit gecirilebilecek hoş bir dizidir. Çıt çıkmasın çukur başladı 😊

 18. Gamze dedi ki:

  Tabiki izlenecek her pazartesi evde çıt çıkmıyor

 19. Heracles dedi ki:

  Çukur gibi kaliteli bir yapım bir daha gelmez. 🙂 Değeri bilinmeli