Çukur Dizisi İsmet Kimdir? (Çağla Özavcı)

İlk bölümü ile karşınızda Show TV’de 23 Ekim 2017 tarihinde çıkmış olan ve 4. sezonu ile yayın hayatına devam eden Çukur dizisi oyuncu kadrosuna yeni isimler eklemeye devam ediyor. Yönetmenliğini Sinan Öztürk’ün senaryosunu ise Gökhan Horzum ve Damla Serim’in kaleme almış olduğu aksiyon ve dram türündeki Çukur dizisine yeni dahil olan karakter İsmet karakteri oldu. Geçtiğimiz günlerde dizi final yapacağını açıklamıştı, ancak diziye İsmet karakterinin dahil olması ile dizinin final tarihi bir süre daha ertelendi. Çukur dizisi izleyicileri adına bu konumuzda İsmet karakterinden ve İsmet karakterine hayat verecek olan oyuncu muzdan detaylı bir şekilde size bahsedeceğiz.Çukur Dizisi İsmet Karakteri

Çukur Dizisi İsmet Karakteri

Show TV’de yayınlanmakta olan ve Pazartesi akşamlarının vazgeçilmez dizilerinden bir tanesi olan Çukur dizisi final yapacağını duyurmuştu. Ancak diziye İsmet karakterin dahil olması ile birlikte final tarihi bir süre daha ertelendi. 33. bölümde karşımıza çıkacak olan İsmet karakterinin özellikleri ise henüz kesin bir şekilde ifade edilmedi. Dizinin bitmesine yakın dahil olan İsmet karakteri gelişi ile tüm dengeleri değiştirecek gibi görünüyor.

Çukur Dizisi İsmet Kimdir?

Çukur dizisinde İsmet karakterine hayat verecek olan oyuncumuz ise Çağla Özavcı oldu. Çağla Özavcı’yı merak edip araştırmak isteyen okurlarımız ve izleyicilerimiz kadına konumuzun ilerleyen kısmında da Çağla Özavcı kimdir? Çağla Özavcı’nın yer aldığı diziler nelerdir? Çağla Özavcı’nın resmi instagram hesabı nedir? Çağla Özavcı’nın sevgilisi var mıdır? gibi pek çok soruya sizler için yanıt vereceğiz. Çağla Özavcı’yı daha yakından tanımak için haberimizin devamını okuyabilirsiniz.

Çağla Özavcı Kimdir?

Çağla Özavcı KimdirÇağla Özavcı, 18 Mart 1991 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Lise yıllarından itibaren oyunculuğa meraklı olan Çağla Özavcı hayalini gerçekleştirmek için üniversite eğitimini Süleyman Demirel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi sahne sanatları oyunculuk anasanat dalında tamamlamıştır. En son yer almış olduğu 2018 yılındaki Sen anlat Karadeniz dizisindeki Nazar karakteri ile de büyük bir dikkat çeken ve beğeni kazanan Çağla Özavcı, ekranların sevilen kadın oyuncularından bir tanesi haline gelmiştir.

Çağla Özavcı’nın Yer Aldığı Diziler

2015 – Kuyu
2015 – Acı Aşk
2018 – Sen Anlat Karadeniz (Nazar)

Çağla Özavcı’nın İnstagram Hesabı

Çağla Özavcı, instagram hesabını aktif olarak kullanan oyuncularımızdan bir tanesidir. Çağla Özavcı’nın resmi instagram hesabında 201 adet gönderirse bulunurken 27.8000 kişiyi aşkın da takipçisi yer almaktadır. Çağla Özavcı’nın resmi instagram hesabını yakından incelemek isterseniz @caglaozavci kullanıcı ismini hesaba bakabilirsiniz.Çağla Özavcı'nın İnstagram Hesabı

Çağla Özavcı’nın Sevgilisi Var Mı? Kim?

Güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Çağla Özavcı hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi de güzel oyuncumuzun sevgilisinin olup olmadığı oldu. Çağla Özavcı’nın şu anda bilinen bir sevgilisi bulunmamakla beraber resmi instagram hesabında da sevgilisiyle olan bir fotoğrafı bulunmamaktadır.

Çukur Dizisi İsmet Karakterinin Kıyafetleri

Çukur dizisinde hem güzelliği hem karakteristik özellikleri hem de kıyafetleri ile dikkat çekecek karakterlerden bir tanesi de İsmet karakteri oldu. Çukur dizisine İsmet karakteri dahil olduğu zaman İsmet karakterinin dizide kullanmış olduğu elbise, etek, gömlek, ceket, pantolon ve ayakkabıları marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerin beğenisine sunmaya çalışacağız. İsmet karakterinin kıyafetleri için bizi takipte kalmaya devam edebilirsiniz.

Bu konumuzda da sizlere Çukur dizisine 33. bölüm ile dahil olacak olan İsmet karakterinden ve İsmet karakterine hayat veren oyuncu Çağla Özavcı’dan bahsetmek istedik. Sizlerin de konu hakkındaki görüş, düşünce, yorum, soru ve fikirlerinizi aşağıda bulunan yorum kısmından bizimle paylaşmanızı bekliyoruz.

Etiketler