Çukur Dizisi Acar Kimdir? Kahraman’ın Oğlu (Doğan Can Sarıkaya)

28.11.2020
2.270

Show Tv‘nin 3 sezondur başarılı bir şekilde yayın hayatına devam eden dizimiz Çukur, oyuncuları ile mereak uyandırmaya devam ediyor. Dizide son zamanlarda en çok merak edilen karakterlerden bir tanesi de Acar karakteri oldu. Bizde bu konumuzda sizler için Acar karakteri ve onun özelikleri başta olmak üzere Acar karakterine hayat veren oyuncumuzu da yakından tanıtacağız.Çukur Dizisi Acar Karakteri

Çukur Dizisi Acar Karakteri

Dizinin en küçük karakterlerinden bir tanesi olan Acar karakteri izleyiciler tarafından çok sevildi. Acar karakterinin sevilmesinin asıl sebebi ise karakterin özellikleri oldu Acar, Kahraman ve Nedret’in küçük oğludur. Ailenin en zekisi üyelerinden bir tanesidir. Babasının ölümü onu daha öfkeli ve çok endişeli bir çocuğa çevirmiştir. Yaşı küçük olmasına rağmen doğruları çok kolay fark eder ve bunları açıkça söylemekten hiç çekinmez.

Çukur Dizisi Acar Kimdir?

Çukur Dizisi Acar KimdirÇukur dizisinde yer alan Acar karakterinin özelliklerini sizler için paylaştık. Karakterin özellikleri kadar Acar karakterine hayat vermekte olan küçük oyuncumuz da merak edildi. Bizde sizler için akıllara takılmış olan Acar karakterine hayat veren oyuncu kimdir? sorusuna yanıt vereceğiz. Acar karakterine hayat veren oyuncumuz Doğan Can Sarıkaya’nın hayatı ve tüm bilgileri..

Doğan Can Sarıkaya Kimdir?

Doğan Can Sarıkaya KimdirKüçük oyuncumuz Doğan Can Sarıkaya, 2004 yılında İstanbul’da doğmuştur. 2014 yılından bu yana oyunculukla ilgilenmektedir. Şimdiye denk pek çok dizi, film ve reklam filminde yer almıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2014 yılında yer aldığı Küçük Ağa dizisinde yaşamıştır. Dizi ve filmlerin sevilen çocuk oyuncuları arasında yer almaktadır.

Doğan Can Sarıkaya Yer Aldığı Diziler

2020 – Rise of Empires: Ottoman (Genç Mehmet)
2020 – Tek Yürek (Rüzgar Aslan)
2017 – Çukur (Acar Koçovalı)
2011 – Kavak Yelleri (Haluk)
2015 – Yeter (Kaan)
2014 – Küçük Ağa

Doğan Can Sarıkaya Resmi İnstagram Hesabı

Doğan Can Sarıkaya Resmi İnstagram HesabıDoğan Can Sarıkaya, resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmakta ve takipçileri ile sık sık paylaşım yapmaktadır. Doğan Can Sarıkaya’ya ait olan instagram hesabında 417 gönderi ve 24,6 bin takipçisi bulunmaktadır. Doğan Can Sarıkaya’nın resmi instagram hesabı kullanıcı adı : @sarikayadogancan

Çukur Dizisi Acar Kimdir? sorusu hakkında sizlere bilgi vermeye çalıştık. Sizin de Çukur dizisi Acar karakteri hakkında merak ettiklerinize yanıt verebiliriz. Görüş ve düşüncelerinizi de aşağıda yer alan yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.  Çukur 4. Sezon Diziye Yeni Gelen Katılan Oyuncular isimli konumuza da göz atabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.