Çukur Dizisi 4. Sezon 125. Bölümde Bitecek Final Yapacak (Kesin Bilgi)

9 Yorum 115 kez izlendi

Evet başlık çok iddialı gelmiş olabilir ama bize gelen son bilgiler bunu gösteriyor. 3 sezonu geride bırakan ve yayınlanan 93 bölümü ile tüm kesimlerden ilgi alaka görüp yüksek reytinglere ulaşan Çukur dizisi koronavirüs nedeniyle 3. sezonu erken noktaladı. Yüksek reytingler alan dizinin 4. sezonda da devam edeceği kesinleştikten sonra finaline dair oyunculardan açıklamalar art arda geldi.

Çukur Dizisi 4. Sezon 125. Bölümde Bitecek Final Yapacak

Show tv de pazartesi akşamlarına damga vuran ve aldığı reytinglerle üç sezondur zirvelerde yer alan Çukur dizisinin ne zaman biteceği çok merak ediliyordu. Çukur kaç sezon sürecek kesin olarak ne zaman bitecek gibi sorular sürekli sorulurken dizinin oyuncularından gelen açıklama ile net bilgilere ulaştık. Açıklamayı yapan oyuncu hepimizin sevdiği Cumali karakterini canlandıran Necip Memili.

Çukur Dizisi 4. Sezon Kesin Bitecek Final Yapacak: Çukur dizisinde Koçovalı ailesinin üyelerinden birisi olan ve hapishaneden çıktığı günlerde Çukura reytinglerde tavan yaptıran Cumali karakterini oynayan Necip Memili’den Çukur dizisiyle ilgili açıklamalar olay oldu. Necip Memili önümüzdeki sezonun yani 4. Sezonun Çukur dizisi için son sezon olduğunu söyledi. Yani Çukur 2020-2021 sezonu sonunda 4. sezon ile bitecek final yapacak. Bu bilgi kesindir.Çukur 4. Sezon 125. Bölümde Kesin Bitecek Final Yapacak

Çukur 4. Sezon 125. Bölümde Kesin Bitecek Final Yapacak

3. Sezon sonunda 93. bölüme kadar gelen ve koronavirüs nedeni ile çekimleri duran Çukur dizisinin 4. sezonu Eylül 2020 de başlayacak. Diziler ortalama 30-35 bölüm civarı çekiliyor bir sezonda. Buna göre Çukur dizisinin 4. sezonda en az 30 bölüm çekeceğini hesaplarsak 93+30 =123 bölüm eder. Sezon biraz erken açılacak, bu yüzden bir kaç bölüm daha fazla çekileceğini düşünürsek Çukur dizisi 4. sezon sonunda 125. bölüme ulaşarak final yapacaktır. Bu bilgi % 100 kesin diyemeyiz, çünkü seneye neler olacak hiç kimse tahmin bile edemez. Örneğin koronavirüs tüm dünyayı altüst etti. Bu nedenle Çukur dizisinin 4. sezonda kesin olarak biteceğini söyleyen Cumali karakteri Necip Memili’nin söyleminden hareketle tahmini olarak final bölümünü 125. bölüm olarak sizlere yazdık.

Çukur Dizisi 5. Sezon Olacak mı? 2021-2022

Ancak düşmez kalkmaz bir Allah, bu nedenle bu bilgileri yazdığımız 25 Mayıs tarihinden sonra neler yaşanır nasıl bir dünya olur Allah’tan başka kimse bilemez. Ha belkide şu olacak: Diyelim ki Çukur 125. bölüme kadar geldi ve hala çok yüksek reytingler alıyor. Bu nedenle Show Tv 5. sezonda da 2021-2022 yıllarında yayınlanmasını çok istedi. Oyunculara da çok güzel teklifler yapıldı. Bana göre şartlar böyle olursa Çukur dizisi 5. sezonda da devam edebilir. Ancak şimdilik yapımcı ve oyuncuların öngörüsü 4. sezon sonunda 125. bölümde Çukur’un biteceğini gösteriyor.

Çukur dizisi 4. Sezon 125. Bölüm final yapıp bitecekSizlerde Çukur dizisinin geleceği hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Size göre Çukur dizisi 4. sezon sonunda bitmeli mi? Yoksa sevilen dizi izlendiği reyting aldığı müddetçe devam etmeli mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorum yaz

9 Yorum

  1. Harika bir dizi devam etsin çok severek izliyoruz ailecek çukur evimiz yamaç babamız 5sezonda devam etmeli

  2. Harika bir dizi devam etsin çok severek izliyoruz ailecek çukur evimiz yamaç babamız 5sezonda devam etmeli

Etiketler