Çukur dizisi 2024’te yeniden başlıyor 2024 Çukur oyuncu kadrosu

Çukur dizisi 2024’te yeniden başlıyor, 2024 Çukur oyuncu kadrosunu sizlerle paylaşacağız. Yönetmenliğini Sinan Öztürk’ün yaptığı Çukur dizisinin senaryosunu Gökhan Horzum ve Damla Serim kaleme almaktadır. 23 Ekim 2017 tarihinde yayın hayatına başlayan Çukur dizisi yeniden ekranlara gelecektir. Bizlerde 7 Haziran 2021 tarihinde final yaparak ekranlara veda eden Çukur dizisinin 2024 kadrosunu yakından tanıtacağız. Çukur Dizisi Nerede Çekiliyor, Mekanları Neresi?:

2024 Çukur Dizisi Oyuncu Kadrosu

Aras Bulut İynemli – Yamaç Koçovalı
Erkan Koçak Köstendil – Vartoğlu Saadettin
Öner Erkan – Selim Koçovalı
Rıza Kocaoğlu – Aliço
Perihan Savaş – Sultan Koçovalı
Dilan Çiçek Deniz – Sena Koçovalı
Necip Memili – Cumali Koçovalı
Şenay Gürler – Meliha SancaklıÇukur dizisi 2024'te yeniden başlıyor oyuncu kadrosu

Aras Bulut İynemli – Yamaç Koçovalı

Çukur dizisinin başrolünde yer alan Yamaç Koçovalı karakterini oyuncumuz Aras Bulut İynemli canlandırmaktadır. 25 Ağustos 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Teknik Üniversitesi Uçak mühendisliği bölümünden mezun olan Aras Bulut İynemli, çeşitli reklam filmlerinde yer olarak sektöre adım atmıştır. Kariyerindeki çıkışı Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisiyle yakalayan oyuncumuz özellikle Çukur dizisiyle tanınmıştır.

Erkan Koçak Köstendil – Vartoğlu Saadettin

Çukur dizisinin başrol karakterlerinden biri olan Vartoğlu Saadettin’i Erkan Koçak Köstendil canlandırmaktadır. 16 Ocak 1983 yılında Bursa’da doğmuştur. Bir dönem Bursaspor’da futbol oynayan Erkan Koçak Köstendil, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Özellikle Ulan İstanbul dizisindeki performansı sayesinde tanınır hale gelen oyuncumuz en son Ne Gemiler Yaktım dizisinde rol almıştır.

Öner Erkan – Selim Koçovalı

4 Ocak 1980 yılında İzmir’de dünyaya gelen Öner Erkan, 9 Eylül Üniversitesi Güzelsanatlar fakültesi tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Daha sonra ise Bahçeşehir Üniversitesi’nde yüksek lisans yapmıştır. Aynı zamanda sunuculuk yapan oyuncumuz ilk kez 2002’te Kuzenlerim dizisinde rol almıştır. Öner Erkan özellikle Avrupa Yakası dizisiyle tanınmıştır. Daha önce bir çok ödüle layık görülen oyuncumuz en son 2023’te Aniden isimli filmde rol almıştır.

Rıza Kocaoğlu – Aliço

Çukur dizisinin başrolünde yer alan Rıza Kocaoğlu, 19 Mart 1979 yılında İzmir’de doğmuştur. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Kamera karşısına ilk defa 2001 yılında Bana Şans Dile filmiyle geçmiştir. Oyuncumuz özellikle, Çukur dizisiyle ünlenmiştir. Rıza Kocaoğlu, daha önce İçerde, Zeytin Ağacı, Kuzey Güney, Ezel, Organize İşler, Tımarhane, Elveda Rumeli, Ya İstiklal Ya Ölüm gibi projelerde de yer almıştır.

Perihan Savaş – Sultan Koçovalı

17 Haziran 1957 yılında İstanbul’da doğmuştur. Perihan Savaş, 5 yaşında İstanbul Şehir Tiyatrosu çocuk bölümünde sahne almıştır. Kamera karşısına ilk kez 1971’te Şehzade Sinbad Kaf Dağında filmiyle geçen oyuncumuz daha önce Yaprak Dökümü, Leyla ile Mecnun, Çukur, Menajerimi Ara, Büyük Buluşma, Sultan, Şarkılar Susmasın gibi projelerde de yer almıştır. Aynı zamanda sunucu olan oyuncumuz en son Dilek Taşı dizisinde yer almıştır.

Dilan Çiçek Deniz – Sena Koçovalı

28 Şubat 1995 yılında Sivas’ta doğmuştur. Ege Üniversitesinde turizm rehberliği okurken karşılaştırmalı edebiyat bölümüne geçiş yapmıştır. Dilan Çiçek Deniz, 2014 yılında Miss Turkey yarışmasında 2. Olmuştur ve dikkatleri üzerine çekmiştir. Ertesi yıl Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde yer alan oyuncumuz özellikle Bodrum Masalı dizisindeki performansıyla tanınmıştır. Çukur disiyle yükselişe devam eden oyuncumuz en son Aşk Mevsimi filminde yer almıştır.

Necip Memili – Cumali Koçovalı

27 Mayıs 1980 yılında Adana’da dünyaya gelmiştir. Çukur dizisinin başrolünde yer alan oyuncumuz Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Oyunculuk Bölümünde eğitimi almıştır. İlk kez 2005’te Beşinci Boyut dizisiyle kameralar karşısına geçen oyuncumuz daha önce Selana, Yaprak Dökümü, Arka Sokaklar, Dolunay, Yalan Dünya, Ulan İstanbul, Kanunsuz Topraklar, Darmaduman gibi projelerde yer almıştır. Necip Memili şimdilerde ise Sandık Kokusu’nda başrolü oynamaktadır.

Şenay Gürler – Meliha Sancaklı

28 Haziran 1966 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Şenay Gürler, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema Bölümünden mezun olmuştur. 1995 yılında Sahte Dünyalar isimli dizi ile oyunculuğa adım atan Şenay Gürler aynı zamanda seslendirme sanatçısıdır. Bir dönem spikerlik yapan oyuncumuz özellikle Kaçak Gelinler dizisinde ki performansıyla tanınmıştır. Başarılı oyuncumuz kamera karşısına en son 2024 yılında Kötü Adamın 10 Günü filmi ile geçmiştir.

Çukur dizisi 2024’te yeniden başlıyor, 2024 Çukur oyuncu kadrosunu sizlerle paylaştık. Sizlerde konumuz hakkında merak ettiklerinizi ve düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. aytekin dedi ki:

    Çukurun geri dönmesi güzel tabiiki de yalnız saydığınız oyunculardan Dilan Çiçek ölerek çıkmadı mı diziden? nasıl geri dönüyor onu da kadroda göstermişsiniz??