Çukur Deli Bekir Kimdir? Amacı Nedir? (Sinan Tuzcu)

Çukur Deli Bekir Kimdir? Amacı Nedir? (Sinan Tuzcu) Çukur dizisi yeni bölümünde diziye dahil olan yeni karakter kimdir? Diziye Deli Bekir adıyla giriş yapan oyuncu Sinan Tuzcu. Çukur dizisinde Deli Bekir’i oynayacak olan Sinan Tuzcu Sen Anlat Karadeniz dizisinin Mustafa’sıydı. Ancak dizinin kısa süre önce final yapmasının ardından Sinan Tuzcu için görüşmeler başladı ve anlaşma sağlandı. Artık Sinan Tuzcu Çukur dizisinde.

Çukur Dizisi Deli Bekir Karakteri Kimdir?

Çukur dizisinde Deli Bekir karakteri dizinin yeni kötü ismi. Yeni sezonun başından beri Yamaç babasının intikamını almak için herkese savaş açmış durumda. İstanbul’a ve Çukur’a zarar vermeye çalışan herkesi karşısına alıyor. Yamaç abilerinin de desteği ile yeniden başa geçiyor ve herkesi ateş altına alıyor. Yamaç amacına ulaşmak için gözü hiç bir şey görmezken diğer taraftan Akın, Azer Timsah çetesi de boş durmuyor elbette.

Çukur dizisinde Yamaç başta ailesi olmak üzere Çukur’u korumaya yeminliyken karşı taraf yeni bölümde Çukur’un kadınlarını kaçırıyor. Herkes onları kurtarmak için harekete geçiyor. Bu kadar aksiyonlu sahneler devam ederken diziye yeni bir kötü karakter daha giriyor. Çukur dizisinin kötüsü bitmez anlaşılan.

Çukur dizisine katılan yeni bir kötü karakter daha var. Çukur dizisine Deli Bekir rolüyle girecek ve Yamaç’ın düşmanları arasında yerini alacak. Peki Deli Bekir’in amacı ne? Yamaç’tan ne istiyor neden Yamaç’a düşman kesildi? Bu soruların cevaplarını oyuncu diziye girince bölümler ilerledikçe anlayacağız.

Çukur Dizisi Deli Bekir’i Sinan Tuzcu Kimdir?

1977 yılında Gaziantep’te doğan oyuncu Sinan Tuzcu Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği ön lisans eğitimi aldı. Sonrasında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro ana sanat dalından 2004 yılında mezun olmuştur. Londra’da “Arcola Theatre” bünyesinde bir sene sahne amirliği, elektrikçilik, ışıkçı vs. işlerde çalıştı.

Ankara Devlet Tiyatrosu’nda yardımcı oyuncu olarak ilk oyunculuk deneyimini yaşadı. 1998 yılında Ankara Sanat Atölyesi’ni kurdu. Beş sene burada çalıştı. Sonrasında 2006 yılında yayınlanan  Ihlamurlar Altında dizisinde rol aldı. Bu dizi sayesinde tanındı. 2006 yılında Engin Cezzar- Gülriz Sururi Tiyatrosunda Ayşe Opereti adlı oyunda oynadı. Sinan Tuzcu 2007 yılında ABC kanalında yayınlanacak Türk ABD ortalığında 3 bölümlük, The Treasure Of Ugarit, yani Ugarit Hazinesi dizisinde Mustapha rolünü canlandırdı.

Sinan Tuzcu’nun Rol Aldığı Diziler- Filmler;
Avatar filmi seslendirmesi
Altın Kızlar
Nefes
Orada
Aşk ve Ceza,
Veda,
Mor Menekşeler
Aşk Ekmek Hayaller,
Tanıklar,
Babam ve Ailesi,
7 Yüz,
Sen Anlat Karadeniz dizi ve filmlerinde rol aldı.

Sen Anlat Karadeniz dizisi 13 Kasımda final yaptı. Final yapmasının ardından dizi oyuncularının yeni dizileri merak ediliyordu. Sen Anlat Karadeniz dizisinde Asiye’nin eşi Tahir’in abisi olan Mustafa karakterini canlandıran Sinan Tuzcu’nun yeni dizisi Çukur oldu. Çukur dizisinde Deli Bekir rolüyle rol alacak olan Sinan Tuzcu’yu nasıl buldunuz? Deli Bekir karakterini beğendiniz mi? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Etiketler