Çukur Cezaevi Müdürü (Gökay Müftüoğlu) Kimdir? Yeni Hapishane Müdürü

Show TV’nin sevilen dizisi ‘Çukur’un kadrosu her geçen gün biraz daha büyümeye devam ediyor. Çukur dizisinin kadrosuna Cezaevi yeni Müdürü dahil oldu. Peki kimdir bu yeni hapishane müdürü özel hayatı ve bilgilerini burada sizlere sunacağız. Çukurdaki Yeni Hapishane Müdürü hakkında bilgileri gerçek adını sizlere yazarak oyuncumuz hakkında detaylar sunmak istiyoruz.

Çukur dizisi yeni cezaevi müdürü Gökay MüftüoğluÇukur Cezaevi Müdürü (Gökay Müftüoğlu)

Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Çukur dizisinin yönetmenliğini ise usta yönetmen Sinan Öztürk yapıyor.  Çukur dizisinde Vartolu son bölümlerde ön plana çıkmaya başladı. Onun kaldığı cezaevi de oldukça sık gösterilmeye başladı. Cazaevine atanan yeni müdür de herkesin dikkatini çekmeye başladı. Hemen yazalım, Çukur dizisinde Cezaevi yeni Müdürü Gökay Müftüoğlu tarafından canlandırılıyor.

Gökay Müftüoğlu dizinin yeni hapishane müdürü olurken Çukur dizisinin kadrosu da her geçen gün daha da büyümeye devam ediyor. Çukurun başrollerinde Aras Bulut İynemli, Damla Sönmez, Hazal Subaşı, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Necip Memili, Kubilay Aka, Cihangir Ceyhan, Burak Dakak, Nur Sürer ve Meral Çetinkaya gibi oldukça önemli isimlerin yer aldığı dizinin kadrosuna son katılan Gökay Müftüoğlu dizide hapishane müdürü olarak rol alacak. Oyuncu dizide oldukça kuralcı bir cezaevi müdürünü canlandıracak. Çukur dizisine 3. sezon giren oyuncular kimler?

Gökay Müftüoğlu Çukur dizisinde yeni cezaevi müdürü olduGökay Müftüoğlu – Çukur Cezaevi Yeni Müdürü

Gökay Müftüoğlu 1986 yılında Rize ilimizde doğdu. 1993’te İzmir Bornova’ya taşınana ailesiyle burada yaşamaya başladı. 1996 yılında ise oyunculuk ve tiyatro alanındaki merakı ve ilgisi nedeniyle Bornova belediyesi tiyatro merkezinde oyunculuğa başladı. Yaşasın Gök Kuşağı oyunu Gökay Müftüoğlu‘nun ilk oyunu olmuş daha sonra da bir çok tiyatro sahnesinde yer almıştır. Dokuz Eylül üniversitesinde Tiyatro ve oyunculuk alanında yüksek eğitim de alan Gökay Müftüoğlu önce tiyatro ile başladığı oyunculuk deneyimine daha sona dizi oyunculu ve filmler ile devam etmişti. Bir çok dizi ve filmde oynayan oyuncu son olarak Çukur dizisinin kadrosuna dahil olarak yeni hapishane müdürü karakterinde oynayacaktır. İşte Gökay Müftüoğlu dizi ve filmleri:

Gökay Müftüoğlu’nun oynadığı dizi ve filmler:
2019 Çukur Hapishane müdürü
2018 Muhteşem İkili dizisi Hasan rolü
2017 Ver Elini Aşk Oğuz rolü
2016 Kara Sevda dizisi Salih
2014 Emanet dizisi Caner
2013 Aşk dizisi
2012 Ağır roman Yeni dünya Türker rolü
2011 Cennerin Sırları Onur rolü
2018 Dünya Hali Filmi
2014 Cimri Tiyatro oyunu
2013 Lord tiyatro oyunu

Çukur hapishane müdürü Gökay MüftüoğluGökay Müftüoğlu’nun oynadığı dizilerin sonuncusu Çukur dizisinde rol alacağı hapishane müdürlüğü olmuştur. Oldukça cevval genç ve inatçı bir müdürü canlandıran Gökay Müftüoğlu Çukur kadrosunda uzun süre yer alacak. Gökay Müftüoğlu Çukurda cezaevi müdürü olarak rol alacak ve özellikle Vartolunun hapisten çıkması konusunda bir hayli ter dökecek. Vartolu ile yeni müdür bakalım kanka mı olacak yoksa düşman mı olacak izleyip göreceğiz.

Etiketler