Çukur Cennet Kimdir? (Aylin Engör)

Yönetmen koltuğunda Sinan Öztürk’ün oturduğu ve 4 sezondur Show Tv‘de yayınlanmakta olan Çukur dizisi, hem konusu hem de karakterleri ile gündeme gelmeye devam ediyor. Aksiyon ve dram türündeki dizi severleri ekran başına toplayan Çukur dizisinde son zamanlarda en çok merak edilen karakterlerden bir tanesi de Cennet karakteri oldu. Çukur dizisi severleri için Cennet karakterini sizler için tanıttık.Çukur Cennet Karakteri

Çukur Cennet Karakteri

Çukur dizisinde yer alan ve son zamanlarda oldukça merak edilen karakterlerden olan Cennet karakteri Saadet’in yardımcısıdır.  Cennet karakterinin özellikleri hakkındaki bilgilerimiz bu kadardır. Karakter hakkında daha detaylı bilgiye ulaştığımıza zaman sizlerle yine paylaşmış olacağız. Bizi takipte kalabilirsiniz.

Çukur Cennet Kimdir?

Çukur Cennet KimdirÇukur dizisinde en az Cennet karakteri kadar Cennet karakterine hayat vermekte olan oyuncumuz da merak edildi. Cennet karakterine hayat verecek olan oyuncumuz Aylin Engör’dür. Konumuzun ilerleyen kısmında ise sizler için Aylin Engör kimdir? Aylin Engör’ün diziler nelerdir? Aylin Engör’ün resmi instagram hesbaı nedir? gibi pek çok soruya yanıt vereceğiz.

Aylin Engör Kimdir?

Aylin Engör KimdirAylin Engör, 11 Nisan 1991 yılında dünyaya gelmiştir. 1,60 boyunda ve 48 kilogram olan güzel oyuncumuz  Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. Ayrıca diksiyon eğitimi ve sunuculuk ve spikerlik eğitimleri de almıştır. Bir süre tiyatro ile yakından ilgilendikten sonra televizyon oyunculuğu yapmaya başlamıştır. İlk deneyimini Firuze dizisi ile yaşayan Aylin Engör, oyunculuk yeteneği ile yapımcıların dikkatini üzerine çekmeyi başarmıştır.

Aylin Engör’in Y er Aldığı Diziler

2013 – Firuze
2013 – Galip Derviş
2017 – Ufak Tefek Cinayetler
2020 – Çukur (Cennet)

Aylin Engör’ün Resmi İnstagram Hesabı

Aylin Engör'ün Resmi İnstagram HesabıGüzel oyuncumuz Aylin Engör, resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmakta ve takipçileri için sık sık paylaşım yapmaktadır. Aylin Engör’ün resmi instagram hesabında 205 gönderisi ve 23,8 bini aşkın da takipçisi bulunmaktadır. Aylin Engör’ün resmi instagram hesabı kullanıcı adı: @aylinengr

Aylin Engör’ün Sevgilisi Kim?

Aylin Engör'ün Sevgilisi KimGüzelliği ile erkekler başta olmak üzere herkesin dikkatini çeken oyuncumuz Aylin Engör’ün sevgilisinin olup olmadığı da oldukça merak edildi. Aylin Engör2ün mutlu giden bir ilişkisi vardır. Uzun zamandır sevgili olan Aylin Engör ve Deniz Can Aktaş herkes tarafından çok yakıştırılmakta ve uyumlu bir ikili olarak görülmektedir. Çiftimize mutluluklar dileriz..

Çukur Cennet Kimdir? sorusuna yanıt verip, Cennet karakterine hayat veren oyuncumuz Aylin Engör’ü sizlere tanıtmaya çalıştık. Sizin de konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi bekliyoruz. Çukur dizisine 4. sezonda dahil olan oyuncularımızın tümünü Çukur 4. Sezon Diziye Yeni Gelen Katılan Oyuncular konumuzda bulabilirsiniz.

Etiketler