Çukur Çağatay Erdenet Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Nejat İşler)

Çukur dizisine yeni oyuncular gelmeye devam ediyor. Yine mahalleyi altüst edecek çok önemli bir karakter olan Çağatay rolü ile Nejat İşler çukur dizisine dahil oluyor. Nejat İşler Çukur’da güçlü bir ailenin ortanca oğlu Çağatay Erdenet rolüne hayat veriyor. Çukur’da dengeler değişecek mi Yamaç karşısında bulacağı Çağatay ile nasıl bir mücadele edecek oldukça merak ediliyor. Bakalım Ay Yapım’ın bu hamlesi pazartesi akşamları zirveye oynayan Sefirin Kızı’nın hızını kesebilecek mi?

Nejat İşler Çağatay rolünde Çukurda

Çukur Çağatay Erdenet Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Nejat İşler)

Güncelleme: Çağatay Erdenet rolü ile Çukur dizisine katılan oyuncu Nejat İşler 25 Ocak 2021 yeni bölümünde diziden ölerek ayrıldı. Ölürken söylediği rusça cümle Efsun artık senin değil anlamına geliyordu.

Pazartesi akşamları Show TV ekranlarında yayınlanmaya devam eden çukur dizisine oldukça güçlü yeni bir karakter olan Çağatay Erdenet 30 Aralık 2019 pazartesi günü yayınlanacak olan çukur dizisinin yeni bölümünde dahil olacak.  Çukur’da güç dengeleri değişecek mi sorusuna da yanıt verecek olan Çağatay Yamaç ile mücadelesinde bakalım başarılı olacak mı yoksa daha öncekiler gibi yamaç bileği bükülemediği için daha da mı güçlenecek izleyip hep beraber göreceğiz.

Çukur dizisine yeni gelen oyuncu Çağatay karakterine canlandıracak olan Nejat İşler çukur dizisinin kadrosuna son katılan isim olurken yeni yıl öncesinde Çağatay erdenet karakteri ile çukur dizisinin hikayesine dahil olacak. Güçlü bir ailenin oğlu olan Çağatay çukurda güç dengelerini sarsacak ve kartların yeniden dağıtılmasını sağlayacak önemli bir karakter olarak diziye geliyor. Çağatay’ın gelmesi ile çukur’da dengeler değişecek ve Yamaç’ın karşısına daha önce hiç karşılaşmadığı kadar güçlü ve cesur birisi geçecek.

Nejat İşler’in çukur dizisindeki karakteri Çağatay Erdenet olacak. Daha önce de Yamaç’ın karşısına çıkmış olan bir çok kötü karakter ölerek diziden ayrılmış ve Yamaç’ın karşısına kim çıkarsa çıksın ya kaçmak zorunda kalmış ya da canını vererek diziden ölerek ayrılmıştı. Çukur dizisine son giren isim ise Çağatay erdenet karakteri ile güçlü bir ailenin ortanca oğlu olan bir karakteri canlandıracak olan Nejat İşler bakalım Yamaç ile mücadelesinde başarılı olacak mı çukur dizisinde güç gösterisinde bulunabilecek mi ve mahalleyi ayağa kaldıracak ve sallayacak önemli bir hamle yapabilecek mi izleyip göreceğiz.

Bildiğiniz üzere daha önce de Yamaç’ın karşısına birçok önemli rakip çıkmış ancak her biri 3, 5 bölüm oynadıktan sonra diziden çıkmak zorunda kalmıştı. Çukur dizisine son gelen kötü adam ise Nejat İşler’in canlandıracağı Çağatay karakteri olacak. Çağatay çukur’da Yamaç’ın bugüne kadar görmüş olduğu en zorlu düşmanı olacak bakalım Çağatay’ın nasıl bir karakter olacağı ve dizide neler yapacağı herkes tarafından oldukça merak ediliyor, Nejat İşler’in daha önce böyle bir dizide oynamadığını görüyoruz birçok dizide rol alsa da çukur tarzında herhangi bir dizide oynamayan Nejat İşler bakalım Çağatay erdenet rolüyle çukur’da neler yapacak izleyip göreceğiz.
Çukur Çağatay kimdir

Çukur dizisinde Çağatay erdenet arakterine hayat verecek olan Nejat İşler kimdir kısaca bilgilerini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Nejat İşler 28 Şubat 1972 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiş babası Feshane’de bir işçi olan Nejat İşler Cağaloğlu Anadolu lisesi’nde eğitimine devam etmiş daha sonra üniversite sınavında giremeyince çeşitli mekanlarda çay işleri yapmış çamaşır satarak geçimini sağlamaya çalışmıştır. 2 yıl sonra üniversiteyi kazandıysa da askere gidince yine yarım kalmıştır.

Nejat İşler 1994 yılında oyunculuk konusunda ilk olarak gurur isimli dizide rol almış daha sonra ise göstermiş olduğu başarının ardından birçok dizide oynamaya layık görülmüş başarılı ve oyunculuk konusunda rolünün hakkını veren yetenekli oyunculardan birisi olmuştur. Özellikle Gülbeyaz ve Aliye gibi dizilerle ön plana çıkan Nejat İşler daha sonraları almış olduğu alkolün de etkisiyle dizi dünyasından uzaklaşmış oyunculuğa kendini bir türlü adapte edememiş dizi ve film sektöründen uzak bir yaşam sürmeye başlamıştır.

Nejat İşler son olarak da Kanal D’de Beren saat’in başrolde oynamış olduğu İntikam adlı dizide Rüzgar rolünü canlandırmıştır. Nejat İşler son olarak çukur dizisine 30 Aralık 2019 pazartesi günkü bölümde dahil olacak ve dizide Çağatay Erdenet karakterine hayat verecek. Çukur dizisinde mahalleyi önemli oranda değiştirmek isteyen Çağatay bakalım karşısında bulacağı Yamaç ile nasıl bir mücadeleye girecek Vartolu ile işbirliği mi yapacak Cumali ile Çağatay arasında neler yaşanacak izleyip göreceğiz.

Sizler de çukur dizisine yeni giren Çağatay Erenet karakteri hakkındaki yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yorum olarak yazınız. Çağatay sizce Çukura gelmekle iyi etti mi Yamaç için dişli bir rakip olur mu? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Etiketler