Çukur 4. Yeni Sezon (2020-2021) Kesin Başlama Tarihi

Show Tv ekranlarında 3 sezondur devam eden Çukur 4. sezon onayını aldı. Bu sezon korona virüs nedeniyle erken sezon finali yapan dizi sevenlerini unutmadı. 20 Nisanda evde yapılan özel çekimle izleyicileriyle buluşan dizinin 2020-2021 yeni sezonunda ne zaman başlayacağı merak ediliyor. Bizde bu konuda Çukur 4. Yeni Sezon (2020-2021) Kesin Başlama Tarihi hakkında bilgiler sunacağız.

Çukur 4. Yeni Sezon (2020-2021) Ne Zaman Başlayacak?

Sıradışı bir dizi Çukur. Sadece İstanbul’da bir semtten almadı adını. Ezilmiş, gariban, saf ve temiz çocukların piyasanın ağababalarına baş kaldırmasıydı Çukur kardeşliği. İdris ağanın çocukları onun mirasını hızla tüketirken tek amaçları Çukur’a sahip çıkabilmekti. Bu amaçla ellerinden gelenin fazlasını yapmak zorundalardı. Başta Yamaç olmak üzere her bir Çukur evladı atasından gördüğünü ite kurda çakala yedirmeden korumalıydı. İşte bu felsefeyse yola koyulan dizide 3. sezonda bitti. 4. Sezon Çukur devam edecek. Çukur 4. sezon ilk bölümü 7 Eylül Pazartesi Show TV ekranlarında yayınlanacak.

Çukur dizisi 4. Sezon 2020-2021 Devam Edecek Mi

Çukur 4. Yeni Sezona ne zaman başlayacak bu konuda bir kaç bilgi ulaştı bizlere. Öncelikle korona virüs salgını her geçen gün azalmaya başladı. Yakında diziler setlere dönecek. İyi bir sezon finali yapamayan bazı diziler final hazırlıkları yapıp bayramdan sonra izleyici ile buluma derdine düştü. Çukurda 3. sezonun finalini yaptıktan sonra 4. sezon için hazırlıklara başlayacak. Çukur 4. sezon muhtemelen 9 Eylül 2020 pazartesi günü başlayacak.

Çukur 4. Yeni Sezon (2020-2021) Kesin Başlama TarihiÇukur dizisi yeni sezon başlama tarihi 2020 Eylül

Öncelikle diziler kesin şu günde başlayacak demek çok zor. Çünkü dünya hali herşey olabilir. Bakın koronavirüs çıktı tüm dünya allak bullak oldu. Kimse tahmin edemezdi böyle birşeyi. Ancak eğer her şey yolunda giderse Çukur dizisinin başlayacağı tarih de az çok belli. Son 3 yılda dizinin başlama tarihlerini düşündüğümüzde Çukur dizisinin 4. sezona kesin başlama tarihi 7 Eylül 2020 pazartesi günü diyebiliriz. Not: Çukur 4. sezon ilk bölümü 7 Eylül Pazartesi Show TV ekranlarında yayınlanacak.

Çukur yeni Sezon (2020-2021) Tarihiyle ilgili yeni bir gelişme olursa fragman ile birlikte buraya ekleyeceğiz. Ayrıca dizinin yeni 4. sezonunda kadronun daha da güçleneceğini ve sürpriz isimlerin diziye katılacağını şimdiden müjdeleyelim. Sadece Barış Arduç ismi bile dizinin reytinglerini canlandırmaya yetmişti. Şimdi efsane 2 oyuncunun daha gireceği ve diziyi 4. sezonda sürükleyeceğini belirtelim.

Çukur 4. Yeni Sezon (2020-2021) Kesin Başlama TarihiSizler de Çukur dizisi 4. Sezon (2020-2021) Kesin Başlama Tarihi ne zaman hakkında merak ettiklerinizi ve yorumlarınızı aşağı yazın lütfen. Şimdilik bilgiler bu kadar, yeni sezonda görüşmek üzere. Hoşçakalın..

Yorum yaz

6 Yorum

  1. Çukur final olduğunda çok üzüldük nezaman yayına dönecek abi heyran sorsana babamın ogluna

  2. Türkmenistan çukurun hayranı finalde son dakikalarında çok üzüldük bitecek diye abi heyran

Etiketler