Çöp Adam Doktor İdil Kimdir? Tamerin Terapisti (Tilbe Saran)

Çöp Adam Doktor İdil kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını OGM Pictures’ın üstlendiği Çöp Adam dizisinin başrolünde Engin Altan Düzyatan, Elçin Sangu ve Sedef Avcı yer almaktadır. Çöp Adam dizis Doktor İdil karakterine oyuncumuz Tilbe Saran hayat verecektir. Bizlerde bu konumuzda Star Tv’de yayınlanan Çöp Adam Doktor İdil kimdir? İdil karakterini canlandıran oyuncumuz Tilbe Saran’ı yakından tatacağız.

Çöp Adam Dizisi Doktor İdil Karakteri Kimdir?

Yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın’ın oturduğu Çöp Adam dizisi Doktor İdil, diziye yeni katılmıştır. 12. bölümde karşımıza çıkacak olan Doktor İdil karakteri, Gülseren Budayıcıoğlu’nun kurgusal versiyonudur. Tamer yaşadığı sorunlardan dolayı psikolog İdil hanıma gidecek ve ondan fikir alacaktır.Çöp Adam Doktor İdil Kimdir Tamerin Terapisti (Tilbe Saran)

Çöp Adam Dizisi Doktor İdil Kimdir?

Çöp Adam dizisine 12. bölümde katılan önemli bir karakter olan Doktor İdil’e oyuncumuz Tilbe Saran hayat verecektir. Bizlerde Çöp Adam dizisinin oyuncu kadrosuna yeni katılan Tilbe Saran’ı yakından tanıtacağız ve Tilbe Saran kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi Instagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Tilbe Saran Kimdir?

21 Mayıs 1961 yılında Istanbul’da dünyaya gelen Tilbe Saran, İstanbul Üniversitesi Sanat Tarihi Bölümü ve İstanbul Belediye Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Birçok tiyatro kuruluşlarında çalışan oyuncumuz, çeşitli ödüllere de layık görülmüştür. Kamera karşısına ilk defa 1985 yılında Kırlangıç Fırtınası filmiyle geçen oyuncumuz, şimdilerde ise Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümünde eğitmenlik görevine devam etmektedir. Tilbe Saran, aynı zamanda seslendirme sanatçıdır.

Tilbe Saran Yer Aldığı Diziler

Çöp Adam, 2023 (Doktor İdil)
Sıcak Kafa, 2022
Menajerimi Ara, 2020
İstanbullu Gelin, 2017
Cesur ve Güzel, 2016 (Fügen)
Göç Zamanı, 2016
Şeref Meselesi, 2014
İntikam, 2013 (Hale Çelik)
Yer Gök Aşk, 2010
Beni Unutma, 2008
Kuruntu Ailesi, 1987-1990 (Didem)
Çalıkuşu, 1986

Tilbe Saran Resmi Instagram Hesabı

Resmi Instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşımda bundan oyuncumuzun Instagram da 1665 gönderisi ve yaklaşık olarak 95 bin takipçisi bulunmaktadır. Tilbe Saran’ın resmi Instagram hesabı: @tilbe.saran

Tilbe Saran Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Başarılı oyuncumuz Tilbe Saran, 1985 yılında ünlü gazeteci, fotoğrafçı, yazar ve aynı zamanda yönetmen olan Rüstem Batum ile dünya evine girmiştir. Ancak çift anlaşamamış ve 1992 yılında boşanmıştır. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuz Tilbe Saran’ın şimdilerde ise hayatında bilinen biri yoktur.

Çöp Adam Doktor İdil – Tilbe Saran Kıyafetleri

Başarılı oyuncumuz Tilbe Saran, Çöp Adam dizisine Doktor İdil karakteriyle dahil olmuştur. Bizlerde Çöp Adam dizisine yeni katılan oyuncumuz Tilbe Saran’ın Çöp Adam dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini, elbiselerini, yaptığı kombinlerini ve kullandığı aksesuarlarını marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sizlerle paylaşacağız.

Çöp Adam Doktor İdil kimdir? İdil karakterini canlandıran Tilbe Saran’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 1 Mart 2023

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: