Çöp Adam Dizisinin 2. Sezonu Ne Zaman Başlayacak? (Kesin Tarih)

16.07.2023
1.211

Çöp Adam dizisinin 2.Sezonu ne zaman başlayacak? Kesin tarihi sizlerle paylaşacağız. Başrolünde Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu’nun yer aldığı Çöp Adam dizisinin yönetmen koltuğunda Çağrı Vila Lostuvalı oturmaktadır. Dram türündeki Çöp Adam dizisi Star TV de yayınlanmaktadır. Çekimleri İstanbul’da yapılan Çöp Adam dizisinin yeni sezonunun ne zaman başlayacağı da merak edilmiştir. Bizlerde bu haberimizde Çöp Adam dizisi 2. Sezonunun ne zaman başlayacağını ve kesim tarihini sizlerle paylaşacağız.  cop adam dizisi 2. sezon ne zaman baslayacak

Çöp Adam Dizisi 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Yönetmen koltuğunda Çağrı Vila Lostuvalı’nın oturduğu Çöp Adam dizisi Star Tv’de yayınlanmaktadır. Dizi gerçek yaşanmış hayat hikayesini uyarlanmıştır. Gülseren Budaycıoğlu’nun proje tasarımını yaptığı Çöp Adam dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkat çekmiştir. 30 Kasım 2022 tarihinde yayın hayatına başlayan Çöp Adam dizisi 14 Haziran 2023 tarihinde ise sezon finali yapmıştır. Yapımcılığını OGM Pictures’in üstlendiği Çöp Adam dizisinin 2. Sezonun Eylül ayının 2. Yada 3. Haftası başlaması bekleniyor. Çöp Adam Dizisi 2. Sezon Gelen ve Ayrılan Oyuncular:

Çöp Adam Dizisi Yeni Sezon Kesin Başlama Tarihi Nedir?

Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Çöp Adam dizisinin aldığı reytingler dizinin 2. Sezon devam etmesi için yeterlidir. Bundan dolayı da dizinin yapımcısı ikinci sezon için onay vermiştir. Çöp Adam dizisinin 2. Sezon çekimleri önümüzdeki günlerde İstanbul’da başlayacaktır. Dram türünde ki Çöp Adam dizisi özellikle gerçek hayat hikayesini anlattığı için dikkat çekmiştir. Sosyal medyada da konuşulan Çöp Adam dizisinin yeni sezonu 2023 yılının Eylül ayında başlayacaktır. cop adam 2. sezon ne zaman

Çöp Adam Dizisinin 2. Sezonu Hangi Tarihte Başlayacak?

Senaryosunu Deniz Madanoğlu’nun kaleme aldığı Çöp Adam dizisi OGM Pictures imzalıdır. Dram türünde ki Çöp Adam dizisi Star TV’de yayınlanmaktadır. Gülseren Buğdaycıoğlu’nun kitabından uyarlanan Çöp Adam dizisi 14 Haziran 2023’te sezon finali yapmıştır. Çağrı Vila Lostuvalı yönetmenliğinde çekilen Çöp Adam dizisi 2. Sezon için onay almıştır. Çöp Adam dizisinin yeni 2. Sezonu Eylül ayında başlayacaktır. Ancak yapımcılar dizinin yeni sezonun Eylül ayının hangi günü başlayacağını açıklamamıştır.

Çöp Adam dizisinin 2.Sezonu ne zaman başlayacak? Sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.