Çöp Adam Dizisi Tekrarı Ne Zaman Yayın Günü Saati

22.11.2022
320

Çöp Adam dizisi Star TV ekranlarında yayınlanmaya başladı. Star TV ekranlarının yeni dizisi Çöp Adam’ın tekrar bölümleri ne zaman ekranda olacak? Çöp Adam dizisi yeni bölümünü izleyemeyenler ve tekrar izlemek isteyenler ne zaman ekran başında izleyecekler? Tüm sorularınızın cevapları bu konumuzda sizlerle.

Çöp Adam Dizisi Tekrarları Ne Zaman Yayınlanacak?

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu’nun yer aldığı Çöp Adam dizisi Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenerek dizi haline geldi. Çöp Adam dizisi senaryosu Melek Gençoğlu ve Su Ersöz tarafından kaleme alınıyor. Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği Çöp Adam’ın yönetmen koltuğunda ise Yağız Alp Akaydın bulunuyor.  p adam dizisi star tv tekrarlari

Çöp Adam dizisi tekrarları hangi gün ve saatte konumuza ekledik. Yeni Çöp Adam dizisi tekrar günleri ve saatlerini Star TV yayın akışına bakarak sürekli güncelliyoruz.

Çöp Adam dizisi Tekrarları (Star TV Yayın Akışı)
Star TV Çöp Adam yeni bölüm 30 Kasım Çarşamba Saat 20.00
Çöp Adam dizisi tekrarı 1 Aralık Perşembe Saat 20.00
Çöp Adam dizisi tekrarı 2 Aralık Cuma Saat 00.20
Star TV Çöp Adam Tekrarı 3 Aralık Cumartesi Saat 15.30
Çöp Adam Tekrarı 3 Aralık Cumartesi Saat 01.00
Çöp Adam dizisi tekrarı 4 Aralık Pazar Saat 09.00

Star TV Çöp Adam dizisi gerçek bir hayat hikayesinden yola çıkıyor. Sıra dışı bir şekilde karşılaşan, tehlikeli bir oyunun içine hapsolan Tamer ve Peri’nin sırlarla dolu hikayesini anlatacak. Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu başrollerinde yer alıyor.  Sedef Avcı, Füsun Demirel, Salih Kalyon, Elçin Afacan, Ali Yoğurtçuoğlu. Hülya Şen, Cankat Aydos, Büşra Çam, Şeyda Terzioğlu, Gülizar Nisa Uray.  Eylül Uğan ve Sinan Albayrak gibi başarılı oyuncular rol alıyor. p adam dizisi tekrarlari ne zaman

Çöp Adam dizisi her hafta çarşamba akşamları Star TV ekranlarında yayınlanıyor. Bilindiği üzere yeni dizilerin tanıtımını yapmak için hafta boyunca tekrar sık sık ekrana gelir. Çöp Adam dizisinin de tekrar bölümleri hafta boyunca ekranda olacak. Diziyi izlememiş ve tekrar izlemek isteyenler konumuzu ziyaret ederek bilgiye ulaşacaktır. Her hafta Star TV yayın akışı kontrol ederek yayın akışını güncelliyoruz. Sizlerde her hafta konumuzu ziyaret ederseniz Çöp Adam dizisi tekrar bölümlerine ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı, İlk yorumu sen yapar mısın?