Çöp Adam Dizisi Konusu Ne Anlatıyor Gerçek Yaşanmış Hikaye Özeti

22.10.2022
19.829

Çöp Adam dizisi konusu, neyi anlatıyor? Çöp Adam dizisi hikayesi ve özetini sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın’ın oturduğu Çöp Adam dizisi STAR TV ekranlarında karşımıza çıkacaktır. İzleyiciler Çöp Adam dizisinin konusunu ve neyi anlattığında merak etti. Bizlerde, merak eden izleyicilerimiz için araştırdık. Yapımcılığını OGM Pictures’in üstlendiği Çöp Adam dizisinin konusu nedir, neyi anlatıyor? Çöp Adam dizi hikayesi ve özeti nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Çöp Adam Dizisinin Konusu

Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Çöp Adam dizisi İstanbul’da çekilmektedir. Dizinin başrolünde yer alan Engin Altan Düzyatan yazılımcı Tamer karakterini canlandıracak. Elçin Sangu ise bankacı Peri karakterine hayat verecektir. Tamer, beklenmedik bir şekilde oldukça büyük servete konacaktır. Tamer, Peri’ye saplantılıdır ve onu saplantısı nedeniyle kaçırıp mahzene kapatacaktır. Peri’ye yeni bir dünya yaratan Tamer’in saplantısı, zamanla sevgiye dönüşecektir. Çöp Adam dizisinde de bu yaşananlar anlatılacaktır.Çöp Adam Dizisi özeti hangi romandan uyarlama

Çöp Adam Dizisi Ne Anlatıyor?

Dizinin başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan, Tamer karakterini canlandırmaktadır. Tamer, Berrin ile evli olasada Peri’ye saplantılıdır. Beklemediği anda yüklü bir servete sahip olan Tamer, bu nedenle saplantılı olduğu Peri’yi kaçıracaktır. Peri bankacıdır. Tamer, Peri’yi bir mahzene kapatacak ve onu kimseyle görüştürmeyecektir. Tamer ve Peri bu sebeple sürekli birlikte vakit geçirecektir. Daha sonra ise Tamer’in saplantısı Aşka dönüşecektir.

Çöp Adam Dizisi Gerçek Yaşanmış Hikayesi

OGM Pictures imzalı Çöp Adam dizisinde Elçin Sangu, bankacı Peri rolünü canlandıracaktır. İzleyicilerimiz Çöp Adam dizisinin gerçek yaşanmış hikayesini de merak etti. Çöp Adam dizisi uyarlamadır. Çöp Adam, daha önce Masumlar Apartmanı, Kırmızı Oda, Camdaki Kız gibi romanları yazan Prof. Dr. Gülseren Buğdaycıoğlu’nun eserinden uyarlanmıştır. Tamer ve Peri’nin aşk hikayesini anlatan Çöp Adam dizisi gerçek yaşanmış bir hayat hikayesidir.Adam Dizisi Konusu Ne Anlatıyor

Çöp Adam Dizisinin Özeti

Başarılı yazılımcı Tamer, büyük bir servete konacaktır. Tamer, Berrin ile evlidir. Ancak Peri’ye de saplantılıdır ve bu servete konduktan sonra Peri’yi kaçıracaktır. Hatta Tamer, Peri’ye burda yeni bir dünya yaratacaktır. Peri’ye saplantılı olması nedeniyle onu kimseyle görüştürmeyecektir. Peri ve Tamer sürekli bir arada olduğu için zamanla birbirlerine aşık olacaktır. Peri ile Tamer arasında bu yaşananlar da Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır.

Çöp Adam dizisinin konusu nedir, hangi romanın özeti, neyi anlatıyor? Çöp Adam dizi hikayesi ve özeti nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.