Çöp Adam Dizisi 2. Sezon Oyuncuları (Ayrılan ve Yeni Gelen Oyuncular)

15.07.2023
42

Çöp Adam Dizisi 2. Sezon Oyuncuları (Ayrılan ve Yeni Gelen Oyuncular) Sezonun en iddialı dizilerinden biri olan Çöp Adam 2. sezonda da aynı tempoyla devam edecek. Ancak bazı oyuncuları diziden ayrıldı. Çöp Adam dizisi 2. sezonunda oyuncu ayrılıkları yaşandı. Oyuncuların bazıları ayrılırken diziye yeni oyuncularda katılıyor elbette. Çöp Adam dizisi yeni gelen ve ayrılan oyuncuları bu konumuzda paylaşacağız.

Çöp Adam Dizisi 2. Sezon Oyuncuları

Çöp Adam dizisi ilk kez 30 Kasım 2022’de yayınlandı. Dizinin yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı üstlenirken senaryosunu Melek Gençoğlu, Su Ersöz ve Deniz Madanoğlu kaleme alıyor. Çöp Adam dizisi başrollerini Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu paylaşıyor. Çöp Adam dizisi ilk sezonunda olan oyunculardan bazıları ayrıldı. Ayrılan oyuncuları konumuzun altında açıklıyor.cop adam dizisi 2. sezon oyunculari

Çöp Adam dizisi 2. sezon oyuncuları: Engin Altan Düzyatan, Elçin Sangu, Füsun Demirel Aysel, Salih Kalyon, Elçin Afacan, Ali Yoğurtçuoğlu ,Cankat Aydos, Büşra Çam, Gülizar Nisa Uray yer alıyor.

Derya Alabora – Viran

Çöp Adam dizisine 2. Sezonda katılan Viran karakterine başarılı oyuncumuz Derya Alabora hayat verecektir. 19 Ağustos 1959 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncumuz Derya Alabora, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Anasanat Dalından mezun olmuştur. Aynı bölümde öğretim görevlisi olarak çalışan ve Digital Film Academy İstanbul’da ders veren oyuncumuz özellikle Şaşıfelek Çıkmazı dizisiyle tanınır hale gelmiştir.

Aytek Şahan – Sarp

Çöp Adam dizisinin kadrosuna yeni dahil olan Sarp karakterini Aytek Şahan canlandıracaktır. Aytek Şayan 1985 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimine Veterinerlik Fakültesinde başlamıştır. Daha sonra ise Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümüne geçiş yapmış ve 2013 yılında mezun olmuştur: İlk dizisi olan İsimler’le tanınan başarılı oyuncumuz daha önce Diriliş Ertuğrul, Kuzgun, Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı gibi projelerde de rol almıştır

Çöp Adam Dizisi 2. Sezonunda Ayrılan Oyuncular

Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan OGM Pictures imzalı Çöp Adam dizisinden ayrılan oyuncuları bu konumuzda duyuruyoruz. Çöp Adam dizisinin başrol oyuncularından olan Berrin karakterini canlandıran Sedef Avcı diziden ayrıldı. Sedef Avcı Çöp Adam dizisinden ayrıldığını sosyal medya hesabından duyurdu sevenlerine.

Sedef Avcı- Berrin

Çöp Adam dizisi ilk bölümünden beri yer alan ve başrol karakteri olan Sedef Avcı diziden ayrıldı. Bu durumda sevenlerine üzdü. sedef avci cop adamdan ayrildi

Çöp Adam dizisinden sadece Sedef Avcı ayrılmadı. Onunla birlikte bir kaç oyuncu daha ayrıldı. Çöp Adam dizisinden ayrılan diğer oyuncular: Hülya Şen, Selen Domaç, Fatih Koyunoğlu ve Şeyda Terzioğlu.

Çöp Adam dizisi 2. sezonunda ayrılan ve diziye yeni katılan oyuncuların bilgilerini konumuza eklemeye devam edeceğiz. Diziden ayrılan Sedef Avcı ve diğer oyuncular reytingleri etkiler mi sizce? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

YAZAR BİLGİSİ
1991 Kırıkkale doğumluyum. Kırıkkale Üniversitesi Sınıf Öğretmeni mezunuyum. www.dizioyuncu.com sitesinde yıllardır yazarlık yapıyorum. Güncel dizi film haberlerini dizioyuncu.com sitemizde ziyaretçilerimize sunuyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..