Çöp Adam 22 Mart 2023 Çarşamba Var Mı Yok Mu?

18.03.2023
5.517
Çöp Adam 22 Mart 2023 Çarşamba Var Mı Yok Mu?

Çöp Adam 22 Mart 2023 Çarşamba Var Mı Yok Mu? Neden Yayınlanmadı? Star TV de ekrana gelen Çöp Adam dizisi ekrana bir hafta mola veriyor. Çöp Adam dizisi neden 22 Mart haftası yayınlanmayacak? Bu sorunun cevabı konumuzda sizlerle olacaktır.

Çöp Adam dizisi 22 Mart 2023 Çarşamba Neden Yok Yayınlanmadı?

StarTv ekranlarında yayınlanan ekran macerasına yeni başlayan Çöp Adam dizisi neden olmayacak? Çünkü Star TV de Cumhurbaşkanının konuk olacağı özel yayın yapılacak. Bu yüzden de 22 Mart 2023 Çarşamba akşamı Çöp Adam dizisi yeni bölümü olmayacak. çöp adam dizisi yeni bolum ne zaman

Aslında Cumhurbaşkanının konuk olacağı özel yayın saat 22.00 da başlayacak. Ve NTV kanalı ile ortak yayın olacak. Çöp Adam dizisi özetsiz yayınlansa yine ekrana gelebilirdi. Ancak yapım şirketi ve kanal yeni bölümün reytinglerinin düşmemesi adına bu kararı aldılar.

Çöp Adam Dizisi Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Star TV nin sevilen dizisi Çöp Adam başrolleri Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu. Başrolleri  çok güçlü olan Çöp Adam dizisi reytinglerde iyi durumda. Çöp Adam dizisinin yeni bölümü 22 Mart 2023 Çarşamba akşamı yayınlanmayacak. Ancak bir haftadan sonra yani 29 Mart 2023 Çarşamba akşamı Star TV de Çöp Adam’ın yeni bölümünü göreceksiniz.

Star TV nin sevilen dizisi Çöp Adam reytinglerde çok başarılı durumda. Bu yüzden de dizinin bir hafta bile mola vermesini istemiyor izleyici. Ancak böyle sürpriz durumlar çıkıyor ortaya. Çünkü fragmanlarda da çarşamba yayınlanacak dese de son dakika haberi ile kanalın yayın akışında değişiklik oldu. Çöp Adam dizisi çarşamba yeni bölüm vardı Star TV yayın akışında. Ancak Cumhurbaşkanı özel yayın kararı alınınca yayın akışı değişti. Bir hafta aranın ardından Çöp Adam dizisini aynı gününde izleyeceksiniz.cop adam dizisi 22 martta neden yok

Çöp Adam dizisi 22 Mart Çarşamba akşamı izleyemediğimiz 15. bölümü bir hafta aranın ardından 29 Mart Çarşamba akşamı izleyeceğiz. Çöp Adam dizisinin yayınlanmamasını nasıl yorumlarsınız? Çöp Adam dizisini izliyor musunuz? Çöp Adam dizisi bir hafta ara vermesi doğru mu? Yorumlarınızı aşağıya yazınız.

YAZAR BİLGİSİ
1991 Kırıkkale doğumluyum. Kırıkkale Üniversitesi Sınıf Öğretmeni mezunuyum. www.dizioyuncu.com sitesinde yıllardır yazarlık yapıyorum. Güncel dizi film haberlerini dizioyuncu.com sitemizde ziyaretçilerimize sunuyorum.
YORUMLAR

 1. Aysel dedi ki:

  Bu değişimden haberi olmayan ben,ha şimdi basliyacak diye ekran karşısındayım.Hic olmassa alt yazı ile değişimden bahsetmeliydiler, boşa geçen zamanıma acıdım ve cok sinirlendim.

 2. Anonim dedi ki:

  Yayınlansın çünkü derdimiz diziden ziyade biraz aklımız dağılsın hep depremle ilgili gördüğümüz için psikoloji miz bozuldu

 3. Dilan demir dedi ki:

  Yasak elma 13 şubat yeni bölümleri varmı yok mu

 4. Elif dedi ki:

  Yayınlanması gerek. 1 hafta yeterli

 5. suna dedi ki:

  yayınlansın. çok güzel bir dizi