Çok Yakında Küp Programı Başvuru Formu Nasıl Katılırız?

Çok Yakında Küp Programı Başvuru Formu Nasıl Katılırız? Çok Yakında adıyla tanıtım fragmanı yayınlanan programın formatı nedir bilgilerini sizlerle paylaşalım. Çok Yakında programı formatında kapınıza kocaman bir küp geliyor. Bu küpü öncelikle kargo paketi zannedip evinize alıyorsunuz. Alırken dezenfekte etmeye çalışanlarda oluyor elbette. Sonrasında bu kocaman küpün üzerinde bir açma tuşu olduğunu görüyor ve küpü açıyorsunuz. Küpün 4 yüzünde 4 ekran var ve yazılar çıkıyor.

Soru Küpü Yarışması Başvuru Formu sorularıSoru Küpü yarışmasının başvuru sayfası açıldı. Internet adresi sorukuputrt.com  bu adresten başvurularınızı yapabilirsiniz.

Küp konuşmaya başlıyor ve ”Ben küp. Trt1 den geldim. Dezenfekte edildim. Ama beni eve alırken dikkatli olmanız beni mutlu etti diyor. Sonrasında herkes evde mi diyor ve sosyal mesafeye dikkat ediniz.” diyor. Küp adında bir robot ile yapılacak olan program nasıl olacak? Formatı ve ödülü nedir? Çok Yakında adı ile fragmanı yayınlansa da adının başka olacağını düşünüyoruz. Çok Yakında programına en yakışan isim muhtemelen yarışma programının sunucu olacak olan Küp isimli robot olacaktır.

Çok Yakında Küp Programı Başvuru Formu Nasıl Katılırız?

Soru Küpü yarışmasının başvuru sayfası açıldı. Internet adresi sorukuputrt.com  bu adresten başvurularınızı yapabilirsiniz.

Küp programına nasıl katılabilirsiniz? Küp programına nasıl başvurabilirsiniz? Bilgilerini sizlerle paylaşalım. Çok Yakında Küp programı başvuru formuna Trt1’in resmi sitesinden ulaşabilirsiniz. Küp adlı robotun ailenizle yarışmasını istiyorsanız sizlerle programa başvuru yapabilirsiniz. Küp evinize gelecek ve ailenize konuk olarak sizlerle yarışacak. Küp programının ailenize katılması için başvuru yaparak evlerinizden çıkmadan beklemelisiniz. Küp’e internet üzerinden başvuru yapacaksınız ve sonrasında evinizde gelmesini bekleyeceksiniz.

soru küpü yarışması başvuru formu Soru Küpü Yarışması Başvuru Formunda Neler Soruluyor?

Soru Küpü yarışmasında sorulan sorulara bakalım neler istiyor. Soru Küpü başvuru formunda öncelikle ad soyad yaşınızı ve telefon numaranızı istiyor. Diğer yarışmalarda yaş sınırı 18 den büyük olurken bu yarışma da yaş sınırı en az 13. 13 yaşından büyük herkes bu yarışmaya katılabiliyor.  Evde kaç kişisiniz ve yarışmaya katılacak olanlarla yakınlık dereceniz nedir? Mezuniyet durumunuz, çocuğunuz var mı ve medeni durumunuz nedir? Bu sorulara doğru cevap verdiğiniz takdirde diğer sorulara geçebilirsiniz.

Soru Küpü yarışma başvuru formunda hobileriniz ilgi alanlarınız, daha önce başka yarışmaya katılıp katılmadığınız, her hangi bir fiziksel engelinizin olup olmadığı soruluyor. Büyük ödülü kazanırsanız ne yapacaksınız bu soruyu da cevaplamalısınız. Soru Küpü başvuru formunda kendi resminizi ve salon resminizi de paylaşmalısınız. 

 

Çok Yakında Küp Programı Ödülü Nedir?

Soru Küpü yarışmasında etaplar var. Etaplarda sorulan soruların puanları birbirinden farklı. Aileler karşılıklı olarak kamera ile birbirlerine bağlanıyorlar ve soruların cevaplarına göre yorum yapıyorlar. Aileler evlerinde birbirleri ile yarışıyorlar.

Soru Küpü yarışmasının başvuru sayfası açıldı. Internet adresi sorukuputrt.com  bu adresten başvurularınızı yapabilirsiniz.

Soru Küpü yarışmasında genel kültür, sanat, tarih, medya, günlük yaşam, bilim, edebiyat, teknoloji ve ülkemiz hakkında görsel ve işitsel sorular soruluyor. Soru Küpü programın ikinci etabında ünlü isimler videolu sorular soruyorlar. Soru Küpü 3.etabın sonunda sorulardan 5 tanesini doğru cevaplayan aile 5 bin TL’nin sahibi olacak.

Sosyal mesafe ve izolasyona dikkat çekilen bu günlerde evinde kal sloganıyla herkesin evinde kalarak yarışabileceği yeni bir format yeni bir program Çok Yakında Küp. Küp programında ailecek soruları cevaplarken sizce ödüllerde verecektir. Küp’ün ekranında soruları cevapladıktan sonra muhtemelen küp sizler için bir ödül getirecektir. Küp açılıp içinden bir ödülde çıkabilir. Bakalım formatı yeni olan bu programda nasıl sürprizler olacak? Sizlerde Çok Yakında Küp programına katılmak ister misiniz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Yorum yaz

17 Yorum

  1. Biz katıldık çok eğlendik bu pazartesi biz varis çok keyifli bir yarışma herkes katılmalı bence

  2. Avatar Özlem koç

    Gercekten cok merak esdiyorum ve cok heceynlı olacağına eminim inşallah banada katılmak nasip olur

Etiketler