Çok Güzel Hareketler 2 Yeni Sezon (2023-24) Ne Zaman Başlayacak?

28.12.2022
267

Kanal D ekranlarında 31 Ocak Pazartesi günü final ile ekrana gelen Çok Güzel hareketler 2 Kanal D ekranlarındaki macerasını sonlandırmıştı. Sevilen show programının yeni bölümlerini göremeyen izleyiciler Çok Güzel hareketler 2 yeni sezona ne zaman başlayacak 2023-2024 sezonu başlama tarihi ve kanalı belli oldu mu gibi merak edilen soruları burada yanıtlayacağız.

Güncelleme: Çok Güzel Hareketler 2 programı yeni bölümleri ile artık Star TV ekranlarında olacaktır. cok guzel hareketler 2 yeni sezon tarihi

Çok Güzel Hareketler 2 Yeni Sezon (2023-24) Ne Zaman Başlayacak?

Oldukça güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip olan ve Yılmaz Erdoğan koordinatörlüğünde Kanal D ekranlarında uzun süredir devam eden BKM mutfak ekibi son olarak 28 Haziran’da ekrana geldi. Sezon finali yapmasının ardından yaz tatiline başlayacak olan Çok Güzel hareketler ekibi koronavirüs sonrası da 2 ay boyunca tatil yapacak ve ağustos ayının son haftası ekip yeniden bir araya gelmeye başlayacak. Peki Çok Güzel hareketler 2 yeni sezona ne zaman başlayacak? cok guzel hareketler 2 2. sezonu baslama tarihi

”Çok Güzel Hareketler 2 Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak” kesin tarihi henüz belli olmadı. Yaz tatili sonrasında ağustos ayının sonu ile eylül ayının ilk haftalarında hazırlık çalışmalarına başlaması beklenen programın yeni takviyeler ve oyuncularla güçlü bir ekip olarak eylül ayında yeniden başlayacağına tahmin ediyoruz. Ülkemizde ve dünyada görülen koronavirüs vakaları ile de doğrudan alakalı olan Çok Güzel hareketler 2 ekibi salgın sonrasında seyircisiz olarak ekrana gelmeye başlamıştı. 28 Haziran Pazar günü sezon finali ile ekrana gelecek olan Çok Güzel hareketler 2 2023-2024 yeni sezona 2023 eylül ayında başlayacak. Kesin başlama tarihi belli olduğunda buraya ayrıca yazacağız.

Çok Güzel Hareketler 2 Yeni Sezon Tarihi:

cok guzel hareketler bunlar yeni sezon tarihi

2023/2024 sezonunda yeni oyuncuların da katılacağı Çok Güzel hareketler 2 eğlence programı yine Kanal D ekranlarında devam edecek. Yılmaz Erdoğan yeni oyuncular ile birlikte daha uzun zamanlar programı devam ettirmeyi planlıyor. Yeni yüzler ve yeni oyuncular ile Çok Güzel hareketler 6 eylül 2023 de yeni sezonuyla Kanal D’de devam edecek. Sizlerde program hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz. Çok Güzel hareketler programına yeni katılan oyuncular için tıklayın..

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

  1. burak can dedi ki:

    Çok Güzel hareketler ne zaman başyor eylül kaç başıyor