Çocukluk Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler Jenerik Müziği

Çocukluk Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler Jenerik Müziği… Çocukluk dizisi TV8 ekranlarında 9 ekim cuma akşamından itibaren yayınlanıyor. Çocukluk dizisi yeni bölümlerinde jenerik şarkısı ile birlikte dizide çalan şarkıları da konumuza ekliyoruz. Çocukluk dizisi dram ağırlıklı duygular içerdiğinden dolayı bir çok hüzünlü şarkı da duyabiliriz bu dizide. Bizlerde konumuzda dizide yer alan şarkıları paylaşmaya çalışıyoruz.

Çocukluk dizisi 2020-2021 de fox tv de

Çocukluk Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler

Çocukluk dizisi MedYapım & MF Yapım imzası taşırken yapımcılığını Faruk Bayhan ve Fatih Aksoy üstleniyor. Nadim Güç yönetmenliğinde yayınlanan Çocukluk dizisi senaryosunu Ebru Hacıoğlu ve Verda Pars yazıyor. Çocukluk dizisi başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, Burcu Özberk, Beren Gökyıldız, Kübra Süzgün, Nilay Yeral, Derinsu Akkuş yer alıyor. Çocukluk dizisi başrolleri genellikle çocuk oyunculardan yer alsa da genellikle polisiye dizilerden hatırladığımız özellikle Behzat Ç rolü ile tanınan Erdal Beşikçioğlu ve komedi dizilerinden bildiğimiz Burcu Özberk’te bu dizi de yer alıyor. Burcu Özberk ve Erdal Beşikçioğlu rol aldıkları dizilerin tarzının dışına çıkarak yeni formatla seyirci karşısına çıkıyorlar. Bu da onların oyunculuktaki kabiliyetlerini ortaya koyacak. Çocukluk Dizisi Çekim Yerleri

Çocukluk dizisi aile olmayan çocukların aile arayışları yeni bir aileye sahip olma isteğini konu edinecek. Mahir kendi hayallerini bırakıp o çocuklar için mücadele ederken hırçın tavırları çocukları bazen şaşırtsa da genellikle babacan tavırlar sergiler. Çocukluk dizisinde dram ağırlıklı duyguları izlesekte o çocukların arasında çocukça duygular kardeşlik ve eğlenceli halleri diziye renk katacaktır. Çocukluk dizisinde genel olarak ağlamak isteyeceğiz. Tabi dizide çalan şarkılarda bu isteğimizi artıracak tarzda olacak. Çocukluk dizisindeki şarkıları müzikleri isimleri ile konumuza ekleyeceğiz.

Çocukluk Dizisi Nerede Çekiliyor

Çocukluk Dizisi Kayahan İpek Açar Annesi Onu Çok Öpermiş Severmiş Ninni Sözleri

Çocukluk dizisinde Kayahan’ın ve eşi İpek Açar’ın seslendirdiği Ninni çaldı. Çocukluk dizisinde çalan ninninin sözleri ve videosunu sizlerle paylaşalım. Çocukluk dizisi Kayahan- İpek Açar’ın Söylediği Ninni Sözleri;
Uykudan Uyanmış,
Gülermiş Bakarmış,
Annesi Onu Çok Öpermiş Severmiş,
Okula Gidermiş Yazarmış Çizermiş,
Babası Onu Çok Öpermiş Severmiş,
Annesi Onu Çok,
Babası Onu Çok,
Herkesler Onu Çok Severmiş Severmiş,
Annesinin Yavrusu,
Kuzusu Pamuğu,
Annesi Ninni Söyler,
Cankuşu Dinlermiş…

Çocukluk Dizisi Jenerik Müziği

Çocukluk dizisi başlarken oyuncu isimleri geçerken çalan arka fonda jenerik şarkıda izleyicileri etkilemek zorunda. Jenerik fon müziğini şarkıları sözleri ile birlikte konumuza ekleyelim. Çocukluk dizisinde jenerik diziye özel olacaktır. Çocukluk jenerik müziği de dram ağırlıklı hüzünlü bir tarzda olacaktır.

Çocukluk dizisinde yer alan çocukların tatlı afacan hallerinin yanı sıra ailesiz geçen günleri hüzünlerinin ve aile hasretinin konu edileceği dizi seyirciden nasıl tepki alacak merak ediyoruz. Çocukluk dizisi oyuncu kadrosu oyuncular karakteri bilgileri konumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler