Çocukluk Dizisi Nene Kimdir? Gerçek Adı İpek Çiçek

Çocukluk Dizisi Nene Kimdir? Gerçek Adı İpek Çiçek… Çocukluk dizisi kadrosuna yeni katılan İpek Çiçek kimdir? İpek Çiçek daha önce hangi dizilerde rol aldı? Çocukluk dizisi Nene kimdir rolü karakteri bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. Çocukluk dizisi Nene İpek Çiçek resimleri gerçek hayatı karakteri bilgileri konumuzun devamında.

Çocukluk Dizisi Nene Kimdir?

Çocukluk dizisi yeni bölümünde diziye Nene karakteri dahil oldu .Çocukluk dizisinde Nene rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı İpek Çiçek. Çocukluk dizisi İpek Çiçek kimdir bilgileri konumuzda ayrı bir başlık olarak paylaşılmıştır. Çocukluk dizisi Nene karakteri bilgielri konumuzda.

Ipek Cicek kimdir yeni dizisi Cocuk

Çocukluk Dizisi Nene Karakteri Rolü

Çocukluk dizisinde Nene rolü senaryoda önemli bir karakterdir. Nene kimdir karakteri; Mahir Nene’yi bir aileye vermiştir. Ancak Nene o evden memnun kalmaz bu yüzden de Ali Kaan Umut Evi’ne gecenin bir yarısı geri döner. Nene lise öğrencisidir ve bir gözü görmemektedir. Bu yüzden de korsan bandı ile gezmektedir. Nene sürekli başını belaya sokarak Mahir’i zor durumda bırakır. Mahir onu yeni bir aileye vermek için çabalasa da Nene sürekli başını derde sokar ve umut evine geri döner. Nene umut evinde Mavi ve kızlara ablalık yapmaktadır. Onların en büyüğüdür.

cocukluk dizisi ipek cicek kimdir nene

İpek Çiçek Kimdir?

İpek Çiçek Çocukluk dizisinde Nene rolünü canlandırmaktadır. İpek Çiçek kimdir? İpek Çiçek 1999 İstanbul doğumludur. Bilgi Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Beyti Engin’den kamera önü oyunculuk eğitimleri aldı. Cihangir Sanat Atölyesi’nde Temel Oyunculuk Atölyesi temel oyunculuk eğitimleri aldı.

İpek Çiçek’in Rol Aldığı Dizi Filmler

Mucize Doktor- Betüş’ün Ablası,,
Elimi Bırakma- Gamze,
Gençliğim Eyvah -Ayşe rolünü canlandırdı.

ipek cicek yeni dizisi cocukluk nene

İpek Çiçek Sosyal Medya Hesabı

İpek Çiçek Çocukluk dizisinde Nene rolünü canlandırıyor. Nene karakteri bilgilerini konumuza ekledik. Çocukluk dizisi Nene rolünü oynayan oyuncu İpek Çiçek’in instagram hesabı https://www.instagram.com/ipeksiciceksi/

İpek Çiçek’in oyunculuğunu nasıl buldunuz? Çocukluk dizisinde Nene rolünü canlandıran oyuncu İpek Çiçek hakkında yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

Etiketler