Çocukluk Dizisi Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor Bitti mi Final mi?

Fox Tv de ekrana gelen Çocukluk dizisi 11 Aralık cuma günü var mı yok mu neden yayınlanmıyor, bitti mi Çocukluk final mi yaptı yayından mı kaldırıldı, Çocukluk yeni bölüm ne zaman yayınlanacak gibi sorulara bu konumuzda detaylı yanıt vereceğiz. Fox’dan gelen yeni yayın akışına göre 11 Aralık Cuma akşamı Çocukluk dizisi yayınlanmayacak. Onun yerine Ayla filmi yayınlanacak. Çocukluk Dizisi Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor Bitti mi

11 Aralık Çocukluk Dizisi Var mı Yok mu?

Çocukluk dizisi her hafta cuma akşamları Fox TV ekranlarında yayınlanıyor. Cuma akşamlarının sevilen dizisi Çocukluk 11 Aralık cuma akşamı yayınlanmayacak. Seyirciler Çocukluk dizisi fragmanı çıkmayınca ve dizinin yeni bölümünü ekranda göremeyince merak ettiler. Bizlerde Çocukluk dizisinin yeni bölümünün neden olmadığını sizlerle paylaşmak istedik. Çocukluk dizisi 11 Aralık cuma akşamı yayınlanmayacak. Yerine ise sevilen sinema filmi Alya yayınlanacak.

cocukluk dizisi bitti mcocukluk dizisi bitti mi final mi yaptii final mi yapti

Çocukluk Dizisi Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor?

Çocukluk dizisi neden yok yayınlanmıyor? Çocukluk dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanmayacak. Nedeni hakkında bir açıklama yapılmasa da tahmini olarak koronavirüs testi pozitif çıkan bir oyuncu olabilir ya da set çalışanlarından birisi korona olabilir. Bu yüzden de çekimlere ara verilmiş olabilir. Çocukluk dizisi stok bölümü bulunmadığı içinde Çocukluk dizisi yeni bölümüne bir hafta ara verildi.

Çocukluk dizisi 11 Aralık cuma akşamı yayınlanmayacak. 11 aralık cuma günü yeni bölümü olmasa de yeni bölümü 1 hafta aradan sonra yayınlanacak. Çocukluk dizisinin yayınlanmama sebebi ile ilgili resmi bir açıklama bulunmuyor. Bizde tahminimizi sizlerle paylaştık. Çocukluk dizisi çekimlerine bir süre ara verildi bu yüzden de yeni bölümü bir hafta yayınlanmayacak.

cocukluk dizisi yeni bolumu neden yok

Çocukluk Dizisi Bitti mi Final mi Oldu?

Çocukluk dizisi bitti mi final mi oldu? Çocukluk dizisi 11 aralık cuma akşamı yayınlanmayacak. Ancak bunu dizinin finali diye düşünmemek lazım. Çocukluk dizisi final yapmıyor. Çocukluk dizisi yeni bölümü sadece bir hafta yayınlanmayacak. Çocukluk dizisi yeni bölümü 18 Aralık cuma akşamı Fox TV ekranlarında yayınlanacak. Çocukluk dizisi final yapmıyor bitmiyor. Çocukluk dizisini siz severek takip ettiğiniz sürece Çocukluk dizisi final yapmaz ve bitmez.

Çocukluk dizisi reytinglerde çok başarılı olmasa da bitecek kadarda düşük değil. Çocukluk dizisi reyting sıralamasında son olarak 12. sırada yer almış. Çocukluk dizisi final yapmaz bir süre daha. Ancak reytingleri daha da çok düşerse final tarihi yakındır. Bu ara final habercisi olabilir. Çocukluk dizisinin reytinglerinde artış olmalı. Yoksa yıl sonu Çocukluk dizisinin de sonu olabilir.

cocukluk dizisi yeni bolumu ne zaman

Çocukluk Dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman?

Çocukluk dizisi yeni bölümüne bir hafta ara vermiş olsa da yeni bölümü ile bir hafta aradan sonra yani 18 Aralık cuma akşamı yayınlanacak. Çocukluk dizisi yeni bölümünü izlemek isteyenler için tanıtım fragmanı da yakında çıkacaktır. 18 Aralık cuma akşamı yeni bölüm izlemek isteyenler Fox tv karşısında yerini alsın…

Çocukluk dizisi hakkında düşünceleriniz neler? İzliyor musunuz? Çocukluk dizisini beğeniyor musunuz? Çocukluk dizisi sizce bitmeli mi? Yoksa yeni yılda da devam etmeli mi? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

Yorum yaz

8 Yorum

  1. Avatar Lütfen çocukluk dizisini kaldırmayın

    Ççcukluk dizisi yeniden başlatın severek izliyordum

  2. Çocukluk dizisi severek izlediğimiz bir dizi olup fark yaratan konusu ve oyuncuları ile devam etmesini çok isterim❣️

Etiketler