Çocukluk Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Tekrar Gün ve Saatleri

31.05.2020
226

Çocukluk dizisi çok yakında Fox TV’de ekrana gelecek. Çocukluk dizisinin başrollerinde Beren Gökyıldız yer alacak. Beren Gökyıldız dışında yeni oyuncular da katıldıkça burada sizlere detaylı bilgiler vermeye çalışacağız. Herkesin merak ettiği sorulardan birisi de Çocukluk dizisi ne zaman başlayacak hangi kanalda yayınlanacak, Çocukluk dizisi hangi günlerde tekrar bölümleri ekrana gelecek?

Son Bilgi:  Çocukluk dizisi Fox Tv de 9 Ekim 2020 Cuma günü ilk bölümüyle ekrana gelecek. Çocukluk dizisinin ilk bölümü 9 Ekim cuma saat 20.00 de yayınlanırken Çocukluk dizisi bölüm tekrarı yine cuma günü saat 22.25 de ekrana gelecek.

“Çocukluk” ilk bölümüyle 9 Ekim cuma 20.00’da FOX TV’de.
Çocukluk Dizisinin tekrarlarının ekrana geleceği gün ve saatler:
Cuma: 22.15
Cumartesi: 13.00 – 00.15

Çocukluk Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Ekranların sevilen küçük yıldızlarından birisi olan Beren Gökyıldız, Çocukluk dizisinde rol alırken dizi Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak. Çocukluk dizisinin hangi günler FOX TV’de yayınlanacağı ve tekrarlarını ne zaman ekrana geleceği dizi izleyemeyen ya da yeniden izlemek isteyenlerin merak konusu oldu. Bir yetimhanede geçen dramatik olayları izleyiciyi aktaracak olan ve orijinali bir Japon dizisinden uyarlama olan Çocukluk dizisi Med yapım tarafından hazırlanacak.

Kimsesizler Dizisi Ne Zaman Başlayacak
Medyapım tarafından hazırlanan dizi için hazırlıkların başladığı ve kısa süre içerisinde oyuncu kadrosunun tamamlanacağı belirtiliyor. Medyapım resmi olarak Instagram sayfasından Beren Gökyıldız’ın yeni dizisi hakkında açıklama yayınladı. Yapılan bu açıklamaya göre Çocukluk dizisi 2020-2021 yeni sezonda Fox tv de ekrana gelecek. Beren Gökyıldız güzel bir oyuncu kadrosuyla herkesin ilgisini çekecek bu dram dizisinde baş rolde oynayacak.
Kimsesizler Dizisi tekrarları

FOX TV ekranlarında yeni sezonda ekrana gelecek Çocukluk dizisinin hangi gün yayınlanacağını merak eden izleyicilere kısa bir bilgi sunalım. Bildiğiniz üzere pazartesi günleri FOX TV’de yasak elma dizisi salı günleri ise baraj dizisi yayınlanıyor. Çarşamba günleri öğretmen dizisi Fox TV’de yayınlanırken Perşembe günü mucize doktor isimli dizi ekrana geliyor. Cumartesi günü Zümrüdüanka dizisinin ve pazar günleri de savaşçı dizisinin ekrana geleceği FOX TV’de sadece cuma günü herhangi bir dizi bulunmuyor.

Çocukluk Dizisi Tekrar Gün ve Saatleri

Bu nedenle yeni sezonda ekrana gelecek olan Çocukluk dizisinin cuma günleri yayınlanacağına şimdiden söyleyebiliriz. Çocukluk dizisinin cuma günü yayınlanması ile birlikte cumartesi ve Pazar günleri de tekrarlarının yayınlanacağı ana ve Fox TV ekranlarında dizi ve programın olmadığı saatlerde Çocukluk dizisinin birçok defa tekrar bölümlerinin yayınlanacağını sizlere söyleyebiliriz.Kimsesizler Dizisi Fox tv

Fox TV yayın akışına göre Çocukluk dizisinin hangi günler saat kaçta tekrar yayınlanacağını sizlere bu sayfada duyurmaya devam edeceğiz. Sizler de merak ettiğiniz sormak istediğiniz ve Çocukluk dizisi hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz. Çocukluk Dizisi oyuncuları kimler konumuza göz atabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Hüseyin dedi ki:

  Çocukluktan güzel başka bir film düşünemiyorum çocukluk tekrar başlasın

 2. Asiye dedi ki:

  Çocukluk dizisi mükemmel bir dizi çok beğendim devam etmesini istiyorum

 3. Ecelokko dedi ki:

  Bayıldım . Gerçekten harika eşimin işten gelmesini beklerken zaman çok hızlı gecıyo saol fox saol türkiye.

 4. Anonim dedi ki:

  Bence çok güzel bir film

 5. Gamze öz dedi ki:

  Bu çocuk ta yakında adından çok bahsettirir acayip güzel ve sevecen hareketli bir çocuk drama eğitimi alıyor yolu açık olsun Drama hocası Gamze

  Alper Çınar Bektaşoğlu
  Alpercinar_official
  #Alpercinarbektasoglu