Çocuk Dizisi Tekrarı Hangi Gün Saat Kaçta Yayınlanacak? Yayın Akışı (Star TV)

Yorum Yap 290 kez izlendi

Yeni Sezonda ekrana gelecek Star tv dizilerinden birisi olan Çocuk dizisi hangi günler yayınlanacak tekrarları ne zaman ekrana gelecek yeniden yayınlanacağı gün ve saatleri Star tv yayın akışından sizlere aktarmak ve her hafta bu sayfayı güncelleyerek Çocuk dizisinin yeni bölümlerini ve tekrarlarını kaçıranlar için ne zamanlar yeniden yayınlanacağını yayın akışından sizlere sürekli yeni bilgilerle aktarmak istiyoruz.

Çocuk Dizisi ne zaman hangi günler Star tv deÇocuk Dizisi Tekrarı Hangi Gün Saat Kaçta?

Star tv de yeni sezonda (2019-2020) ekrana gelecek olan ve yapımcılığını 1441 Productions’ın yaptığı, yönetmenliğini ise Serkan Birinci’nin üstlendiği Çocuk dizisinin senaryosunu Nazlı Sunlu Kaçan ve Hilal Yıldız’ın senaristliğini yaptığını daha önceki Çocuk dizi oyuncuları konumuzda belirtmiştik. Çocuk dizisinde başrolleri Merve Çağıran, Serhat Teoman, Nazan Kesal, İsmail Hacıoğlu, Ceyda Ateş, Kenan Acar, Mehmet Emin Güney, Nimet İyigün, Emre Yetek gibi isimler paylaşıyor. Çocuk dizisinin tüm oyuncuları için TIKLAYIN >> Çocuk dizisi oyuncuları karakterleri

Çocuk dizisi ne zaman yayınlanacakÇocuk Dizisi Tekrarları hangi günler Saat kaçta Star Tv Yayın Akışı:

Çocuk Dizisi Tekrarı Hangi günler yayınlanacak saat kaçta Star tv de olacak dizinin ilk bölümü yayınlandıktan sonra bu sayfada sizlere sunacağız detaylı bilgileri. Çocuk Dizisi Tekrarları diziyi izleyemeyen yada yeniden izlemek isteyenler için oldukça güzel bir alternatif oluyor. Çocuk Dizisi Tekrarının yayınlanacağı gün ve saatler Star tv den güncel olarak alınıp gün ve saat olarak detaylıca bu sayfaya eklenecektir. Lütfen güncel olmayan bilgiler varsa yorum kısmına yazıp bizi uyarabilirsiniz.

Çocuk Dizisi 9 Eylül Pazartesi Saat 20.00
Çocuk Dizisi Tekrarı 9 Eylül Pazartesi Saat 23.00
Çocuk Dizisi 1. bölüm Tekrarı 10 Eylül Salı Saat 20.00
Çocuk bölüm tekrarı 11 Eylül çarşamba Saat 23.00

Çocuk Dizisi Tekrarı Hangi Gün Saat KaçtaStar TV Çocuk Dizisinin Tekrarını Ne Zaman Yayınlayacak? Hangi Gün Saat Kaçta

Geçtiğimiz sezon oldukça iyi izlenme oranlarına ulaşan Star tv bu sezon Söz, Avlu ve İstanbullu Gelin gibi dizilerini final yaptırarak başlayacağı için Çocuk, Güvercin ve Sevgili Geçmiş gibi dizilerine daha çok önem verecek ve sık sık tekrarlarını yayınlayarak izleyiciye benimsetmeye çalışacak. Bu nedenle Çocuk dizisinin tekrar bölümlerini haftanın bir çok günü ekrana getireceğini tahmin ediyoruz. Çocuk Dizisi Tekrar günleri ve saatleri Star tv yayın akışında belli olduktan sonra haftanın hangi günleri olacağını saatleri ile buraya yazacağız. Star tv de 2020 yılında yayınlanacak tüm diziler için Tıklayın >> Star Tv 2020 de başlayacak yeni diziler

Çocuk Dizisinin yeniden yayınlanacağı zamanÇocuk Dizisi Tekrar Gün ve Saatleri

Çocuk Dizisinin Star tv de Tekrar ekrana geleceği günleri ve saatleri bu başlık altında sizlere aktarıp dizinin yeniden izlenmesi için hangi gün saat kaçta yayınlanacağını yayın akışından güncel olarak sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Çocuk Dizisi Tekrarları, Çocuk Dizisi yeniden ne zaman ekrana gelecek, Çocuk Dizisi Tekrar günleri, Çocuk Dizisi Tekrar saatleri, Çocuk Dizisi Tekrarları ne zaman sorularına da yanıt vereceğiz güncel olarak. Çocuk Dizisinde Akça karakterine hayat verecek olan Merve Çağıran dizi hakkında neler demiş işte kısa röportaj:

Çocuk Dizisi Tekrarları Star tvMerve Çağıran dizide kendi evladına daha iyi bir gelecek verebilmek için anneliğinden vazgeçen Akça karakterini canlandırıyor. İlk kez bir anneyi canlandıran oyuncu yeni projesini şu sözlerle anlattı: “Hikâyede, karakterlerin zaaflarının salt kötülük olarak görülmediği, iyilikleri de kötülükleri de içlerinde barındırdıkları, bu yüzden de onları anlayabildiğimiz, empati kurabildiğimiz bir bakış açısı var. Çocuğuna daha iyi bir gelecek verebilmek adına onu terk etmek zorunda kalan Akça’nın yaşadıkları ve hikayedeki aile çocuk ilişkileri beni çok etkiledi. Kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan Akça’nın hayatında aşka yer yok aslında. Akça’nın Hasan’la olan hastalıklı ilişkisi hayatından aşkı çıkarmasına neden olmuş. Ta ki Ali Kemal ile yolları kesişene kadar. Hepimiz gibi Akça’nın da aşka ihtiyacı var. Ne kadar kaçsa da aşk bir şekilde Akça’yı içine alacak. İnandıktan sonra her şeyi göze alabilecek ve her koşulda dimdik ayakta duran bir kadın karakter Akça.

Star tv yayın akışı Çocuk Dizisi Tekrar Hangi Gün Saat KaçtaÇocuk Dizisi Tekrarı Hangi Gün Saat Kaçta Yayınlanacak? Yayın Akışı (Star TV) de açıklanan güncel yayın akışına göre sizlere sunacağız. Sizlerde dizi hakkında yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız.

Çocuk Dizisi tanıtım fragmanı videosu

Çocuk Dizisinin Tekrarları Hangi Günler Saat Kaçta Çocuk Dizisi star tv tekrarları ne zaman

Çocuk Dizisi 9 Eylül Pazartesi Saat 20.00
Çocuk Dizisi Tekrarı 9 Eylül Pazartesi Saat 23.00
Çocuk Dizisi 1. bölüm Tekrarı 10 Eylül Salı Saat 20.00
Çocuk bölüm tekrarı 11 Eylül çarşamba Saat 23.00

Etiketler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba