Çocuk Dizisi Oyuncuları Kimler Hangi Kanalda Ne Zaman Başlayacak?

23.06.2019
50

2019-2020 yeni sezonunda ekrana gelmesi planlanan yeni dizilerden birisi de Çocuk dizisi oldu. Daha önce Anne ve Kadın gibi diziler oldukça iyi tutmuş ve yüksek reytingler almış olduğu için benzer bir dram dizisi olan Çocuk Dizisi de izleyenleri hem hüzünlendirecek hem de herkesi çocukluğuna götürecek. Bu konumuzda Çocuk Dizisi Oyuncu kadrosunu, yapımcısı yönetmeni ve senaristini nerede çekiliyor konusu özeti tüyoları gibi konuları sizlere detaylıca yazacağız.

Çocuk dizisi oyuncu kadrosu afişiÇocuk dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Serhat Teoman (Ali Kemal), İsmail Hacıoğlu, Kenan Acar (Murat), Merve Çağıran (Akça), Mehmet Emin, Ceyda Ateş (Şule), Hazar Motan, Emre Kerem Ketmenci, Oktay Samurkaş, Okday Korunan, Nimet İyigün ve usta oyuncu Nazan Kesal (Asiye) gibi oyuncuların yer aldığı Çocuk dizisi oyuncu kadrosunu burada sizlere yazmaya devam edeceğiz detayları ile.

Çocuk Dizisi Oyuncuları kimlerStar TV’nin dün sete çıkan Çocuk dizisinde Serhat Teoman (Ali Kemal), Kenan Acar (Murat), Merve Çağıran (Akça), Ceyda Ateş (Şule) ve usta oyuncu Nazan Kesal (Asiye) karakterlerine hayat verecek. Çocuk dizisinin tüm oyuncu kadrosu belli oldukça buraya yazmaya devam edeceğiz. Çocuk dizisinin ilk tanıtım fragmanı 22 Ağustos perşembe günü star tv de ekrana geldi. Çocuk dizisinin fragmanını konunun sonunda izleyebilirsiniz.

Çocuk dizisinde rol alan çocuk oyuncunun kız olacağı tahmin edilirken erkek çocuk olacağı fragmanın çıkması ile kesinleşmiş oldu. Çocuk dizisinde rol alan erkek çocuk oyuncu kimdir? Bilgileri konumuzun devamında yayınlanmıştır.

Çocuk Dizisinin Yapımcısı Yönetmeni ve Senaristi Kim?

Star tv de 2019-2020 sezonunda yayınlanması beklenen dizilerden birisi olan Çocuk oldukça dram yüklü bir dizi olacak. Adeta izleyenleri ağlatacak ve göz yaşlarını sel gibi akıtacak desek yeridir. Uyarlama bir dizi olan ve daha önce Fox tv de yayınlanmış Anne ve Kadın dizileri ayarında bir dizi olmasını bekliyoruz. Çocuk dizisinin ilk fragmanı gerçekten oldukça etkileyici olmuş. Fragmanda çocuğu bırakan kadın Ferihadaki Hande yani Ceyda Ateş. Ve fragmanın sonunda elini tutan Merve Çağıran’dır.

Çocuk Dizisinin Yapımcısı Kim: Çocuk Dizisi yapımcılığını 14 41 yapım üstleniyor. Çocuk Dizisinin Yönetmeni Kim: Bu yeni dizinin yönetmen koltuğunda oturacak isim ise Serkan Birinci olacak. Serkan Birinci daha önce hangi diziyi yönetti diye merak eden olursa en son Atv de ekrana gelen Kırgın Çiçekler isimli diziyi yönetmişti Serkan Birinci.

Çocuk Dizisi Oyuncuları Kimler

Çocuk dizisi pazartesi akşamları Star TV ekranlarında yayınlanıyor. Çocuk dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Çocuk dizisi oyuncularının bilgilerini sizlerle konumuzun devamında paylaşıyoruz. Çocuk dizisi oyuncularına katılan oyuncuları da konumuzun en alt kısmından sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Merve Çağıran (Akça Yılmaz)

Çocuk Dizisi Merve Çağıran Kimdir Hangi Rolde (Akça) Merve Çağıran 1992 yılında Balıkesir’de yaşamaktadır. 2009 yılında 35.5 Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. İlk olarak 2010 yılında Tek Türkiye dizisinde rol almıştır. Merve Çağıran’ın rol aldığı dizi filmler; Tek Türkiye, Hıyanet Sarmalı, Kaçak Gelinler, Tatlı Küçük Yalancılar, Aşk Laftan Anlamaz, İkimizin Yerine dizisinde rol almıştır.

Çocuk dizisi ne zaman yayınlanacakMerve Çağıran yeni sezonda Çocuk dizisinde rol aldı. Merve Çağıran Akça rolüyle ekrana geleceği dizide oldukça iyi bir rolde oynayacak. Daha önce yukarıda saydığımız bir çok dizinin kadrosunda yer alan Merve Çağıran diziyle ilgili önemli açıklamalar yaptı. Merve Çağıran dizide kendi evladına daha iyi bir gelecek verebilmek için anneliğinden vazgeçen Akça karakterini canlandırıyor. Detaylı bilgiler için Tıklayın >> Çocuk Dizisi Akça rolü Merve Çağıran

Akça Yılmaz (Merve Çağıran) dizide nasıl bir karakterAkça Yılmaz (Merve Çağıran) dizide nasıl bir karakter:

Hayat kadını bir annenin kızıdır. Annesi gibi olmamak için direnen, genç güzel Akça, yaşadığı bataktan onu kurtaracağına inandığı, sevdiği Hasan’dan hamile kalır. Ama kahraman olarak gördüğü Hasan’ın gerçek yüzünü görmesi uzun sürmez. Bebeği karnındayken yediği dayak sonucunda her şey değişir. Bebeğini bu batağa sokmamak için bir karar verir Akça, ona en iyi şansını verdiğini düşünerek bebeğini köklü, zengin bir ailesi olan Asiye’ye vererek anneliğinden vazgeçer. Beş sene sonra oğlunun, bu ailede mutlu huzurlu olduğunu düşünürken öğrendikleriyle hayatı alt üst olur. Annelik yapamasa da oğlunun güvende olup olmadığını görmeye mecburdur.

Ceyda Ateş (Şule Karasu)

Çocuk Dizisi Ceyda Ateş Kimdir Hangi Rolde (Şule) Ceyda Ateş 1987 yılında Ankara’da doğmuştur. 5 yaşındayken çocuk güzellik yarışmasına katıldı ve birinci oldu. Barış Manço Kültür Merkezi’nde tiyatro eğitimi aldı. Ceyda Ateş’in rol aldığı dizi filmler de şöyle; ilk olarak 1995 yılında Çiçek Taksi dizisinde rol aldı.Çocuk Dizisi Tekrarları Star tv

1998 Erguvan Yılları dizisinde rol aldı. Ceyda Ateş’in rol aldığı dizi filmler; Firuze, Çırağan Baskını, Yılanların Öcü, Gamsız Hayat, Tutar mı Tutar, Ya Tutarsa dizilerinde rol aldı. Ceyda Ateş yeni sezonda Çocuk dizisinde rol alacak. Çocuk dizisinde Şule karakterini canlandıracak olan Ceyda Ateş‘e başarılar diliyoruz.

Çocuk dizisinin oyuncu kadrosu belli oldukça burada sizlere yazmaya ve detaylı şekilde haber yazmaya devam edeceğiz. Halka dizisinden ayrılan Nazan Kesal’ın yeni adresi Çocuk dizisi oldu. Usta oyuncu Nazan Kesal, İrfan Şahin’in patronu olduğu 1441 Prodüksiyon imzalı Çocuk dizisiyle anlaştı. Nazan Kesal’ın Çocuk dizisinde Asiye karakterine hayat vereceğini şimdiden belirtelim.

Şule Karasu (Ceyda Ateş Toplusoy)Şule Karasu (Ceyda Ateş Toplusoy) dizide nasıl bir karakter?

Karasu ailesinin güzel gelinidir. Kocası Ali Kemal’i büyük bir aşkla sevmesine rağmen hiçbir zaman aynı karşılığı göremeyen Şule, bu evliliğin başından beri kayınvalidesi Asiye’nin isteğiyle gerçekleştiğinin farkındadır. Çocuk sahibi olamadığı için kocasının kendisini terk etmesinden korkan Şule, Asiye’nin teklifini kabul ederek, Akça’nın bebeğine bir ömür annelik yapacağına söz verip aslında bilmediği daha büyük bir sırrın ortağı olur. Beş sene sonra kendi bebeğini doğurmasıyla işler değişir. Şule’nin kendi çocuğu gibi sevdiği Efe artık gözüne fazlalık gelmektedir.

İsmail Hacıoğlu (Hasan Çetin)

Sevilen oyuncularımızda birisi olan ve her oynadığı dizide rolünün hakkını veren İsmail Hacıoğlu Çocuk dizisinin kadrosuna dahil oldu. İsmail Hacıoğlu Çocuk dizisinde hangi karakteri oynayacak nasıl bir rolde olacak henüz netlik kazanmasa da ilerleyen günlerde oyuncuya dair bilgilerin detaylanacağını şimdiden söyleyelim. İsmail Hacıoğlu Çocuk dizisinde baş rollerden birinde oynayacak. İsmail Hacıoğlu Çocuk dizisinden önce Mehmetçik Kutlu Zafer dizisi ile Trt ekranlarında seyirci karşısın açıkmış, Ayla filmindeki rolü ile de oldukça beğenilmişti.

Çocuk Dizisinin yeniden yayınlanacağı zaman

Hasan Çetin (İsmail Hacıoğlu) Çocuk dizisinde nasıl bir karakter?

Akça’nın belalısı, Karasu ailesinin baş düşmanıdır.. Dünyaya gözünü açtığı anda hayata bir sıfır yenik olarak başlayan Hasan, bütün çocukluğunu esirgeme yurdunda bir aileye kavuşma özlemiyle bekleyen yaşıtlarının arasında geçirmiştir. Yurttan kaçıp sokaklarda illegal işler yaparak genç gözü kara bir delikanlı olurken, anne baba eksikliğinin yerini de zamanla öfkesiyle doldurmuştur. Bu öfke sorunu Hasan’a büyük bir hata yaptırır ve tek aşkı Akça’yı kaybetmesine neden olur. Hapisten çıkıp Akça’nın peşine düşen Hasan kendinden saklanan bilmediği geçmişine doğru adım atacaktır.Hasan Çetin (İsmail Hacıoğlu) Çocuk dizisi

Nazan Kesal (Asiye Karasu)

Nazan Kesal Çocuk dizisinde hangi rolde oynayacak? Nazan Kesal Asiye karakterini canlandıracağı Çocuk dizisinde başka kimler var? Nazan Kesal 1969 Manisa doğumludur. İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Oyunculuk mezunu olan Nazan Kesal Beykent Üniversitesi Sinema TV de yüksek lisans yaptı.

Çocuk Dizisi Tekrarı Hangi Gün Saat KaçtaBu zamana kadar bir çok projede yer alan Nazan Kesal’ın rol aldığı dizi ve filmler; bu zamana kadar 22 projede yer alan 2007 yılında Şölen dizisinde,Cennetin Çocukları, Hicran Yarası, Aşk ve Ceza, Bir Ömür Yetmez, Kayıp Şehir, Bugünün Saraylısı, Analar ve Anneler, Fazilet Hanım ve Kızları, Halka dizileri rol aldığı bazı diziler. Nazan Kesal 2019 yeni sezonda Çocuk dizisinde rol alacak.

Asiye Karasu (Nazan Kesal) Çocuk dizisindeAsiye Karasu (Nazan Kesal) Çocuk dizisinde Nasıl bir karakter?

Kocasının evi terk edip gitmesiyle ailenin söz sahibi olan Asiye, bütün hayatını oğulları Ali Kemal ve Murat’a adamıştır. Sorunsuz, sıkıntısız yolunda giden hayatları gelini Şule’nin Efe’yi artık istememesiyle değişir. Asiye bu durumun geçici olduğunu düşünse de işler beklediği gibi gitmez. Akça’nın Asiye’nin kalesi gibi gördüğü evine girmesiyle büyük bir yalanın üstüne kurduğu hayatı da kalesi gibi yıkılmaya başlayacaktır. Çünkü Asiye’nin herkesten sakladığı büyük bir sırrı vardır. Efe’nin babası, Akça’nın belalısı olan Hasan, Asiye’nin gayri meşru oğludur.

Nazan Kesal çocuk dizisinde Asiye rolünde olacak

Serhat Teoman (Ali Kemal Karasu)

Çocuk Dizisi Serhat Teoman Kimdir Hangi Rolde (Ali Kemal) 2019 yeni sezonda Çocuk dizisinde rol alacak olan Serhat Teoman kimdir? Serhat Teoman 1984 yılında babasının görevinden dolayı Diyarbakır’da doğdu. Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Oyunculuk Ana Sanat Dalından mezun oldu.

Star tv yayın akışı Çocuk Dizisi Tekrar Hangi Gün Saat KaçtaSerhat Teoman Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümünde yüksek lisans yapmıştır. Üniversite hayatı devam ederken yönetmen Sadullah Çelen’in Kurşun Yarası dizisi ile oyunculuğa adım attı.

Serhat Teoman’ın bu zamana kadar rol aldığı dizi filmler; Gece Gündüz, Uygun Adım Aşk, Bitmeyen Şarkı, Acil Aşk Aranıyor, Acil Servis, Kaçın Kurası, Anne, 2006 Yalancı Yarim, 2012 Kuzey Güney, Bugünün Saraylısı dizilerinde rol aldı. Serhat Teoman 2019 yılında son olarak Kızım dizisinde rol aldı.

Nimet İyigün (Emine Yılmaz)

Çocuk dizisi kadrosunda yer alan Nimet İyigün kimdir? Nimet İyigün 1973 yılında Ankara’da doğdu. Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. İstanbul Devlet Tiyatrosu oyuncusu olarak oyunculuk yapmaktadır daha önce de Adana Devlet Tiyatrosu ve Ankara Devlet Tiyatrosu bünyesinde çalıştı. Geçmişin İzleri, Hayat Devam Ediyor, Kalbimdeki Deniz, Mehmet Salih dizilerinde rol aldı. Şimdi de Çocuk dizisinde Emine Yılmaz karakterini oynayacak.

Mehmet Emin Güney (Efe Karasu)

Çocuk Dizisi Çocuk Oyuncu Mehmet Emin Güney Kimdir Hangi Rolde (Efe): Çocuk dizisinde rol alan Mehmet Emin Güney kimdir? Çocuk dizisinde başrol erkek çocuk oyuncu olan Efe’nin gerçek adı Mehmet Emin Güney. Mehmet Emin Güney Yusuf Güney Gün menajerlik şirketinin oyuncusu. Henüz çocuk yaşta bu işe başlayan ve başarılı olacağını umduğumuz Mehmet Emin Güney’i tebrik ediyoruz.

Efe rolü kim; Efe Şule ve Ali Kemal’in oğludur. Asiye’nin torunu Murat’ın biricik  yeğenidir. Efe herkes tarafından sevilir. Ancak kardeşi Burak doğunca hayatı değişir. Annesi Efe’den uzaklaşır Efe’de Akça ile yakınlaşmaya başlar. Efe annesi Şule’nin ilgisizliğinden kaçarak Akça ile mutlu olur.

Kenan Acar (Murat Karasu)

Çocuk Dizisi Kenan Acar Kimdir Hangi Rolde (Murat) Çocuk dizisi başrol oyuncuları arasında yerini alan Kenan Acar 1990 doğumludur. Kenan Acar Tuborg ve KSK’da basketbol oynamıştır. İstanbul Teknik Üniversitesi mezunudur ve Temel Oyunculuk eğitimi almıştır.

Çocuk Dizisi star tv tekrarları ne zamanABD’ye gitmiş ve burada da oyunculuk eğitimini sürdürmüştür. The Following isimli yabancı bir dizi de küçük bir rol almıştır. İlk olarak 2017 yılında Meryem dizisinde rol almıştır. Sonra Kuyu dizisinde rol almıştır. Bu sezonda da Çocuk dizisinde rol alacaktır.

Aylin Aras (Ayşe Şahin)

Çocuk dizisinde Ayşe Şahin karakterini canlandıran Aylin Aras kimdir? Aylin Aras hakkında internette çok fazla bir bilgi yer almıyor. Yeni bilgileri konumuza ekleyeceğiz. Aylin Aras’ın canlandırdığı Ayşe Şahin rolü; Melek ve Osman’ın biricik kızı. Ayşe neşeli, cıvıl cıvıl güzel bir kızdır. Karasu ailesinin küçük oğlu olan Murat’a aşıktır. Ayşe bu aşkı yüzünden ağır bir sınav yaşayacaktır.

Selda Aktuna (Melek Şahin)

Çocuk dizisinde Melek Şahin karakterini canlandıran Selda Aktuna kimdir? Selda Aktuna bilgilerini konumuza ekleyeceğiz. Selda Aktuna’nın canlandırdığı Melek Şahin rolü; Melek Şahin köşkün emektar çalışanıdır. Köşke genç yaşta giren Melek Karasu ailesinin şoförü ile evlenir. Vicdanlı sevgi dolu bir kadındır. Asiye Hanım’a bağlılığından dolayı onun büyük sırrının şahidi olmuştur.

Çocuk Dizisinin Kadrosuna Yeni katılan oyuncular:

Star TV’nin iddialı yeni dizisi ‘Çocuk’un kadrosuna yeni isimler dahil oldu! Yapımcılığını 1441 Productions’ın, yönetmenliğini Serkan Birinci’nin üstlendiği, başrollerini Merve Çağıran, Serhat Teoman, Nazan Kesal, Ceyda Ateş, Kenan Acar ve İsmail Hacıoğlu’nun paylaştığı diziye Emre Kerem Ketmenci, Oktay Samurkaş, Okday Korunan ve Nimet İyigün katıldı.

Emre Kerem KetmenciEmre Kerem Ketmenci çocuk dizisinde

Oktay SamurkaşOktay Samurkaş çocuk dizisinde

Okday KorunanOkday Korunan çocuk dizisinde

Oyuncuları çoğunlukla belli olan Çocuk dizisi fragmanı yayınlandı. Fragmanda sadece CeydaAteş, Merve Çağıran ve çocuk oyuncu Mehmet Emin Gün görüldü. Başarılı oyuncuların yer aldığı Çocuk dizisi ile ilgili yeni bilgiler eklenecektir. Fragmanda Ceyda Ateş Mehmet Emin Gün yani Efe karakterini elinden tutup meydana getiriyor ve burada yalnız bırakıyor. Efe bir süre annesini arıyor sonra Efe’nin elini bir başkası tutuyor. Efe garip garip izliyor ona bakan kişiyi.

Yeni sezonda ekrana gelecek olan Çocuk dizisinin oyuncu kadrosu için henüz yapım şirketi isimleri belirlemiş değil. Oldukça iyi bir izleyici kitlesini çekeceğini düşündüğümüz ve uzak doğu dizilerinin oldukça yüksek izlenme oranlarına ulaştığı ülkemizde Çocuk dizisinin de oyuncuları kim olacak aynı hissiyatı izleyicilere aktarabilecek mi bu konuda detaylar elimize ulaştıkça sizlere yazarak Çocuk dizisi oyuncu kadrosu hakkında detayları güncelleyeceğiz. Oyuncu seçmeleri devam eden Çocuk dizisine sizde yardımcı rollerde oynamak için başvurabilir ve figüran rolleri için dizi ekibi ile çalışabilirsiniz. Çocuk dizisinde oyuncu olmak ve Çocuk dizisinin oyuncusu nasıl olunur gibi konu içeriklerimize göz atabilirsiniz. Tıklayın >> Dizilerde Nasıl Oyuncu Olunur?

Çocuk dizisinin konusu özeti kanalıÇocuk dizisi Hangi Kanalda Ne Zaman Başlayacak?

Çocuk dizisi ekranların sevilen kanallarından biri olan Star TV’de yayınlanacak. Çocuk dizisi yine kendisi gibi uyarlama olan Kadın ve Anne dizileri gibi drama dizisi olacak ve büyük bir hüznü ekrana taşıyacak. Ülkemizde dram dizileri oldukça iyi reytingler alıyor. Çocuk dizisinin de oldukça iyi izleneceğini ve Star tv de 2019-2020 sezonunda ekrana geldiğinde ciddi bir izlenme oranına ulaşacağını tahmin ediyoruz.

Çocuk dizisi hakkında genel bilgiler:

Yapımcılığını 14 41 yapımın üstleneceği ve 2019-2020 sezonunda star tv de yayınlanması beklenen Çocuk dizisinde oyuncu seçimleri biter bitmez deneme çekimlerine başlanacak. Çocuk dizisinin yönetmenliğini Serkan Birinci üstlenirken dizinin kesin olarak netleştiği ve dizinin adının “Çocuk” olarak belirlendiği açıklandı. Kadın draması türünde olacak olan dizinin Anne ve Kadın dizileri ayarında olması beklenirken 2019-2020 yeni sezonunda ekranlarda olması ve star tv den yayınlanması planlanıyor.

Cast çalışmaları devam eden “Çocuk” dizisinin yeni sezonda Star tv de ekrana geleceğini belirtelim son kez. Çocuk dizisi hakkında oyuncuların kimler olduğu ve detaylı bilgileri haber akışları geldikçe sizlere yazmaya devam edeceğiz.

2020-2021 Sezonu Başlayacak Olan Yeni Diziler Hangileri TIKLAYIN?

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..