Çocuk Dizisi Oyuncuları Kimler Hangi Kanalda Ne Zaman Başlayacak?

Yorum Yap 1.742 kez izlendi

2019-2020 yeni sezonunda ekrana gelmesi planlanan yeni dizilerden birisi de Çocuk dizisi oldu. Daha önce Anne ve Kadın gibi diziler oldukça iyi tutmuş ve yüksek reytingler almış olduğu için benzer bir dram dizisi olan Çocuk Dizisi de izleyenleri hem hüzünlendirecek hem de herkesi çocukluğuna götürecek. Bu konumuzda Çocuk Dizisi Oyuncu kadrosunu, yapımcısı yönetmeni ve senaristini nerede çekiliyor konusu özeti tüyoları gibi konuları sizlere detaylıca yazacağız.

Çocuk dizisi oyuncu kadrosu afişiÇocuk dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Serhat Teoman (Ali Kemal), İsmail Hacıoğlu, Kenan Acar (Murat), Merve Çağıran (Akça), Mehmet Emin, Ceyda Ateş (Şule), Hazar Motan, Emre Kerem Ketmenci, Oktay Samurkaş, Okday Korunan, Nimet İyigün ve usta oyuncu Nazan Kesal (Asiye) gibi oyuncuların yer aldığı Çocuk dizisi oyuncu kadrosunu burada sizlere yazmaya devam edeceğiz detayları ile.

Çocuk Dizisi Oyuncuları kimlerStar TV’nin dün sete çıkan Çocuk dizisinde Serhat Teoman (Ali Kemal), Kenan Acar (Murat), Merve Çağıran (Akça), Ceyda Ateş (Şule) ve usta oyuncu Nazan Kesal (Asiye) karakterlerine hayat verecek. Çocuk dizisinin tüm oyuncu kadrosu belli oldukça buraya yazmaya devam edeceğiz. Çocuk dizisinin ilk tanıtım fragmanı 22 Ağustos perşembe günü star tv de ekrana geldi. Çocuk dizisinin fragmanını konunun sonunda izleyebilirsiniz.

Çocuk dizisinde rol alan çocuk oyuncunun kız olacağı tahmin edilirken erkek çocuk olacağı fragmanın çıkması ile kesinleşmiş oldu. Çocuk dizisinde rol alan erkek çocuk oyuncu kimdir? Bilgileri konumuzun devamında yayınlanmıştır.

Çocuk Dizisinin Yapımcısı Yönetmeni ve Senaristi Kim?

Star tv de 2019-2020 sezonunda yayınlanması beklenen dizilerden birisi olan Çocuk oldukça dram yüklü bir dizi olacak. Adeta izleyenleri ağlatacak ve göz yaşlarını sel gibi akıtacak desek yeridir. Uyarlama bir dizi olan ve daha önce Fox tv de yayınlanmış Anne ve Kadın dizileri ayarında bir dizi olmasını bekliyoruz. Çocuk dizisinin ilk fragmanı gerçekten oldukça etkileyici olmuş. Fragmanda çocuğu bırakan kadın Ferihadaki Hande yani Ceyda Ateş. Ve fragmanın sonunda elini tutan Merve Çağıran’dır.

Çocuk Dizisinin Yapımcısı Kim: Çocuk Dizisi yapımcılığını 14 41 yapım üstleniyor. Çocuk Dizisinin Yönetmeni Kim: Bu yeni dizinin yönetmen koltuğunda oturacak isim ise Serkan Birinci olacak. Serkan Birinci daha önce hangi diziyi yönetti diye merak eden olursa en son Atv de ekrana gelen Kırgın Çiçekler isimli diziyi yönetmişti Serkan Birinci.

Çocuk Dizisi Oyuncuları Kimler

Çocuk Dizisi Çocuk Oyuncu Mehmet Emin Güney Kimdir Hangi Rolde (Efe)

Çocuk dizisinde rol alan Mehmet Emin Güney kimdir? Çocuk dizisinde başrol erkek çocuk oyuncu olan Efe’nin gerçek adı Mehmet Emin Güney. Mehmet Emin Güney Yusuf Güney Gün menajerlik şirketinin oyuncusu. Henüz çocuk yaşta bu işe başlayan ve başarılı olacağını umduğumuz Mehmet Emin Güney’i tebrik ediyoruz.

Çocuk Dizisi Kenan Acar Kimdir Hangi Rolde (Murat)

Çocuk dizisi başrol oyuncuları arasında yerini alan Kenan Acar 1990 doğumludur. Kenan Acar Tuborg ve KSK’da basketbol oynamıştır. İstanbul Teknik Üniversitesi mezunudur ve Temel Oyunculuk eğitimi almıştır. ABD’ye gitmiş ve burada da oyunculuk eğitimini sürdürmüştür. The Following isimli yabancı bir dizi de küçük bir rol almıştır. İlk olarak 2017 yılında Meryem dizisinde rol almıştır. Sonra Kuyu dizisinde rol almıştır. Bu sezonda da Çocuk dizisinde rol alacaktır.

Çocuk Dizisi Merve Çağıran Kimdir Hangi Rolde (Akça)

Merve Çağıran 1992 yılında Balıkesir’de yaşamaktadır. 2009 yılında 35.5 Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. İlk olarak 2010 yılında Tek Türkiye dizisinde rol almıştır. Merve Çağıran’ın rol aldığı dizi filmler; Tek Türkiye, Hıyanet Sarmalı, Kaçak Gelinler, Tatlı Küçük Yalancılar, Aşk Laftan Anlamaz,İkimizin Yerine dizisinde rol almıştır. Merve Çağıran yeni sezonda Çocuk dizisinde rol aldı.

Çocuk Dizisi Ceyda Ateş Kimdir Hangi Rolde (Şule)

Ceyda Ateş 1987 yılında Ankara’da doğmuştur. 5 yaşındayken çocuk güzellik yarışmasına katıldı ve birinci oldu. Barış Manço Kültür Merkezi’nde tiyatro eğitimi aldı. Ceyda Ateş’in rol aldığı dizi filmler de şöyle; ilk olarak 1995 yılında Çiçek Taksi dizisinde rol aldı. 1998 Erguvan Yılları dizisinde rol aldı. Ceyda Ateş’in rol aldığı dizi filmler; Firuze, Çırağan Baskını, Yılanların Öcü, Gamsız Hayat, Tutar mı Tutar, Ya Tutarsa dizilerinde rol aldı. Ceyda Ateş yeni sezonda Çocuk dizisinde rol alacak.

Çocuk dizisinin oyuncu kadrosu belli oldukça burada sizlere yazmaya ve detaylı şekilde haber yazmaya devam edeceğiz. Halka dizisinden ayrılan Nazan Kesal’ın yeni adresi Çocuk dizisi oldu. Usta oyuncu Nazan Kesal, İrfan Şahin’in patronu olduğu 1441 Prodüksiyon imzalı Çocuk dizisiyle anlaştı. Nazan Kesal’ın Çocuk dizisinde Asiye karakterine hayat vereceğini şimdiden belirtelim.

İsmail Hacıoğlu Çocuk dizisinde baş roldeÇocuk Dizisi İsmail Hacıoğlu

Sevilen oyuncularımızda birisi olan ve her oynadığı dizide rolünün hakkını veren İsmail Hacıoğlu Çocuk dizisinin kadrosuna dahil oldu. İsmail Hacıoğlu Çocuk dizisinde hangi karakteri oynayacak nasıl bir rolde olacak henüz netlik kazanmasa da ilerleyen günlerde oyuncuya dair bilgilerin detaylanacağını şimdiden söyleyelim. İsmail Hacıoğlu Çocuk dizisinde baş rollerden birinde oynayacak. İsmail Hacıoğlu Çocuk dizisinden önce Mehmetçik Kutlu Zafer dizisi ile Trt ekranlarında seyirci karşısın açıkmış, Ayla filmindeki rolü ile de oldukça beğenilmişti.

Çocuk Dizisi Hazar Motan Kimdir Hangi Rolde Oynayacak?

Çocuk dizisinde rol alacak olan Hazar Motan kimdir? Hazar Motan 1990 Ankara doğumludur.  Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İletişim Tasarımı Bölümünden mezun oldu. 7 yaşındayken 1997 yılında yayınlanan Yanlış Saksının Çiçeği filminde rol aldı. 2004’te Damatlık Şapka isimli kısa filmde de rol aldı. Hazar Motan’ın rol aldığı diziler; Bizim Evin Halleri, Hesaplaşma, Paşa Gönlüm, Diğer Yarım dizilerinde rol aldı. Son olarakta Kırgın Çiçekler dizilerinde rol aldı. Çocuk dizisinde hangi rolde oynayacak? Bilgileri eklenecektir.

Çocuk Dizisi Asiye Karakteri (Nazan Kesal)

Nazan Kesal Çocuk dizisinde hangi rolde oynayacak? Nazan Kesal Asiye karakterini canlandıracağı Çocuk dizisinde başka kimler var? Nazan Kesal 1969 Manisa doğumludur. İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Oyunculuk mezunu olan Nazan Kesal Beykent Üniversitesi Sinema TV de yüksek lisans yaptı. Bu zamana kadar bir çok projede yer alan Nazan Kesal’ın rol aldığı dizi ve filmler; bu zamana kadar 22 projede yer alan 2007 yılında Şölen dizisinde,Cennetin Çocukları, Hicran Yarası, Aşk ve Ceza, Bir Ömür Yetmez, Kayıp Şehir, Bugünün Saraylısı, Analar ve Anneler, Fazilet Hanım ve Kızları, Halka dizileri rol aldığı bazı diziler. Nazan Kesal 2019 yeni sezonda Çocuk dizisinde rol alacak.

Nazan Kesal çocuk dizisinde Asiye rolünde olacak

Çocuk Dizisi Serhat Teoman Kimdir Hangi Rolde (Ali Kemal)

2019 yeni sezonda Çocuk dizisinde rol alacak olan Serhat Teoman kimdir? Serhat Teoman 1984 yılında babasının görevinden dolayı Diyarbakır’da doğdu. Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Oyunculuk Ana Sanat Dalından mezun oldu. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümünde yüksek lisans yapmıştır. Üniversite hayatı devam ederken yönetmen Sadullah Çelen’in Kurşun Yarası dizisi ile oyunculuğa adım attı.

Serhat Teoman’ın bu zamana kadar rol aldığı dizi filmler; Gece Gündüz, Uygun Adım Aşk, Bitmeyen Şarkı, Acil Aşk Aranıyor, Acil Servis, Kaçın Kurası, Anne, 2006 Yalancı Yarim, 2012 Kuzey Güney, Bugünün Saraylısı dizilerinde rol aldı. Serhat Teoman 2019 yılında son olarak Kızım dizisinde rol aldı.

Çocuk Dizisinin Kadrosuna Yeni katılan oyuncular:

Star TV’nin iddialı yeni dizisi ‘Çocuk’un kadrosuna yeni isimler dahil oldu! Yapımcılığını 1441 Productions’ın, yönetmenliğini Serkan Birinci’nin üstlendiği, başrollerini Merve Çağıran, Serhat Teoman, Nazan Kesal, Ceyda Ateş, Kenan Acar ve İsmail Hacıoğlu’nun paylaştığı diziye Emre Kerem Ketmenci, Oktay Samurkaş, Okday Korunan ve Nimet İyigün katıldı.

Emre Kerem KetmenciEmre Kerem Ketmenci çocuk dizisinde

Oktay SamurkaşOktay Samurkaş çocuk dizisinde

Okday KorunanOkday Korunan çocuk dizisinde

Nimet İyigünNimet İyigün çocuk dizisinde

Oyuncuları çoğunlukla belli olan Çocuk dizisi fragmanı yayınlandı. Fragmanda sadece CeydaAteş, Merve Çağıran ve çocuk oyuncu Mehmet Emin Gün görüldü. Başarılı oyuncuların yer aldığı Çocuk dizisi ile ilgili yeni bilgiler eklenecektir. Fragmanda Ceyda Ateş Mehmet Emin Gün yani Efe karakterini elinden tutup meydana getiriyor ve burada yalnız bırakıyor. Efe bir süre annesini arıyor sonra Efe’nin elini bir başkası tutuyor. Efe garip garip izliyor ona bakan kişiyi.

Yeni sezonda ekrana gelecek olan Çocuk dizisinin oyuncu kadrosu için henüz yapım şirketi isimleri belirlemiş değil. Oldukça iyi bir izleyici kitlesini çekeceğini düşündüğümüz ve uzak doğu dizilerinin oldukça yüksek izlenme oranlarına ulaştığı ülkemizde Çocuk dizisinin de oyuncuları kim olacak aynı hissiyatı izleyicilere aktarabilecek mi bu konuda detaylar elimize ulaştıkça sizlere yazarak Çocuk dizisi oyuncu kadrosu hakkında detayları güncelleyeceğiz. Oyuncu seçmeleri devam eden Çocuk dizisine sizde yardımcı rollerde oynamak için başvurabilir ve figüran rolleri için dizi ekibi ile çalışabilirsiniz. Çocuk dizisinde oyuncu olmak ve Çocuk dizisinin oyuncusu nasıl olunur gibi konu içeriklerimize göz atabilirsiniz. Tıklayın >> Dizilerde Nasıl Oyuncu Olunur?

Çocuk dizisinin konusu özeti kanalıÇocuk dizisi Hangi Kanalda Ne Zaman Başlayacak?

Çocuk dizisi ekranların sevilen kanallarından biri olan Star TV’de yayınlanacak. Çocuk dizisi yine kendisi gibi uyarlama olan Kadın ve Anne dizileri gibi drama dizisi olacak ve büyük bir hüznü ekrana taşıyacak. Ülkemizde dram dizileri oldukça iyi reytingler alıyor. Çocuk dizisinin de oldukça iyi izleneceğini ve Star tv de 2019-2020 sezonunda ekrana geldiğinde ciddi bir izlenme oranına ulaşacağını tahmin ediyoruz.

Çocuk dizisi hakkında genel bilgiler:

Yapımcılığını 14 41 yapımın üstleneceği ve 2019-2020 sezonunda star tv de yayınlanması beklenen Çocuk dizisinde oyuncu seçimleri biter bitmez deneme çekimlerine başlanacak. Çocuk dizisinin yönetmenliğini Serkan Birinci üstlenirken dizinin kesin olarak netleştiği ve dizinin adının “Çocuk” olarak belirlendiği açıklandı. Kadın draması türünde olacak olan dizinin Anne ve Kadın dizileri ayarında olması beklenirken 2019-2020 yeni sezonunda ekranlarda olması ve star tv den yayınlanması planlanıyor.

Cast çalışmaları devam eden “Çocuk” dizisinin yeni sezonda Star tv de ekrana geleceğini belirtelim son kez. Çocuk dizisi hakkında oyuncuların kimler olduğu ve detaylı bilgileri haber akışları geldikçe sizlere yazmaya devam edeceğiz.

2020-2021 Sezonu Başlayacak Olan Yeni Diziler Hangileri TIKLAYIN?

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba